ویژگی جدیدی که به چت واتساپ اضافه شد

0 3,810

متا قصد دارد به زودی ویژگی جدید «ارسال پیام به خود» را به پیام رسان محبوب واتساپ اضافه کند.

متا قصد دارد به زودی ویژگی جدیدی به پیام رسان محبوب واتساپ اضافه کند. در حال حاضر کاربران واتساپ نمی‌توانند به شماره خود پیام ارسال کنند. این پیام رسان اکنون در تلاش است که این ویژگی را به نسخه بتای این اپلیکیشن بیاورد و ادعا می‌کند که این قابلیت در آینده در دسترس همه کاربران اندروید و iOS قرار خواهد گرفت.

ارسال پیام به خود، قابلیتی است که در حال حاضر در اپلیکیشن‌های چند دستگاهی ارائه نمی‌شود و واتساپ در حال ارائه راه حلی است که بتواند علاوه بر نسخه‌های اندروید و iOS این ویژگی را در به‌روزرسانی‌های آتی نسخه بتای واتساپ دسکتاپ نیز ارائه کند.

پس از ارائه این ویژگی، هر زمان که کاربران بخواهند از طریق یک تلفن همراه وارد حساب کاربری واتساپ خود شوند، نام خود را در بالای لیست مخاطبین مشاهده خواهند کرد.

اگرچه، اکنون حالت چند دستگاهی علاوه بر تلفن اصلی از حداکثر یک تلفن همراه پشتیبانی می‌کند، اما این برنامه در حال توسعه راه حلی است که تعداد دستگاه‌های بیشتری بتواند از این قابلیت پشتیبانی کنند.

این ویژگی برای کاربرانی که می‌خواهند موارد مهم و فوری را یادداشت کنند و تمایل دارند به جای استفاده از برنامه‌های دفترچه یادداشت از واتساپ استفاده کنند، مفید خواهد بود. برخی کاربران به دلیل استفاده مداوم از برنامه‌های پیام رسان، تمایل دارند که برای یادداشت موارد ضروری نیز از این اپلیکیشن‌ها استفاده کنند.

منبع: فرارو

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود