زندگی خصوصی سعید آقاخانی و همسرش گلرخ حقیقی + عکس های جالب و دیدنی

0 139

سعید آقاخانی (زاده ۴ اسفند ۱۳۵۰ در بیجار) بازیگر، نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون است. وی دانش‌آموخته تئاتر از دانشگاه تهران است.

بیوگرافی سعید آقاخانی

سعید آقاخانی متولد ۴ اسفند ۱۳۵۰ در بیجار، بازیگر است. فارغ التحصیل لیسانس تئاتر از دانشگاه تهران می باشد، بجز بازیگری کارگردان و نویسنده نیز می باشد، فرزند چهارم از میان ۶ خواهر و برادر است و اصالتا کرد می باشد.

تصویر

ازدواج و همسرش

سعید آقاخانی بیش از دو دهه است با دختری از شیراز ازدواج کرده است. در حال حاضر ۲ دختر ۲۲ و ۱۶ ساله با نام های خورشید و دریا دارد که به علت علاقه ی زیادش به آن ها گفته که نمی خواهد داماد دار شود.

تصویر

دوستان صمیمی

وی محسن تنابنده، امیر جعفری، علی شام بیاتی و امیر غفارمنش را از بهترین دوستان خود دانست و در دوران دانشجویی با رضا عطاران هم خوابگاهی بوده است.

شوخ و زهر مارم

در زندگی شخصی ام شوخ هستم ولی سر کار نه؛ زهرمارم !

تصویر

شروع فعالیت هنری

وی پس از مطرح شدن به عنوان بازیگر حرفه ای تئاتر، از سال ۱۳۷۲ با بازی در مجموعه ی پرواز ۵۷ بکارگردانی مهران مدیری پا به عرصه ی تصویر گذاشت و فعالیتش را به عنوان بازیگر، نویسنده ادامه داد. فعالیت سینمایی خود را در مقام بازیگر سال ۸۸ با فیلم بعدازظهر سگی آغاز کرد

نویسندگی کارگردانی

نویسندگی فیلمنامه را از سال ۸۴ با سریال متهم گریخت رضا عطارن شروع کرد سپس در چند کار بازیگران بود و با سریال عید امسال در سال ۸۸ بعنوان کارگردان حرفه شروع فعالیت کرد.

سیمرغ بلورین

سعید آقاخانی در جشنواره فیلم فجر ۹۳ برای ایفای نقش در فیلم خداحافظی طولانی پس از رقابت تنگاتنگ با سیامک صفری سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد را به خود اختصاص داد.

تصویر

شهرت

بیشتر شهرت سعید آقاخانی مربوط به ساعت خوش در سال ۷۲ در قسمت سعید و خان دایی جان، آهنگ معروف سلام سلام صدتا سلام، خان دایی جان خان دایی جان می باشد

ترک اعتیاد

سعید آقاخانی، طراح و کارگردان برنامه جهت برای پیشگیری از اعتیاد بود که بعنوان مجری نیز اجرای ان رابر عهده داشت، او یکی از فعالیت های خود را کمک برای ترک اعتیاد افراد گرفتار عنوان می کند و کی گوید : از این کار لذت می برد و حدود ۱۰ سال است که درزمینه ترک اعتیار به صورت جدی فعالیت می کند و تا حالا باعث ترک اعتیاد افراد زیادی شده است.

منبع:

-
-
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود