وسایل مهمی که هر خانمی باید در کیف خود داشته باشد

0 4,133

در ادامه می‌خواهیم درباره‌ی وسایل ضروری صحبت کنیم که ارزش ماندن در کیف یک خانم را دارند، چون ممکن است وقتی که اصلاً فکرش را نمی‌کنید بدون آن‌ها گرفتار موقعیت ناخوشایندی شوید.

کیف خانم‌ها چیزی است گویی بی انتها که لوازم زیادی را از مفید گرفته تا بی فایده در خود جا می‌دهد. همیشه چیز‌های خاصی در آن‌ها پیدا می‌شود و بعضی از آن‌ها نه تنها صاحب کیف بلکه دیگران را هم از موقعیت‌های ناخوشایند نجات می‌دهند.

در ادامه می‌خواهیم درباره‌ی وسایل ضروری صحبت کنیم که ارزش ماندن در کیف یک خانم را دارند، چون ممکن است وقتی که اصلاً فکرش را نمی‌کنید بدون آن‌ها گرفتار موقعیت ناخوشایندی شوید.

یک جفت جوراب اضافه

در پاییز احتمالش زیاد است که یکباره پا در گل و لای بگذارید و پاهایتان را خیس کنید. در زمستان ممکن است حتی به یک توده برف برخورید، برف داخل چکمه هایتان رود و ببینید که پاهایتان خیس شده است. به همین دلیل لازم است یک جفت جوراب اضافه در کیف خود داشته باشید. این کار به شما کمک می‌کند همیشه گرم بمانید.

خلال دندان

بیشتر مواقع تکه‌ای سالاد یا آجیل در دورترین گوشه‌ی دهان گیر می‌افتد و شروع به اذیت کردن می‌کند. سعی نکنید با دست آن را بیرون بکشید. استفاده از خلال دندان راه بهتری است. با این حال، به خاطر داشته باشید که دهان خود را باید در دستشویی تمیز کنید نه در ملأعام.

دقت کنید که خلال دندان‌ها بسته بندی مناسبی داشته باشند، در غیر اینصورت کیف تان پر از خلال دندان خواهد شد.

کارت شناسایی

یک کارت شناسایی مثل کارت ملی و گواهینامه همیشه باید در دسترس داشته باشید. این مدارک در بانک، ادارات، مکان‌های درمانی و … لازم می‌شوند.

اطلاعات گروه خونی و شماره تلفن بستگان نزدیک

ممکن است حادثه‌ای برای شما رخ دهد و خود هوشیاری لازم برای پاسخگویی را نداشته باشید در حالی که نیاز به اطلاع از نوع گروه خونی باشد. علاوه بر این اگر به طور ناگهانی به رسیدگی پزشکی نیاز پیدا کنید، لازم است اطلاعاتی از بستگان نزدیک شما موجود باشد تا نیرو‌های درمانی بتوانند به سرعت با آن‌ها تماس بگیرند و آن‌ها را در جریان وضعیت شما قرار دهند.

ضدعفونی کننده دست

بر روی دستان ما میکروب‌های زیادی زندگی می‌کنند؛ بنابراین برای جلوگیری از بیماری‌های مختلف توصیه می‌شود پیش از غذا، بعد از رفتن به دستشویی و بعد از حضور در مکان‌های عمومی دستان را خود ضدعفونی کنید.

کرم ضد آفتاب

استفاده از کرم ضد آفتاب نه تنها برای روز‌های گرم و آفتابی تابستان بلکه برای روز‌های زمستان هم ضروری است. برای جلوگیری از پیری و سرطان پوست باید تمام روز‌های سال کرم ضدآفتاب بزنید.

کرم دست

کرم مرطوب کننده دست پوست دست‌ها را در برابر خشکی حفظ می‌کند. استفاده از کرم مرطوب کننده نه تنها خوشایند است بلکه به حفظ جوانی ظاهر دست‌ها کمک می‌کند.

پاوربانک و شارژر

این روز‌ها کسی بدون تلفن هوشمندش قدم از قدم برنمی دارد. ما دائماً از تلفن همراه خود برای تماس با دوستان، پیدا کردن مسیر، خواندن مطالب و جستجوی اطلاعات استفاده می‌کنیم. برای آنکه تلفن همراهتان در زمانی که اصلاً انتظارش را ندارید غافلگیرتان نکند بهتر است همیشه یک پاوربانک یا شارژر همراه داشته باشید.

عطر جیبی

رد عطر از آن چیز‌هایی است که همیشه در خاطر دیگران می‌ماند و حتی بعد از رفتن شما هم در محیط باقی می‌ماند. به همراه داشتن یک نمونه‌ی جیبی از عطر مورد علاقه‌ی خود نه چیزی تجملی بلکه حقیقتاً ضروری است.

شانه چوبی

مو‌های ژولیده همیشه بد به نظر می‌رسند. یک شانه‌ی کوچک جای زیادی نمی‌گیرد، اما در عین حال کمک می‌کند ظاهرتان را همیشه مرتب نگه دارید.

دستمال مرطوب

همانطور که ضدعفونی کننده، دست‌ها را در برابر میکروب‌ها حفظ می‌کند، دستمال مرطوب هم می‌تواند کفش‌ها و لباس‌ها را تمیز کند. اگر یکباره سسی روی شلوارتان بریزد، روی پیراهن تان قهوه بریزد یا به خاطر برخورد با یک ماشین ژاکت تان کثیف شود، این دستمال‌های مرطوب بسیار کمک کننده هستند.

منبع: روزیاتو

نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود