دکوراسیون اتاق خواب آبی رنگ و نکاتی برای جذابیت بیشتر دکوراسیون آبی

0 318
تصاویر دکوراسیون اتاق خواب آبی تیره

استفاده از رنگ آبی برای دکوراسیون داخلی اتاق خواب بسیار ایده خوبی است. این رنگ فوق العاده می تواند هم به اتاق خواب آرامش بخشیده و هم آن را سرشار از زندگی و نشاط کند. در ادامه مطلب جدیدترین و زیباترین تصاویر دکوراسیون اتاق خواب آبی را مشاهده خواهید کرد.

جدیدترین انواع دکوراسیون اتاق خواب آبی رنگ

در طراحی داخلی اتاق خواب انتخاب رنگ بسیار مهم است زیرا بایستی رنگی را انتخاب کرد که هم آرامش بخش باشد و هم با دیگر لوازم اتاق خواب هماهنگ شود.

برای دکوراسیون اتاق خواب مینیمال و مدرن، استفاده از رنگ آبی روشن مناسب است زیرا ما را به یاد آسمان و دریا می اندازد که این امر موجب آرامش می شود. رنگ های آبی تند مثل آبی فیروزه ای، آبی لاجوردی برای دکوراسیون اتاق خواب جوانان بسیار مناسب می باشد زیرا چنین سبک هایی هم شاد و هم مدرن هستند. رنگ های آبی های تیره تر نیز رنگ های بسیار شیکی و فاخری هستند و با هر نوع دکوراسیونی هماهنگ می شوند.

دکوراسیون اتاق خواب امروزی آبی رنگ

دکوراسیون اتاق خواب خاص آبی

برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب های کوچک آبی با متراژ و فضای کم، می توان از رنگ آبی روشن برای تمام دکوراسیون اتاق خواب استفاده کرد اما بهتر است که کاربرد رنگ های آبی تیره تر را در چنین فضاهایی محدود کرده و فقط برای قسمتی از دکوراسیون اتاق خواب آبی مثل دیوار، مبلمان و یا روتختی  استفاده شود. اما برای اتاق خواب هایی با متراژ بالا می توان فضای بیشتری را به رنگ آبی اختصاص داد.

دکوراسیون اتاق خواب به روز آبی

دکوراسیون اتاق خواب بی نظیر آبی

برای دیزاین اتاق خواب آبی استفاده از طیف رنگ های سرد مثل خاکستری، طوسی و… بسیار کاربرد دارد.

دکوراسیون اتاق خواب مستر آبی

دکوراسیون اتاق خواب پسر آبی خاکستری

اما ترکیب رنگ سفید در کنار انواع رنگ های آبی ترکیب رنگی بی نظیری را ایجاد می کند. دیزاینرها این نوع ترکیب رنگی را می پسندند زیرا سرشار از انرژی و زندگی است. این ترکیب رنگی برای دکوراسیون اتاق خواب مستر نیز مناسب است زیرا دکوراسیون اتاق خواب آبی و سفید موجب شاد و خنک به نظر رسیدن فضای اتاق می شود. اگر مایل به استفاده از چنین ترکیب رنگی هستید بهتر است از رنگ آبی برای دیوارها زیاد استفاده نکنید زیرا انرژی مثبت موجود در محیط را کاهش می دهد.

تصاویر دکوراسیون اتاق خواب جذاب آبی روشن

دکوراسیون اتاق خواب کوچک آبی

به کاربردن رنگ آبی در کنار لوازم چوبی، کفپوش چوبی و یا رنگ قهوه ای، نتیجه فوق العاده ای دارد. زیرا رنگ چوب و رنگ قهوه ای که با فضای آبی رنگ اتاق خواب در تضاد است، گرمای دلنشینی به محیط می بخشد.

طرح های دکوراسیون اتاق خواب متفاوت آبی قهوه ای

لوکس ترین دکوراسیون اتاق خواب آبی

در ادامه تصاویر دکوراسیون اتاق خوابی های مدرن و جدید آبی را مشاهده می کنید.

دکوراسیون اتاق خواب یاسی آبی

دکوراسیون اتاق خواب قرمز آبی

دکوراسیون اتاق خواب بزرگ آبی       دکوراسیون اتاق خواب منحصر به فرد آبی

دیزاین اتاق خواب پسر جوان آبی لاجوردی  دکوراسیون اتاق خواب دخترانه آبی سفید   دکوراسیون اتاق خواب شیک آبی یخی

دکوراسیون اتاق خواب زیبا آبی

دکوراسیون داخلی اتاق خواب سفید آبی

طراحی داخلی اتاق خواب آبی فیروزه ای

انواع دکوراسیون اتاق خواب جدید آبی تیره  مدرن ترین دکوراسیون اتاق خواب آبی

 امیدواریم طراحی های فوق العاده دکوراسیون اتاق خواب آبی مورد پسند شما عزیزان واقع شده باشند و از این رنگ آرامش بخش برای دیزاین اتاق خواب خود ایده گرفته باشید.

منبع:زیبایی خانه

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود