آموزش ساخت دو اکانت واتساپ در هر نوع گوشی

0 3,779

واتس آپ یکی از پر کاربردترین اپلیکیشن های ارتباطی است اما این اپلیکیشن گاهی کمبود هایی دارد که با انجام ترفندهایی ساده میتوانید آنها را رفع کنید.

روش هایی برای آنکه در واتساپ دو اکانت داشته باشیم

واتساپ یکی از محبوب ترین پیام رسان هایی است که کاربران زیادی دارد، زیرا بدون هیچ محدودیتی امکاناتی در اختیار کاربران خود قرار می دهد و باعث شده نیازی به پیام رسان دیگری نداشته باشند؛ اما گاهی کمبود هایی هم دارد که با انجام یک سری کار ها می توان آن ها را رفع کرد، به عنوان مثال واتساپ قابلیت ایجاد دو اکانت را ندارد؛ اما با انجام یک ترفند می توان این مشکل را هم رفع کرد و در یک گوشی هوشمند دو حساب کاربری واتساپ را فعال کرد؛ در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا آموزش چگونه در واتساپ دو اکانت داشته باشیم را یاد بگیرید و از مزایای آن بهره ببرید.

واتس آپ

آموزش ساخت دو اکانت واتساپ در انواع گوشی ها

شاید برایتان امری غیرممکن باشد که بتوان در یک گوشی هوشمند دو حساب کاربری واتساپ را فعال کرد، اما خبر خوشحال‌کننده ای وجود دارد؛ که امری شدنی است و به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم در این قسمت از مقاله به معرفی انواع روش ها برای ایجاد دو اکانت واتساپ در یک گوشی هوشمند بپردازیم.

روش اول

در ابتدا گوشی های هوشمند توانایی شبیه سازی برنامه ها را نداشتند؛ اما پس از گذشت مدت زمانی برای اولین بار شرکت شیائومی این امکان را فراهم کرد؛ سپس شرکت های دیگر دست به کار شدند تا به کاربران امکان ایجاد دو حساب کاربری در یک برنامه مانند واتساپ را بدهند.

برای اینکه بدانید چگونه در واتساپ دو اکانت داشته باشیم؛ باید ابتدا وارد Setting یا تنظیمات موبایل شد و بعد به پایین صفحه اسکرول کرد تا گزینه Apps یا Advanced features نمایان شود با زدن آن، گزینه های Dual apps یا clone app یا app clone یا twin apps یا app twin یا Dual messenger دیده می شود که با کلیک روی آن؛ صفحه ای از برنامه ها باز می شود؛ در این مرحله با انتخاب هر کدام از برنامه های موجود و سبز کردن کلید کنار آن می توان دو حساب کاربری از آن را ایجاد کرد.

در میان دو حساب کاربری واتساپ، آیکونی که در کنار آن رنگ نارنجی وجود دارد، اکانت دوم است که ایجاد شده و می توان با وارد کردن شماره جدید از آن استفاده کرد.

در گوشی های آیفون اما اینگونه نیست؛ زیرا برای ایجاد دو اکانت ابتدا باید وارد safari شد؛ سپس از iOS.0theman.tv دیدن کرد و گزینه WhatsApp 2 را زد و پس از آن دکمه سبز را زد تا اکانت دوم ایجاد شود.

اکانت واتس آپ

روش دوم

این روش برای افرادی است که گوشی های هوشمندشان قابلیت شبیه سازی را ندارد؛ زیرا به غیر از نصب برنامه های جانبی مانند Parallel Space، Dual space، 2Accounts، Multi Apps و super cloneراه دیگری وجود نخواهد داشت.

این برنامه ها همانطور که از نام شان مشخص است در واقع یک حافظه موازی ایجاد می کنند که با نصب واتساپ بر روی آن ها می توان دو اکانت واتساپ داشت. برای استفاده از این روش ابتدا باید برنامه را نصب کرد؛ سپس بر روی آن کلیک کرد تا صفحه ای برای کلون کردن برنامه ها باز شود، اکنون می توان برنامه واتساپ را انتخاب کرد و گزینه Add to را کلیک کرد تا دو اکانت ایجاد شود.

برای استفاده از این روش در گوشی های آیفون باید ابتدا از App Store برنامه Dual Messenger for WhatsApp _chat را دانلود کرد تا یک کد QR ظاهر شود، برای اسکن آن باید به برنامه واتساپ رفت و کد را اسکن کرد و پس از آن دو اکانت با موفقیت ایجاد می شود.

البته اگر به بیش از دو حساب کاربری واتساپ نیاز دارید؛ بهتر است برنامه Mochat را نصب کنید زیرا با ایجاد چند صفحه مجازی امکان استفاده از چند حساب کاربری را فراهم می کند.

کلام آخر

حال که دانستید چگونه در واتساپ دو اکانت داشته باشیم؛ بهتر است که هر چه سریع تر شماره دوم خود فعال کرده تا از مزایای آن بهره‌مند شوید.

منبع:نمناک

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود