زندگی خصوصی نیما کرمی و همسرش + عکس های جذاب و دیدنی

0 348

نیما کرمی متولد ۲۳ تیر ۱۳۵۶ در تهران ، مجری و گوینده است. فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران در مقطع لیسانس از دانشگاه آزاد است.

بیوگرافی نیما کرمی

نیما کرمی متولد خرداد ۱۳۵۶ در تهران، مجری و گوینده است. فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران در مقطع لیسانس از دانشگاه آزاد است، او تجربه بازیگری دارد و با یک مجری ازدواج کرده، خودش طراح اکسسوری منزل و همسرش طراح لباسی هم میکنند.

تصویر

ازدواج

نیما کرمی با زینب زارع ازدواج کرده است و صاحب یک دختر بنام نیلو یک پسر هستند.

تصویر

نحوی آشنایی

حدود سال ۱۳۸۵ با همسرم زینب زارع که از مجریان توانای کشور به حساب می آیند در رادیو آشنا شدم، وقتی با ایشان برخورد کردم جدا از ظاهرشان، از نوع برخورد و فعالیت اجتماعی ایشان خوشم آمد و به این نتیجه رسیدیم که ایشان گزینه مناسبی به شمار می روند.

بیوگرافی زینب زارع

سال ۸۲ من دانشجوی تئاتر بودم و یکی از دوستانم به من گفت که برای گروه نیمرخ تست اجرا می گیرند، استودیوی این برنامه نزدیک دانشگاه ما بود، برنامه مربوط به نوجوانان و مجری برنامه هم مژده لواسانی بود. برای این برنامه مجری دوم می خواستند و اجرای من مورد قبولشان واقع شد که پس از آن به رادیو رفتم و کار اجرا را ادامه دادم تا به امروز …

تصویر

شروع فعالیت

بواسطه پدر که از گویندگان و تهیه کنندگان قدیمی رادیو بود عاشق اجرا شد اولین بار در سن ۵ سالگی برای یک تیزر درباره واکسیناسیون در رادیو حرف زد، سپس فرصتی پیش آمد تا در سریالی برای مرکز اصفهان بازی کند، بعد از آن در واحد دوبلاژ شبکه پنج سال ۱۳۷۴ کارش را شروع کرد و به پیشنهاد دوستان رادیویی پدر وارد اجرای رادیو و سپس تلویزیون شد.

تجربه بازیگری

در این سال ها جسته و گریخته کار بازیگری را ادامه دادمدر چند تئاتر حرفه ای و یک تله فیلم بازی کردم در مورد تئاتر که باید بگویم برایم خیلی لذت ب خش است و درواقع کاری دلی محسوب می شود اما در مورد سینما و تلویزیون به دنبال یک موقعیت بسیار خوب هستم.

حاشیه روبوسی نیما کرمی و همسرش

کرمی در بخشی از این برنامه در مورد حواشی که درباره روبوسی او و همسرش رخ داده بود توضیح داد : «به دلیل اینکه تیتر زدند مجری زن و مرد یکدیگر را بغل کردند و نسبت ما را بیان نکردند حاشیه ساز شد.» . نیما کرمی درباره این اتفاق گفت که با تشویق مردم جوگیر شدیم و این اتفاق افتاد.

تصویر

اجراهای دونفره

زینب زارع : اجرا کاری سخت و سنگین است؛ بخصوص اگر روی آنتن زنده باشید من شخصا اجراهای دونفره مان را دوست دارم و فکر می کنم خوب از آب درمی آید چون رابطه مان در این اجراها همانی است که در واقعیت هم وجود دارد و دوست نداریم برای مردم نقش بازی کنیم.

شغل دوم از اکسسوری منزل تا طراحی لباس

ایده اولیه کارگاه مشترک من و همسرم با آینه و شمعدان عروسی مان شروع شد. دوستی که فامیل مان هم بود آینه و شمعدان عروسی ما را ساخت و کلی طرفدار پیدا کرد و این منجر به قرار کاری بین ما شد. در ابتدا کار با شیشه های رنگی را شروع کردیم و نام برندمان را خورشید گذاشتیم الان اما کارمان تلفیق کاشی و چوب یا فلز و چوب است.

خواهر من طراحی پارچه و لباس خوانده است کار ما فعلا طراحی و دوخت محدود برای آدم هایی است که به ما سفارش می دهند و لباس های خاص دوست دارند، با کار چوب برند خورشید تولید شد با نام سان وود و حالا هم طراحی مانتو و لباس مان میس سان یا بانوی خورشید نام گرفته است.

تصویر

علاقه به تاک شوهای خارجی

تاک شوهای شبکه های خارجی را گاهی می بینیم زینب بیشتر از من این برنامه ها را دنبال می کند. بعضی از این برنامه ها واقعا جذابند اما خب باید توجه داشته باشیم که هر رسانه قوانین خود را دارد و ما نمی توانیم مانند مجری های آن برنامه ها عمل کنیم !

آقای دکتر ظریف

نیما کرمی : اگر قرار باشد برنامه ای داشته باشیم و مهمان آن را خودم انتخاب کنم دوست دارم میزبان آقای محمدجواد ظریف باشم دوست دارم در بخشی از برنامه خانواده شان هم حضور داشته باشند و از همسرشان سوال کنم داشتن چنین همسری که مرتب در سفر هستند با این همه دردسر چطور است ؟

توبیخ از طرف سازمان

در برنامه صبحی دیگر درباره مشکل حرکتی خبری خوانده می شد که دانشمندانی که نمی توانند حرکت کنند و … من ناگهان در میانه خبر گفتم مثلا کسانی که چلاق هستند …بعد ها نامه توبیخی برایم آمد و خودم هم آن اشتباه را قبول داشتم، درست مثل تفاوت قد بلند و دراز که هر دو یک معنا می دهند اما استفاده از دومی در تلویزیون چندان جایز نیست.

منبع:

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود