لاغری در ۳ روز با رژیم شیر و موز

0 3,857

امروزه بسیاری از افراد به دنبال رژیم کاهش وزنی هستند که سرعت سوزاندن چربی در آن زیاد باشد. رژیم شیر و موز یکی از این رژیم های لاغری به شمار می رود که تنها با ۳ روز انجام آن می توان حدود ۳ کیلو وزن کم کرد.

یکی از سریع ترین و ساده ترین رژیم های کاهش وزن و لاغری, رژیم شیر و موز می باشد. این رژیم غذایی به خصوص برای زمانی که افراد قصد دارند به سرعت چربی بسوزانند, کاربرد دارد. از آن جایی که شیر و موز دو تا از مواد طبیعی سالم و مفید برای سلامتی می باشد, رژیم حاوی آن نیز سلامتی را به خطر نمی اندازد. در ادامه با این رژیم لاغری بیشتر آشنا می شویم.

رژیم شیـر و مـوز معجره ای ۳ روزه برای لاغری

ساده ترین رژیم لاغری و تناسب اندام

امروزه ثابت شده رژیم لاغری شیـر و مـوز یک روش موثر برای کاهش وزن می باشد که تنها ۳ تا ۴ روز نیاز است تا به آن عمل کرده تا نتایج شگفت انگیز آن مشاهده شود. همانگونه که بسیاری از افراد به دنبال لاغری سریع شکم می باشند, بسیاری از افراد به دنبال سوزاندن سریع چربی های بدن خود هستند. در این رژیم غذایی روزانه ۳ تا ۵ عدد موز متوسط همراه با یک فنجان شیر بدون چربی مصرف می شود. اینکه موز قبل و یا بعد از نوشیدن شیر مصرف شود با اینکه با شیر مخلوط و مصرف شود, اختیاری است. یکی دیگر از مواد اصلی مورد نیاز رژیم لاغری شیر و موز, آب می باشد. در واقع در طول انجام این رژیم باید آب به مقادیر زیادی مصرف شود. خواص شیر و خواص موز باعث شده است این دو ماده غذایی از اساسی ترین مواد مورد نیاز در رژیم لاغری شیر و موز باشد. از مهمترین خواص موز برای کاهش وزن می توان به سطح پایین قند و سطح کم کالری و میزان بالای فیبر در آن اشاره کرد. همچنین موز سرشار از پتاسیم است که برای عملکرد طبیعی بدن حیاتی است. شیر یکی از مهمترین منابع کلسیم و پروتئین به شمار می رود. کلسیم موجود در شیر به توسعه و حفظ استحکام استخوان ها و عملکرد طبیعی هورمون ها در بدن کمک می کند. به علاوه شیر حاوی پروتئین هایی است که برای توسعه ماهیچه های بدن مورد نیاز می باشد.

رژیم شیر و موز

با دنبال نمودن رژیم شیر و موز به مدت ۳ تا ۴ روز می توان حدود ۳ کیلو وزن کم کرد. در واقع این رژیم غذایی به کاهش چربی اضافی در بدن کمک می کند. انجام رژیم شیر موز باعث می شود بدن کمتر از ۱۰۰۰ کالری در روز دریافت کند و به همین دلیل سرعت سوزاندن چربی و کاهش وزن این رژیم بسیار زیاد است. یک موز متوسط حدودا ۱۰۰ کالری دارد و یک فنجان شیر نیز ۸۰ کالری بیشتر برای بدن تامین نمی کند. بنابراین با فرض مصرف ۵ عدد موز و ۳ فنجان شیر در طول روز این رژیم لاغری مانند بسیاری از رژیم های کاهش وزن مثل رژیم مدیترانه ای بیش از ۹۰۰ کالری به بدن نمی رساند.

رژیم لاغری شیر و موز

با توجه به مطالب بیان شده, یکی از بهترین روش های لاغری و سوزاندن چربی های اضافی بدن پیروی از رژیم شیـر و مـوز می باشد. این رژیم لاغری نه تنها برای سلامتی ضرر ندارد بلکه مواد تشکیل دهنده شیـر و مـوز می توانند به حفظ سلامت بدن کمک کنند.

منبع: آرگــامــگ

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود