عکس/ جورجینا با تغییر چهره جدیدش غیر قابل شناسایی شد

0 3,740

جورجینا رودریگس نامزد آرژانتینی رونالدو با انتشار تصویر تازه ای از خودش که شباهت کمتری به چهره همیشگی اش دارد کاربران را متعجب کرده است.

 هنوز مدت زیادی از حضور جورجینا و خانواده اش در عربستان نگذشته، اما این مدل آرژانتینی هر بار متفاوت تر از قبل در فضای عمومی ظاهر می شود.

اما قوانین ریاض درباره پوشش زنان این کشور باعث شده که جورجینا با محدودیت و وسواس بیشتری در نحوه پوشش خودش تجدید نظر کند.

البته در روزهای گذشته انتشار مصاحبه ای جنجالی از نامزد سابق رونالدو علیه جورجینا حواشی زیادی برای این زوج مشهور ایجاد کرده است.

جورجینا با تغییر چهره جدیدش غیر قابل شناسایی شدچرا که نامزد سابق رونالدو مدعی شده جورجینا به واسطه جراحی های زیبایی متعددی سعی در تغییر ظاهرش دارد.

در همین راستا حالا انتشار تصویر تازه ای از جورجینا در صفحه شخصی اش باعث تعجب اغلب دنبال کنندگان اش شده است.

با این وجود تغییر چهره عجیب جورجینا در این تصویر و‌ تیپ متفاوت اش باعث شده برخی از کاربران فضای مجازی برای لحظاتی او را نشناسند.

 جورجیــنا می خواهد شبیه به کیم کارداشیان شود!

به گزارش خبر ورزشی، نریدا گالاردو، نامزد سابق کریستیانو رونالدو بار دیگر با اظهار نظری جنجالی حاشیه ساز شد.

نریدا گالاردو، مدل اسپانیایی که در سال ۲۰۰۸ با کریستیانو رونالدو در ارتباط بود به مصاحبه های جنجالی علیه این ستاره پرتغالی شهرت دارد. اولین بار گالاردو با افشا کردن ماجرای خیانت کریستیانو به شهرت رسید و این روند مصاحبه‌های حاشیه ساز با رسانه های مختلف از سال‌ها پیش تا کنون ادامه دارد.

گالاردو که نامش در روزهای اخیر به لطف اظهارنظرهایش در مورد جرجینا رودریگس دوباره بر سر زبان‌ها افتاده در پستی جورجینا رودریگس را مورد انتقاد قرار داد و مدعی شد که او از طریق جراحی‌های زیبایی، خود را شبیه کیم کارداشیان کرده است!

منبع:وقت صبح

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود