زندگی خصوصی سید جلال حسینی و همسرش + عکس های جذاب و دیدنی

0 8,288

بیوگرافی و عکس سید جلال حسینی و همسرش لیلا ریاحی زندگینامه سید جلال حسینی یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس تهران و تیم ملی ایران و همسرش لیلا ریاحی و بهترین مدافع حال حاضر فوتبال ایران به همراه عکس سید جلال حسینی و همسرش لیلا ریاحی .

بیوگرافی سید جلال حسینی
سید جلال حسینی در سال 1360 در شهر ساحلی بندر انزلی دیده به جهان گشود. وی سابقه بازی در باشگاه های ملوان بندر انزلی، سایپا کرج، سپاهان اصفهان و پرسپولیس تهران را دارد. سید جلال حسینی همچنین سابقه حضور در تیم ملی امید و تیم ملی بزرگسالان کشورمان را دارد.

تصویر

خانواده

در خانواده هشت نفری متولد شده است پنج برادر دارد که او دومین فرزند خانواده است، چند سالی است که ازدواج کرده و دو دختر دارد.

تصویر

شروع فوتبال از ملوان

سید جلال حسینی در سال 1380 به تیم ملوان رفت و در یک سال حضور 30 بازی انجام داد و 5 گل به ثمر رساند. سپس وی به سایپا کرج پیوست و حدود 4 سال پیراهن این تیم را پوشید و 117 بازی انجام داد و 8 گل زد. حسینی بعد از چهار سال به سپاهان اصفهان رفت و پس از 3 سال حضور در این تیم و 94 بازی، 4 گل به ثمر رساند.

از پرسپولیس تا پرسپولیس

در سال 1390 وقتی 30 ساله بود دو سال در پرسپولیس توپ زد سپس یکسال در قطر بازی کرد و دوبار در سال 93 مدت کوتاهی در نفت بود که در نهایت از سال 94 دوباره به تیم پرسپولیس بازگشت سید جلال حسینی 37 ساله هم اکنون در پرسپولیس بازی می کند.

بیوگرافی سید جلال حسینی پرافتخارترین بازیکن لیگ برتر خلیج فارس (+ تصاویر)

ازدواج

سید جلال حسینی به صورت فامیلی ازدواج کرده و نام همسرش، لیلا ریاحی است. آنها دو دختر به نام های نورا و میلا دارند.

تصویر

همسر فداکار

قطعا بخش زیادی از موفقیت هایم را مدیون صبر و بردباری همسرم هستم و همان طور که گفتم اگر فداکاری های ایشان نبود، قطعا شرایط برای پیشرفت من مهیا نمی شد و درک خوب ایشان از من و شغل من باعث شد تا پیشرفت زیادی در زندگی ام داشته باشم. البته همسر من فامیل و با تمام شرایط من آشنا بودند ولی با این حال باز هم سختی های زیادی را تحمل کرده اند.

بهترین خاطره زندگی

بهترین خاطره زندگی من پدر شدن است چون زمانی که نورا به دنیا آمد من حس خیلی عجیب و خوبی داشتم و یکی از بهترین روزهای زندگی ام بود. در واقع یک حس خوب بین پدر و دختر وجود دارد که غیرقابل توصیف است. بچه هرچقدر بزرگ تر می شود شرایط برای پدر و مادر سخت تر می شود. امیدوارم پدر خوبی باشم و تمام تلاشم را می کنم تا خوب پرورش پیدا کند.

از آکادمی فوتبال تا کلینیک پزشکی

سید جلال در سال 93 اکادمی فوتبال خود را در زمینی به مساحت 3700 متر در بندر انزلی افتتاح کرد، این مدرسه فوتبال الگو برداری شده از مدارس فوتبال آلمان می باشد او همچنین علاوه بر فعالیت های خود در املاک، در سال 96 کلینیک تخصصی دندان پزشکی خود را افتتاح کرد، در این کلینیک خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی ارائه می شود.

تصویر

کمک های پدر و برادرها

زمانی که من با پدر و ۲ برادرم کار می کردم، آنها خیلی حامی من بودند. در واقع برادرهایم به خاطر اینکه من بتوانم به تمرینات فوتبال برسم خیلی جور من را می کشیدند. کلا زندگی سختی داشتیم و خانواده ام خیلی سختی کشیدند تا من بتوانم موفق باشم. حتی زمانی که من بازی داشتم، آنها بیشتر کار می کردند تا من بتوانم استراحت کنم و در واقع خیلی برای پیشرفت من زحمت کشیدند و این را به خوبی می دانم که دین بزرگی به گردن من دارند.

با پیراهن ملوان خداحافظی می کنم

با وجود آن که دو سال با پرسپولیس قرارداد دارم روی حرفم هستم ولی دوست دارم با پیراهن ملوان خداحافظی کنم.

تصویر

منبع:ساعدنیوز

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود