متن و پیام رسمی برای تبریک عید نوروز ۱۴۰۲

0 336,458

ارسال جملات زیبا برای تبریک عید نوروز برای ما ایرانیان از اهمیت خاصی برخوردار است و پیام های تبریک سال نو یکی از مهم ترین پیام هایی هستند که در ایام نوروز میان افراد رد و بدل می شود.

اگر قصد دارید متن و جملات رسمی برای تبریک عید نوروز ۱۴۰۲ برای همکاران و دوستان خود بفرستید با ما باشید که گلچینی از متن تبریک های مخصوص عید نوروز را برای شما آماده کرده ایم.سال نو مبارک

متن تبریک رسمی به مناسب عید نوروز ۱۴۰۲

– وقتی به جاری شدن ذکر یا مقلب القلوب والابصار می افتم از خدا می‌خواهم برایتان همان شور و نشاطی را رقم بزند که در آرزویش هستید. زمین نفس خود را تازه خواهد کرد و روزهای سرد اسفند کم کم به پیشواز بهار می‌روند. آرزوهایت در سال جدید خاطره شوند. عید شما مبارک.

**********
سال نو مبارک

– شروع سال نو همیشه نشانه فکرهای جدید، کردار جدید، تصمیم های تازه، برای آینده است. آینده‌ای که می‌خواهیم آن را بهتر از گذشته بسازیم، در این سال جدید برای شما همکار عزیز و محترم سلامتی، شادی، عشق و محبت و پیروزی را از خداوند متعال خواستارم. سال نو بر شما و خانواده مبارک.سال نو مبارک

**********

– با شروع بهار همه چیز رنگ و بویی تازه به خود می‌گیرد. این افسانه‌ی زیبا و ماندگار همیشه در خاطره‌ها خواهد ماند که هر شخص احساس می‌کند که نخستین روز از بهار مشابه اولین روز آفرینش است. آغاز بهار و زنده شدن زمین مبارک باد.

**********

 

– فرخنده باد بهار شورانگیز، بر قامت سبز وجودتان شکوفه باران باد و بر لبتان خنده آکنده از مهر باد. انتهای این قصه ی سرد و سفید اینگونه زیبا شد. برای آغاز بهار تنها یک قدم مانده، تنها یک خورشید باقی است. هزاران تبریک برای آغاز سال ۱۴۰۲.

**********

– اینک بهار تا دروازه‌های شهر رسیده و دستان پر نوازشش، طبیعت خفته را بیدار می‌سازد.

بهار سبز و زیبا و جوانه زدن درختان، سرسبز شدن دشت‌های خشک همه نشانه‌هایی از یک اتفاق مهم هستند. باران بهاری باریدن می‌گیرد، رعد و برق دهل می‌زند و آسمان را نورافشانی می‌کند.

تا رستاخیزی دوباره در گیتی دمیده شود و من در دعایی خاضعانه از درگاه مدبر هستی، در سال جدید سلامتی، شادی، موفقیت و بهروزی و در یک کلام احسن‌الحال را برای شما و خانواده محترمتان خواهانم. سال نو مبارک.

**********

– سال ۱۴۰۲ به مانند یک افسانه برای من و توست. سالی که شروع یک قرن است و کمتر کسی توفیق این را خواهد داشت که پایان یک قرن و شروع یک قرن دیگر را جشن بگیرد. این رویدار خاص را به شما و خانواده محترمتان تبریک می گویم.

**********

– بهار طبیعت از راه می رسد و صحنه جهان آیینه نمای قدرت خداوندی می گردد. فرا رسیدن فصل شادی بخش و نشاط آور بهاران و حیات دوباره زمین که نشانه ای از قدرت و رحمت الهی است را به حضور شما تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

**********

نوروز مبارک - اخبار پوشاک ترکیه - سال نو 1399 بر همه شما مبارک باد (سال نو مبارک) %

– در آستانه فرا رسیدن عید نوروز باستان و آغاز سال نو، تبریک و تهنیت صمیمانه خود را به شما و خانواده محترم تان تقدیم داشته و در پرتو الطاف بیکران خداوندی، سلامتی و بهروزی، طراوت و شادکامی، عزت و کامیابی را برایتان آرزومندم. سال نو مبارک.

**********
سال 1399 بر همگان مبارک باد - Happy New Year | موسسه حسابرسی هوشیار ممیز

– حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد را به شما تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند متعال و سبحان برای شما مسئلت می نماییم.

**********

– با استعانت از آفریدگار جهان، و به انگیزه رستاخیز طبیعت، فرا رسیدن بهاران شکوهمند را که هنگامه تجلی مواهب الهی بر بستر طبیعت است به حضور پر مهر حضرت عالی تبریک گفته، از آستان حضرت احدیت مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی ایران کهن‌سال، مسالت می نمایم.

**********

– بنگر به رستاخیز طبیعت که چه زیباست و هر سال رستاخیزی دیگر را تجربه می کنیم و چه زیباتر رستاخیز انسان در این عصر آهن و تباهی. امید است شما در سال جدید گام های ارزنده تری در جهت تعالی برداشته و موفقیت های روز افزونی برای ایران عزیز کسب نمایید.

**********

سال نو مبارک

– نوروز و نو زایش طبیعت از کهن آیین های این دیار دیرین است که دل ها و جان های آدمیان را با شمیم و نسیم خوشش می نوازد. گذری است برای گذشتن از کهنه گی به نو شدن از کینه و نا شکیبایی به صلح و دوستی. نوروز نقطه عزیمت برای ورود به دنیایی عاری از نادرستی و نا راستی و آغازی است بر تمام پایان ها. نوروز بر شما مبارک.

**********

– آمدن نوروز ۱۴۰۲ و آغاز فصل بهار که با تغییر و گونه گونی طبیعت همراه است، سرشار از آیه ها و نشانه های خداوند متعال است که در تمام طول زندگی همراه ماست و فرصت بسیار مغتنمی است تا همچنان که طبیعت لباس کهنه از تن به در می آورد و با طراوت و پر نشاط می شود، ما نیز آیینه قلوب خود را از زنگار ناراستی و کینه و رخوت بزدائیم و امیدوار و پر انرژی مهیای آغاز سال جدید باشیم. این خجسته روز بر شما مبارک باد.

**********

– بهار فرصت دوباره نگریستن به دیروز و امروز است. بهار یعنی بهتر زیستن و بهتر نگریستن؛ یعنی بهتر از همه دیروز ها، سبزی و طراوت را تلاوت کردن. وقتی نگاه بهار بر دیوار دل و جانمان می تابد، از تدبیر کننده شب و روز و بی همتای هستی بخش، دگرگونی، تحول و بهترین حال ها را در لحظات تحویل سال با تمام وجودمان تمنا می کنیم.

سال نو مبارک

جملات زیبا و پیام های رسمی برای تبریک عید نوروز ۱۴۰۲

– گشت گرداگرد مهر تابناک ایران زمین / روز نو آمد و شد شادی برون زندر کمین
ای تو یزدان، ای تو گرداننده‌ی مهر و سپهر / برترینش کن برایم این زمان و این زمین

سال ۱۴۰۲، سلامتی، صلح و شادی را برای شما و تمام خانواده تان آرزومندیم، این بهار پیش رو فرخنده باد.

**********
سال نو مبارک

– در شکفتن بهار و گل های بهاری، در این نوروز باستانی که در راه است. برایت شادی و سلامتی و سربلندی را آرزو دارم. سال نو مبارک.

**********

– نوروز، نماد جاودان نو شدن است، تجدید جوانی جهان کهن است. زین ها همه خوب تر که هر نو شدنش، یاد آور نام پاک ایران من است. سال نو مبارک.

**********

– بوی جان می آید اینک از نفس های بهار / دستهای پر گل این شاخه ها، بهر نثار
با پیام دلکش نوروزتان پیروز باد / با سرود تازه هر روزتان نوروز باد
شهر سرشار است از لبخند، از گل، از امید / تا جهان باقی است این آئین جهان افروز باد
نوروز ۱۴۰۲ بر شما مبارک باد.

**********
سال نو مبارک

– در اول بهار، شروع شدن سال جدید، شروع شدن مهر و محبت و دوستی، آرزو می کنم در همه ی شال سبز باشی و بدرخشی و در همه ی امور زندگیت موفق تر باشی. سال نو مبارک.

**********

– بهار، آغاز نو شدن است، چهار فصل زندگی تان بهاری و عیدتان مبارک.

**********

– حلول سال نو و بهار پر طراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت است، را به تمامی عزیزان تبریک و تهنیت عرض کرده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند بزرگ و سبحان برای شما عزیزان خواستارم. سال نو مبارک.

**********

– ز کوی یار می آید نسیم باد نوروزی / از این باد اَر مدد خواهی چراغ دل برافروزی
به صحرا رو که از دامن غبار غم بیفشانی / به گلزار آی کز بلبل غزل گفتن
نوروز فرخنده سال ۱۴۰۲ بر شما مبارک.

– ای کاش هر روزمان نوروز باشد، تا بتوانیم نو شویم. خودمان، اندیشه هایمان و عشقمان بـه همه ی زیبایی ها … هر روزتان نوروز، نوروزتان پیروز.

**********
– ای نو بهار خندان از لامکان رسیدی / چیزی به یار مانی از یار ما چه دیدی
خندان و تازه رویی سر سبز و مشک بویی / همرنگ یار مایی یا رنگ از او خریدی
آغاز نوروز ۱۴۰۲ مبارک.
**********

– مثل لحظه ای که باغ، در ترنم ترانه، غرق در شکوفه می شود. روزگارتان بهار و لحظه هایتان پر از شکوفه باد. سال نو مبارک.

**********

– با خوبی ها و بدی ها، هر آنچه که بود، برگی دیگر از دفتر روزگار ورق خورد، برگ دیگری از درخت زمان بر زمین افتاد، سالی دیگر گذشت… روزهایت بهاری و بهارت جاودانه باد. نوروز ۱۴۰۲ بر شما مبارک باد.

**********

– باد صبا می ‌چرخد و خبر را به گوش همه می‌رساند، که بهار آمد من نیز به یمن بهاران، همراه و هم نوا با کائنات بهترین تبریکاتم را به شما تقدیم می‌دارم. سال نو مبارک.

**********

– دل های پر مهرمان را به روزهای سبز و زیبای بهار پیوند می زنیم و شادی را برای یکدیگر به ارمغان می آوریم. سال نو مبارک.

**********

– حلول سال نو و تولد دوباره طبیعت، عید فرخنده و کهن نوروز باستانی را که یادگار نیاکان و پیام ‌آور دوستی، عشق و محبت است را به شما و خانواده محترمتان تبریک می گوییم. سال نو مبارک.

**********

– جشن فرخنده فرودین است / روز بازار گل و نسرین است
فروردین است و روز فروردین / شادی و طرب را کند تلقین
ای دو لب تو چو می مرا ده / کان باشد رسم روز فرودین
آغاز سال نو مبارک.
**********
– دو قدم مانده بـه خندیدن برگ / یک نفس مانده بـه ذوق گل سرخ
چشم درون چشم بهاری دیگر / تحفه ای یافت نکردم که کنم هدیه تان
یک سبد عاطفه دارم همـه ارزانی تان … عید نوروز ۱۴۰۲  بر شما مبارک.
**********

– بهار شوق انگیز بر قامت سبز وجودتان شکوفه باران باد، لبتان پر خنده، قلبتان از مهر آکنده، دولتتان پاینده و نوروزتان فرخنده باد.

نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود