زندگی شخصی و خصوصی احسان علیخانی + عکس های زیبا

0 56

احسان علیخانی متولد ۱۵ آبان ۱۳۶۱ در تهران، مجری است .فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران می باشد، با دستیاری کارگردان شروع کرد و حالا یکی از مجریان صاحب سبک و مشهور می باشد

بیوگرافی احسان علیخانی

نام : احسان نام خانوادگی : علیخانی تاریخ تولد : ۱۳۵۸/۸/۱۵ محل تولد : تهران محل سکونت : تهران خیابان هروی تحصیلات : فارغ التحصیل رشته مدیریت بازرگانى از دانشگاه تهران تاهل : مجرد، ۲ خواهر و یک برادر دارد و خودش فرزند آخر خانواده است.

تصویر

دوران کودکی احسان علیخانی

مادرش پرستار بازنشسته است و به گفته خودش بهترین دوستش است.در دوران مدرسه درسخوان اما شیطون بوده و برای مهار شیطنت مدیر مدرسه او را مبصر کلاس کرد.در دوران دبیرستان ۱ سال در تیم نوجوان پرسپولیس و ۱ سال سایپا بازی کرد و بعلت ۳ بار شکستگی پا دیگر قادر به بازی در چمن نبود و سراغ فوتسال و تنیس رفت. برپا کننده جشن ها و مراسم مدرسه در دبیرستان و اجرای تئاتر بوده است.

تصویر

میزان تحصیلات احسان علیخانی

احسان علیخانی تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی در رشته مدیریت بازرگانی در دانشگاه تهران گذراند. او با رتبه سه رقمی وارد دانشگاه شد و اکنون مجری، دستیار کارگردان و کارگردان برنامه های زنده تلویزیونی پر بیننده ای چون ماه عسل و عصر جدید در سال های اخیر بوده است.

تصویر

طلاق و پدر و مادرش

علیخانی در برنامه روز دوم رمضان ۹۶ در مقابل اصرار مهمانش در مورد اینکه وی را درک نمی کند اعلام کرد که علارغم اینکه دوست ندارد از زندگی شخصی اش بگوید اما بچه طلاق است. شایعه فرزند شهید بودن وی کذب می باشد.

تصویر

احسان علیخانی و همسرش

انتشار عکس های متعددی از علیخانی در کنار هنرمندان و طرفدارانش شائبه ازدواج او را منتشر کرده که صحت ندارد و آقای مجری ۳۶ ساله هنوز مجرد می باشد.

دوستی با مرتضی پاشایی

احسان علیخانی از دوستان نزدیک مرحوم پاشایی بود. او اولین نفری بود که بعد از فوت مرتضی پاشایی بصورت تلفنی در برنامه گلخانه آمد و این خبر رو داد و طلب آرامش و صبوری بری طرفداران و خانوادی وی کرد.

تصویر

از ماه عسل تا عصر جدید

احسان علیخانی که با برنامه ماه عسل شناخته می شود در زمستان ۹۷ با برنامه استعدادیابی عصر جدید برای معرفی افراد شاخص با مهارت های خاص دوباره به تلویزیون بازگشت

این برنامه با اجرای وی و با حضور چهار داور برگزار می شود، رویا نونهالی، آریا عظیمی نژاد، دکتر بشیر حسینی و امین حیایی از داوران این برنامه هیجانی می باشند.و هم اکنون از شبکه سه در حال پخش می باشد.

تصویر

مصاحبه دلنشین با احسان علیخانی

احسان علیخانی چطور وارد عرصه اجرا شدید؟

قبل از اینکه وارد کار تلویزیون و اجرا شوم، بازیگری در تئاتر را تجربه کردم و بعد دستیار کارگردانی و در ادامه ی راه چند فیلم کوتاه ساختم و از این عرصه کناره گرفتم و وارد تلویزیون شدم.با جمال شورجه پرونده های مجهول را کار کردم.فیلم داستانی بهشت آبی و خاکستر را بازی کردم و به عنوان تهیه کننده و کارگردان آیتم های نمایشی در شبکه اول شروع به کار کردم.

آقای احسان علیخانی چطور در حرفۀ خودتان ادامه تحصیل ندادید و هنر نخواندید؟

درسته. با توجه به اینکه رتبه ی خوبی آوردم و دلم می خواست تحصیل کنم، با مشورت و صحبت، در جمع تصمیم گرفتم که در کنار این رشته در عرصه ی دیگری هم کسب دانش و علم کنم، ولی در کار هنری به صورت تجربی کسب علم کردم و عملی ادامه دادم.

چطور همراه جواد مولانیا برای میعاد شبانه انتخاب شدید و همکاری کردید؟

تهیه کننده آقای موسوی بود که اولین بار با ایشان در شبکه اول کار کرده بودم و از من شناختی داشتند ضمن اینکه پسر ایرونی به موفقیت رسید و استقبال خوبی از این برنامه شد و من و جواد هم خیلی خوب با هم هماهنگ بودیم.این ها باعث شد تا آقای موسوی از ما دعوت به کار کند. میعاد شبانه با پسرایرونی کاملاً متفاوت است و یک اجرای دیگر می طلبد.

چگونه وارد این عرصه شدید؟

خیلی سخت! از این جهت که خانواده ام کاملاً مخالف کار من در زمینه ی هنر بودند ولی وقتی پشتکار و علاقه ام را دیدند و در امتحانات قبول شدم، پذیرفتند که ادامه بدهم و در حال حاضر هم مشوق و حامی من هستند. دوستان زیادی هم در ادامه ی راه کمکم کردند. دکتر داروغه زاده,موسوی، جمشیدی, بخشی و خرمشاهی که از همه ی ی تشکر میکنم.

شاخ دار ترین شایعه ای که در مورد خودتان شنیده اید ؟

اعلامیه ی مرگ خودم در دانشگاه توسط دوستان، برای تعطیلی یکی از کلاس ها و یک شیطنت عجیب

آخرین روز زندگیتان را چطور می گذرانید؟

سعی می کنم یک لیست تهیه کنم و از دوستان حلالیت بطلبم چون یک عمر در ان طرف راحت زندگی کردن خیلی بهتر است.«خدا نکنه البته!»

ازدواج از دید احسان علیخانی؟

سخت ترین مرحله ی زندگی و باید شخصیت انسان کامل باشد تا بتواند بزرگترین انتخاب زندگی اش را انجام دهدو به قول فرزاد جمشیدی, دوست خوبم، که میگوید: الهی سپیدی فقط رنگ بخت تان نباشد و لباس آخرت هم باشد.

اولین باری که برای اجرا رفتید، چه حسی داشتید؟

یک برنامه ی مناسبت نیمه ی شعبان همراه با اقبال واحدی و امیر جوشقانی در خیابان ولی عصر بود و با توجه به تجربه ی دوستان من هنوز نمی دانستم چطور اجرا کنم و این خیلی برایم سخت بود، چون در مقابل ۱۵ هزار نفر باید اجرا میکردم و بعد که از دوستان پرسیدم راضی بودند و بد اجرا نکردم. اما در مقابل هزاران جفت چشم در فضای باز خارج از استودیو و زنده، کار خیلی سختی است.

در لحظات دلتنگی چه می کنید؟

موسیقی سنتی را خیلی دوست دارم و اگر شرایط برایم پیش بیاید و خیلی بهم سخت بگذرد,مشهد و جمکران جایی است که بتوانم راحت سبک شوم و گریه کنم و بعد از گریه یک احساس سبکی پیدا کنم و چه بهتر که در حضور کسی گریه کنی که صافی بیشتری داشته باشد.

سابقۀ دیر رسیدن به مدرسه را داشتید؟

خیلی زیاد، اگر درسم خوب نبود به یک ماه نکشیده از مدرسه بیرونم میکردند چون فوق العاده شیطان بودم و هستم و بارها تنبیه شدم و یکبار بخاطر تنبیه دستم شکست.

کابوس زندگیتان؟

اینکه خدا نعمتش را از من بگیرد و اینکه اثر گناه را دیگر حس نکنم و بحال خودم رها شوم و خدا را فراموش کنم.

احسان در یک جمله؟

عجول، بلند پرواز، زود رنج.

در جزیرۀ تنهائی تان با خودتان چه چیزی می برید؟

یک قرآن، دیوان حافظ، عکس مادرم، چوب ماهیگیری و کلی آذوقه.

و در آخر:

باید نسبت به آینده دید روشن داشت و تلاش کرد و جنگید تا پیروز شد و همیشه به مشکلات گفت: ما یک خدای بزرگ داریم. زندگی شهد گل است. زنبور زمان می خوردش، آنچه می ماند از آن عسل خاطره هاست.

تصویر

منبع:

-
-
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود