زندگی خصوصی مهراب قاسم خانی و همسرانش + عکس های جذاب و دیدنی

0 37

مهراب قاسم‌خانی (زاده ۱۶ آذر ۱۳۵۰، تهران) طراح دکور و نویسنده ایرانی می‌باشد.

بیوگرافی مهراب قاسم خانی

مهراب قاسم خانی متولد 16 آذر 1350 در تهران، نویسنده است. فارغ التحصیل لیسانس و فوق لیسانس نقاشی است، یک برادر بنام پیمان دارد که او هم نویسنده است، دوبار ازدواج کرده، او مهران مدیری را به دورهمی آورد اما خودش اخراج شد. او تجربه بازی کوتاهی در خوب ، بد جلف را نیز دارد.

تصویر

ازدواج اول

مهراب قاسم خانی در 23 سالگی با دختری بنام مریم گلرو ازدواج کرد و در 25 سالگی صاحب یک دختر بنام نیروانا شد این زندگی مدتی بعد دچار حاشیه شد و سرانجام به طلاق انجامید.

تصویر

ازدواج دوم

قاسم خانی برای بار دوم در سال 1383 با شقایق دهقان بازیگر شناخته شده ازدواج کرد که تا به امروز دوام آورده، آنها صاحب یک فرزند پسر بنام نویان هستند. محراب و شقایق سر سریال پاروچین با یکدیگر آشنا شدند.

جنجال زن بابا نامیدن شقایق دهقان توسط دختر مهراب قاسمخانی

زن بابایم تولدت مبارک ❤❤

عکس شقایق دهقان منتشر شده توسط نیروانا قاسم خانی

این جمله با واکنش های متعددی همراه شد و نیروانا قاسم خانی مجبور به واکنش شد و نوشت:

مثلا الان مادرشوهر هم حرف زشت و توهین حساب میشه؟ از کی تاحالا نسبت ها به فحش تبدیل شده و این همه ادم دلواپس از خودش بجا گذاشته؟ مامان، بابا، خواهر، برادر ، زن بابا و … اینا نسبتن نه توهین و بی احترامی

تصویر

از دامپزشکی تا نقاشی

قبل از کنکور دوست داشتم رئیس باغ وحش شوم اما بعد سه بار کنکور دامپزشکی که قبول نشدم کنکور هنر دادم، چون نقاشی ام خوب بود، در دانشگاه همیشه معدل بالای 19 – 18 داشتم و در کنکور فوق لیسانس نفر پنجم، ششم شدم.این را جایی نگفته بودم همین الان هم اگر پیشنهاد شود، نویسندگی را کنار می گذارم و رئیس باغ وحش می شوم.

شروع نویسندگی

به خاطر علاقه ای که به سینما داشتم، رفتم و دوره فیلمنامه نویسی را در مرکز اسلامی آموزش فیلمسازی گذراندم بعد از این دوره بود که نویسندگی برایم شکل جدی پیدا کرد.

تصویر

فعالیت حرفه ای

فعالیت جدی اش در صدا و سیما را در سال ۱۳۷۸ و با برنامه ببخشید شما ؟ به کارگردانی مهران مدیری بود در نقش نویسنده آغاز نمود. اوج کارهای هنری اش به مجموعه تلویزیونی پاورچین برمی گردد در زمستان ۱۳۸۲ تا بهار ۱۳۸۳ مجموعه طنز نقطه چین را با نوشته های خود یاری رساندند.

کارهای شاخص

پس از پاورچین به همراه برادرش مجموعه کمربندها را ببندیم سال 83 را کار کرد سپس در پاییز 84 فیلمنامه نویس شب های برره مهران مدیری شد و سال 85 باغ مظفر را تمام کرد. سپس مرد هزار چهره و پاییز 88 سریال مسافران رامبد جوان را نوشت، از موفق ترین کارهای وی می توان به سریال ساختمان پزشکان سروش صحت در سال 90 و سریال پژمان در سال 92 اشاره کرد. فیلم سن پطرزبورگ سال 88 ، دزد و پلیس سال 91 را نیز در کارنامه دارد.

طرفدار علی دایی

من طرفدار شماره یک علی دایی هستم و عکسش را به دیوار اتاقم چسبانده ام، علی دایی یک جنگجوی واقعی است من اصلا بازیکنان تاحدودی خشن را دوست دارم.

تصویر

مجبوری پرسپولیسی شدم

من قبل از اینکه خودم بفهمم، پرسپولیسی شدم. چون پدر و مادرم اسمم را به خاطر مهراب شاهرخی انتخاب کردند. همه فکر می کنند اسمم برگرفته از شاهنامه است. در صورتی که پدر و مادرم کاملا فوتبالی و استادیومی بودند، بنابراین چاره ای جز پرسپولیسی شدن نداشتم.

فیلم و تئاتر

من تئاتر را دوست ندارم در سلیقه من نیست فیلم های خارجی زیاد می بینم. فیلم های ایرانی شاید جمعا 10 عدد دیده باشم فیلم های پیمان بوده، فیلم های آقای فرهادی، رامبد جوان و فیلم آقای معادی که دوستشان هم داشتم.

تصویر

دکتر نمی روم

من اصلا دكتر نمی روم سرما هم كه می خورم، صبر می كنم تا خودش خوب شود دندانهایم مشكل دارد و 2 سال است که به دندانپزشكی نمی روم درستش كنم و حالا چند تا دندان نصفه و نیمه در دهانم دارم.

کت و شلوار نمی پوشم

کت و شلوار خریدم و هیچ وقت هم آن را نپوشیدم، من تا به حال کت و شلوار نپوشیده ام حتی در مراسم عروسی ام هم نپوشیدم، کت و شلوار به طرز وحشتناکی به من نمی آید

ماجرای دورهمی

در سال 95 بعنوان کارگردان و نویسنده دورهمی را ساخت و با مهران مدیری نیز برای اجرا به توافق رسید، بعد از 12 قسمت بدلیل ممنوعیت کاری از طرف سازمان مواجه شد که در نهایت حتی از ورود او به لوکیشن مجموعه نیز جلوگیری شد. در نهایت از این مجموعه خداحافظی کرد و از مهران مدیری خواست کارگردانی این مجموعه را برعهده بگیرد.

تصویر

فعالیتهافیلم / مجموعه

کارگردان

سال

سمت

جهان با من برقص

سروش صحت

۱۳۹۷

بازیگر

خوب، بد، جلف

پیمان قاسم خانی

۱۳۹۵

بازیگر

دورهمی ( تا مقطعی )

مهراب قاسم خانی

۱۳۹۵

نویسنده / کارگردان

پژمان

سروش صحت

۱۳۹۲

نویسنده

دزد و پلیس

سعید آقاخانی

۱۳۹۱

نویسنده

ساختمان پزشکان

سروش صحت

۱۳۸۹

نویسنده

مسافران

رامبد جوان

۱۳۸۸

نویسنده

سن پطرزبورگ

بهروز افخمی

۱۳۸۸

نویسنده

مرد هزار چهره

مهران مدیری

۱۳۸۷

نویسنده

گنج مظفر

مهران مدیری

۱۳۸۶

نویسنده

باغ مظفر

مهران مدیری

۱۳۸۵

نویسنده

شب های برره

مهران مدیری

۱۳۸۴

نویسنده

کمربندها را ببندیم

مهدی مظلومی

۱۳۸۳

نویسنده

نقطه چین

مهران مدیری

۱۳۸۲-۸۳

نویسنده

پاورچین

مهران مدیری

۱۳۸۱

نویسنده

منبع:

-
-
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود