تست شخصیت شناسی تصویری؛ بگو اول همه تو تصویر چی دیدی تا ویژگی هات و عین هلو فاااش کنم

خودت رو بشناس!

0 3,768

با یه تست تصویری جذاب هم بساط سرگرمیت به راهه هم می تونی یه کمکی خودت رو و احساساتت رو بهتر بشناسی.

 تست های تصویری زیادی وجود دارند که باعث می شوند که شما درک بهتری از شخصیت و شناخت خودتون داشته باشید، این قبیل از تست های تصویری اگر چه صد در صد علمی نیستند و نمی تونند که حقیقتی عینی و علمی رو برای شما فاش کنند اما تمامی رفتار و انتخاب ها و برخورد های ما انسان ها در نتیجه تفکرات و پیش فرض های ذهنیمان است حتا اگر کاملا به آن ها آگاهی نداشته بوده باشیم به همین خاطر هم هست که این دست از تست های روانشناسی تصویری بخش قابل توجهی از وضعیت احساسی و شخصیتی شما رو فاش می کنند و می تونند دید تازه ای به شما در رابطه با خودتون ارائه بدند.

اگر چرخی در اینترنت و فضای مجازی بزنید بدون شک با تعداد بی شماری از این قبیل تست های شخصیت شناسی رو به رو خواهید شد حالا در ادامه ما یکی از هین تست های جذاب و هیجان انگیز رو برای شما آماده کردیم که با انجام دادنش میتونید به درک بهتری از ویژگی های احساسی و شخصیتی خودتون برسید.

سوال:

به تصویر زیر نگاه کنید و بگویید که اولین چیزی که در این تصویر می بینید چیست؟

تست شخصیت شناسی تصویری

تصویر یک جمجمه یا تصویر دو زن که در حال کارت بازی هستند؟ شما کدام یک از این دو را در نگاه اول دیدید؟

پاسخ:

در نگاه اول تصویر یک جمجمه را دیدم

اگر در نگاه اول موفق شدید که در تصویر بالا عکس یک جمجمه را ببینید به معنای آن است که شما فردی قابل اعتماد و صادق هستید که دوستانتان روی شما حساب باز می کنند اما با این حال گاهی اوقات پیش می آید که شما حرف هایی را به دوستانتان می زنید که تمایلی به شنیدن آن ها ندارید.

در نگاه اول تصویر دو زن را دیدم

اگر در نگاه اول تصویر دو دختر در حال ورق بازی را دیدی پس احتمالا اهل رقابت و چالش هستید و تمام تلاش خود را می کنید تا در چالش های پیش رو همیشه پیروز میدان باشید به علاوه این که معمولا شاد و پر انرژی هستید و دید مثبتی به زندگی دارید.

شما در تصویر بالا چه چیزی دیدید و پاسخ را تا چه اندازه نزدیک به خودتان احساس کردید؟ نظرات و تجربیات خودتون رو با ما به اشتراک بگذارید.

منبع:شایانیوز

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود