تست شخصیت شناسی تصویری؛ تو تصویر چی میبینی تا ویژگی هاتو رو کنم!

خودت رو بشناس!

0 3,829

با یه تست تصویری روانشناسی یا شخصیت شناسی می تونی به عجیب ترین ویژگی های شخصیتت پی ببری.

این روز ها تست های تصویری در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی از محبوبیت بالایی پیدا کرده اند به ویژه اون هایی که جنبه شخصیت شناسی دارند، چرا که بسیاری از افراد دوست دارند تو خودشون رو از دید دیگر افراد بشناسند و برای بسیاری از آدم ها این سوال مطرح میشه که آیا دیگران هم او رو همون طور که هست می شناسند یا خیر به همین خاطر هم محبوبیت تست های روانشناسی و شخصیت شناسی تصویری سر به فلک کشیده و حسابی در بین مردم به ارج و قرب رسیده اند. واقعیت ماجرا این جاست که اگرچه این تست ها ارزش و پشتوانه علمی چندانی ندارند اما با این حال از آن جایی که تک تک انتخاب ها و رفتار های ما تحت تاثیر تفکرات و شخصیتمان است این تست های ساده و کوچک هم می تونند اطلاعات جالبی رو در رابطه با ویژگی های فردی ما فاش کنند. تست شخصیت شناسی

اگر به انجام دادن یکی از این دست تست های تصویری علاقه دارید به شما پیشنهاد می کنیم که در ادامه با ما همراه باشید که ما یکی از جالب ترین هاش رو براتون آماده کردیم.

سوال:

به تصویر زیر نگاه کنید و بگویید اولین برداشت شما از این تصویر چیست؟ یا به عبارت دیگر در اولین نگاه چه چیزی را در این تصویر مشاهده کردید؟

تست روانشناسی تصویری

 تصویر یک لب، تصویر درخت یا تصویر ریشه های درخت؟ کدام یک در نگاه اول توجه شما را به خود جلب کرد؟

پاسخ:

در اولین نگاه تصویر یک لب را دیدم

اگر با اولین نگاه موفق به مشاهده لب شدید به معنای آن است که شما شدیدا فرد واقع گرایی هستید و به همین خاطر هم معمولا همه چیز را دقیقا همان طوری می بینید که هستند و به تحریف واقعیت نمی پردازید و همیشه سعیتان بر این است که مسائل و اتفاقات را بنا به واقعیت آن ها ارزش گذاری و قضاوت کنید. یکی دیگر از ویژگی های بارز شما این است که خوشتان نمی آید خیلی شرایط اطرافتان را تغییر دهید.

در اولین نگاه تصویر درخت را دیدم

اگر در دسته افرادی قرار دارید که در نگاه اول تصویر جمعی از درختان را دیدید به معنای آن است که احتمالا فرد بسیار کمال گرایی هستید و بلند پروازی از ویژگی های شاخص وجودتان می باشد به همین خاطر هم در موقعیت های مختلف زندگیتان همیشه به دنبال بهترین ها هستید. اگرچه کمال گرایی گاها می تواند آسیب رسان باشد اما به طور کلی به شما کمک می کند تا همیشه یک قدم نسبت به اطرافیانتان جلو تر باشید.

در اولین نگاه تصویر ریشه درختان را دیدم

اگر در اولین نگاه تصویر اجتماع ریشه های درختان را مشاهده کردید پس شما فرد با درایتی می باشید که به دنبال ترقی و پیشرفت است و برای همین هم همیشه سعی می کندی تا شرایط را به بهترین حالت ممکن تغییر دهید تا وضعیت همیشه بهبود یابد و بهتر شود.

شما در تصویر بالا چه چیزی دیدید و پاسخ را تا چه اندازه نزدیک به خودتان احساس کردید؟ نظرات و تجربیات خودتون رو با ما به اشتراک بگذارید.

اگر دوست داری هم تفریح کنی هم یکم خودت رو بشناسی صفحه تست و خودشناسی ما رو دنبال کن.

منبع:شایانیوز

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود