میخوای بدونی کیا تو واتساپ شماره تو دارن؟ ترفندش اینه

0 3,778

هر روزه اپلیکیشن های ارتباطی جدیدی به‌وجود می آیند اما همچنان واتس آپ یکی از پرطرفدار ترین هاست، این برنامه ترفندهای پنهانی دارد که بهتر است بدانید.

ترفندی برای آنکه بدانیم شماره واتساپ ما را چه کسانی دارند

امروزه با گسترش فضای مجازی و دسترسی تمامی مردم به آن، برقراری ارتباطات در سراسر جهان آسان شده است؛ به گونه ‌ای که تعدادی از افراد در موقعیت ‌های جغرافیایی مختلف می ‌توانند در هر ساعت از شبانه‌ روز با یکدیگر در تماس باشند؛ اما این فضا دارای معایبی نیز است. واتساپ یکی از برنامه ‌هایی است که در حال حاضر از محبوبیت زیادی برخوردار است اما به دلیل آن که تنها با شماره می ‌توان این برنامه را فعال کرد و دیگران هم تنها با داشتن شماره می ‌توانند پیامی را ارسال کنند، گاهی حریم شخصی افراد دچار آسیب می ‌شود.

برخی اوقات کاربران واتساپ می‌ توانند به افرادی که در یک گروه هستند و شماره یکدیگر را ذخیره ندارند نیز پیام دهند و گفتگویی داشته باشند، اما برای آن که متوجه شوند آیا شماره‌ شان ذخیره شده یا خیر؛ باید فرآیندی را طی کنند که ما در این بخش از ترفندستان تکولوژی نمناک بیان می ‌کنیم تا شما با انجام آن بتوانید کسانی که شماره شما را در واتساپ خود ذخیره کرده ‌اند، شناسایی کنید.

واتس آپ

چگونه در واتساپ متوجه شویم چه کسی شماره ما را دارد؟

اگر شما نیز کنجکاو هستید و علاقه دارید که بدانید چه کسی شماره شما را در واتساپ خود ذخیره کرده است، بهتر است این مقاله را از دست ندهید؛ زیرا ما در ادامه راه حل هایی برای فهمیدن این موضوع بیان کرده ایم که با انجام هر کدام می توانید فردی که شماره شما را ذخیره کرده است را شناسایی کنید.

روش اول

در این روش ابتدا باید شماره فرد را ذخیره کنید و وارد واتساپ شوید، سپس سه نقطه بالای صفحه را بزنید تا صفحه جدیدی با تعدادی گزینه نمایان شود، حال بر روی گزینه New broadcast یا لیست انتشار جدید کلیک کنید تا لیستی از مخاطبین تان دیده شود، بعد از آن باید شماره فرد مورد نظر و یک نفر دیگر که مطمئن هستید شماره تان را ذخیره دارد، را انتخاب کنید تا لیست انتشار جدیدی ایجاد شود و بتوانید پیامی ارسال نمایید.

پس از ارسال پیام صبر کنید تا توسط آن فرد خوانده شود. پس از گذشت مدت زمانی برای چند ثانیه روی پیام ارسال شده نگه دارید و روی گزینه Info یا اطلاعات کلیک کنید تا صفحه ای به نام pop-up با دو گزینه Read by و Delivered by باز شود؛ اگر شماره فرد در قسمت Read by بود؛ یعنی شماره شما را از قبل ذخیره داشته است اما اگر در قسمت Delivered by دیده شود؛ یعنی شماره تان را ذخیره ندارد.

چت واتس آپ

روش دوم

در روش دوم باید برنامه ای به نام ME را دانلود کرد؛ زیرا تنها برنامه در جهان است که به افراد کمک می کند تا بتوانند افرادی که شماره شان را ذخیره کرده اند؛ شناسایی کنند. این برنامه همچنین نشان می دهد که دیگران با چه نامی شماره را در لیست مخاطبین خود ذخیره کرده اند یا چه کسانی شما را بلاک کرده اند.

منبع:نمناک

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود