زندگی خصوصی وحید مرادی و همسر و فرزندش +علت قتلش در زندان

2 6,731

وحید مرادی اصالتا همدانی است. قدرت‌نمایی‌هایش در اینستاگرام، خالکوبی‌های عجیب روی بدنش، ١٤ بار حبس و چندین‌سال درگیری‌های خونین، سرانجام او را به یک قاتل تبدیل کرد.

بیوگرافی وحید مرادی

کمتر اسم او را شنیده بودیم. اما او به قول خودشان از “خوبای تهران” بود و حضوری پر رنگ و پر سر و صدا در اینستاگرام داشت. عربده می کشید، رجز می خواند و چندین بار به زندان رفته بود. پشت گردنش نوشته بود KING. “عقاب ایران” بود و تمام تنش رد چاقو داشت و تتو. خودش می گفت در تعقیب و گریز های پلیس هفت بار تیر خورده است. وحید مرادی شرور مشهور و سابقه دار تهرانی که چندی پیش به دلیل انتشار ویدیو های تهدید آمیز اش با هانی کرده دیگر شرور تهران دستگیر شده بود بعد از آزادی مرتکب قتل شد و فرار کرد.

ازدواج وحید مرادی

وحید مرادی ازدواج کرده و یک پسر 5 ساله دارد. درباره پسرش می گویدکه دوست ندارم پسرم راه مرا برود؛ برود دکتر شود، آدم حسابی شود.

 

از آزادی تا قتل

وحید مرادی 24 ساعت پس از آزادی از زندان در یک مهمانی شبانه در خیابان ولنجک مرتکب قتل می شود و تصمیم به فرار می گیرید.

از فرار تا دستگیری

مرادی شرور شناخته شده که می دانست دستگیری اش اینبار به اعدام می انجامد، شباه تصمیم به خروج از مرز داشت که توسط نیروهای امنیتی لب مرز و کوهستان دستگیر شد.

تصویر

ماجرای مهمانی

او که با قید وثیقه از زندان آزاد شده بود به همین مناسبت دوستانش برایش جشن آزادی گرفته بودند اما در این جشن او اقدام به کشتن یکی از دوستانش به نام حسین گودرزی کرده و دو نفر دیگر را مجروج کرده بود .

تصویر

دستگیری در 500 متری مرز

رئیس پلیس پایتخت می گوید : مرادی بعد از کشتن یکی از دوستانش با 10 ضربه چاقو و مجروح کردن دو نفر دیگر قصد خروج از مرز ترکیه را داشت که در آخرین لحظه در 500 متری خروج دستگیر شد. او پس از دستگیری مقابل دوربین پلیس گفت: یک پسر چهار ساله دارم که دوست ندارم راه مرا برود؛ برود دکتر شود، آدم حسابی شود. من اشتباه کردم، و در زندگی ام فقط حسرت خوردم. من دوستم را کشتم، مست بودم، نمی خواستم دوستم را بکشم. یک سال بود مشروب نخورده بودم. فحش داد و من او را کشتم.

تصویر

ماجرای وحید مرادی و یزدان کرده

این دو شرور نیز سابقا با انتشار ویدیوی های فحاشی و ارعاب در فضای مجازی به یکدیگر درگیری کلمای داشتند که توسط نیروهای پلیس دستگیر شده بودند.

لقب عقاب

وحید 35 ساله است و به خودش لقب عقاب داده و متولد همدان استاز سال 82 وارد کارهای خلاف شده و بارها دستگیری شد است، جای صدهای جای چاقو در بدن دارد و می گوید تابحال 18 تیر خورده است. او در بدنش این نوشته رو تاتو کرده : بکش تا کشته نشوی …

منبع:ساعدنیوز

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
2 نظر
  1. احمد می‌گوید

    باسلام هرکس با عربده کشی امنیت روحی وروانی مردم را به هم زند بلید با برخورد شدید واشد مجازات روبرو شود

  2. مسعود می‌گوید

    مرد بود

نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود