تست روانشناسی تصویری؛ تو نگاه اول بگو چی دیدی تا ویژگی هاتو همچین هلو طووور فاش کنم!

خودت رو بشناس!

0 3,740

اگر به انجام تست های روانشناسی و شخصیت شناسی برای درک بهتر ویژگی های خودت علاقه داری از این تست باحال غافل نشو..

 تست های شخصیت شناسی تصویری معمولا جنبه های جذابی از ویژگی های شخصیتی ما رو فاش می کنند به همین خاطر هم این قبیل از تست های تصویری همیشه بین مردن طرفدار های زیادی دارند. از طرف دیگه تست های تصویری چه از نوع هوشش و چه از نوع روانشناسی طورش یه جنبه سرگرمی دارند که باعث میشه شما از انجام دادن اون ها و ارزیابی خودتون لذت ببرید و برای امتحان کردن یک تست جدید ترغیب بشید.

در ادامه ما یکی دیگه از تست های جذاب روانشناسی رو برای شما آماده کردیم که به کمک اون یک سری از ویژگی های جذاب شخصیتی شما نمایان میشه از جمله این که در مواقع تصمیم گیری اصولا چگونه برخورد میکنید. پس اگر مشتاقید که کمی خودتون یا دوستانتون رو بیشتر بشناسید این تست تصویری رو انجام بدید.

سوال:

به تصویر زیر نگاه کنید و بگویید چه چیزی در این تصویر در نگاه اول توجه شما را به خود جلب کرد؟

تست روانشناسی تصویری

 تصویر کوه یا تصویر خرس؟ کدام یک را پیش از دیگری مشاهده کردید؟

پاسخ:

در نگاه اول تصویر کوه را دیدم

اگر با اولین نگاه متوجه کوهی پوشیده از برف شدید به معنای آن است که شما شخصیتی بسیار آگاه و متکی به غریزه دارید، به عبارت دیگر شما به غریزه خودتان اعتماد دارید و در بیشتر مواقع نیز برای تصمیم گیری هایتان به آن تکیه می کنید، برخی ممکن است این حالت را حس ششم نیز بنامند.

در نگاه اول تصویر سه خرس را دیدم

اگر در اولین نگاه و پیش از کوه ها متوجه سه خرس درشت هیکل شدید به معنای آن است که رویکرد شما برای تصمیم گیری در مسائل مختلف کاملا سیستماتیک است به معنای آن که دوست دارید تمام جنبه ها و جزئیات یک مسئله را زیر نظر بگیرید و سپس تصمیم نهاییتان را مشخص کنید چرا که به نظرتان با این روش می توانید راه حل کارآمد تری ارائه دهید.

شما در تصویر بالا چه چیزی دیدید و پاسخ را تا چه اندازه نزدیک به خودتان احساس کردید؟ نظرات و تجربیات خودتون رو با ما به اشتراک بگذارید.

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود