شب اول محرم زائر حرم سیدالشهدا (ع) شوید + لینک

0 3,756

با توجه عدم امکان تشرف زائران به حرم سیدالشهدا (ع) و قرنطینه کربلا به دلیل جلوگیری از شیوع کرونا، متولیان حرم حسینی اقدام به ثبت‌نام زیارت نیابتی برای عاشقان زیارت سیدالشهدا (ع) در شب اول محرم کردند.

فارس، با نزدیک شدن به ماه محرم و عدم امکان تشرف زائران به کربلا به دلیل جلوگیری از شیوع کرونا، بسیاری از عاشقان حسینی که مشتاق سفر به کربلا بودند، مجبور به زیارت از راه دور هستند.

بر همین اساس، متولیان حرم امام حسین (ع) برای مشتاقان زیارت سیدالشهدا (ع) در شب اول محرم، اقدام به ثبت‌نام زیارت نیابتی کرده‌اند تا عاشقان اباعبدالله (ع) در هر نقطه از جهان با ثبت‌نام بتوانند در شب اول محرم زائر امام حسین (ع) شوند.

بر همین اساس، علاقه‌مندان به ثبت‌نام زیارت نیابتی امام حسین (ع) همزمان با شب اول محرم که تعویض پرچم گنبد حرم امام حسین (ع) و حضرت عباس (ع) بدون مراسم انجام می‌شود، می‌توانند تا ساعت ۱۸ به وقت عراق برای ثبت‌نام زیارتی اباعبدالله (ع) با مراجعه به اینجا اقدام کنند و همزمان با شب اول ماه عزاداری شهدای دشت کربلا، زائر حسینی شوند.

به گزارش فارس، هر ساله در شب اول محرم هزاران زائر از کشورهای مختلف خود را به کربلا می‌رساندند تا در مراسم تعویض پرچم شرکت کرده و به زیارت امام حسین (ع) مشرف شوند که امسال با توجه به شیوع کرونا کربلا قرنطینه است و امکان حضور زائر در این شهر وجود ندارد.

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد

نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود