حراجی فوق العاده سایپا با شرایط بسیار ویژه آغاز شد | به صورت نقد و اقساطی بدون قرعه کشی صاحب محصولات سایپا شوید

0 3,729

پیش فروش ۴ خودرو از محصولات سایپا از امروز چهارشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۱ آغاز می‌شود.

در حالی که قرار بود گروه خودروسازی سایپا به مناسب مبعث رسول اکرم (ص)، از ساعت ۱۰ صبح (سه شنبه) طرح جدید پیش‌فروش یکساله برای دو گروه متقاضیان عادی و مادران را اجرایی کند و متقاضیان عادی تا ساعت ۱۳ روز دوشنبه فرصت تعریف حساب وکالتی و واریز مبلغ مندرج در بخشنامه داشتند، این مهلت که از آن تحت عنوان پیش‌ثبت‌نام یاد می‌شود، تا ساعت ۱۳ امروز تمدید شده و امکان ثبت‌نام اصلی متقاضیان حائز شرایط، از ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه فراهم است. محصولات سایپا

طبق اطلاعیه اول این گروه خودروسازی، مقرر شده بود که به مناسبت مبعث حضرت رسول اکرم (ص) طرح پیش‌فروش چهار محصول شامل سه مدل کوییک (کوییک GX، کوییک R اتوماتیک و کوییک R مدل GX) و ساینا S را برای دو گروه متقاضیان عادی و مادران به صورت همزمان اجرایی کند.

در ابتدا قرار بود این طرح از ۱۰ صبح (سه‌شنبه دوم اسفند ماه) آغاز شود و تا زمان تکمیل ظرفیت برای متقاضیان عادی و برای مادران دارای دو فرزند و بیشتر به مدت سه روز ادامه داشته باشد.

بر این اساس هم با توجه به الزام تعریف حساب وکالتی و واریز بخشی از وجه خودرو و مسدود شدن آن پیش از آغاز فرآیند ثبت‌نام، متقاضیان عادی تا ساعت ۱۳ روز دوشنبه (اول اسفند ماه) فرصت داشتند که کلیه فرآیندهای اعلام شده در این رابطه را (تعریف حساب وکالتی و واریز وجه تعیین شده برای خودروی مدنظر) تکمیل کنند تا بتوانند از صبح امروز ثبت‌نام خود را انجام دهند.

سایپا زین پس از این فرآیند، تحت عنوان پیش‌ثبت‌نام یاد می‌کند تا در بازه اعلامی، متقاضیان بتوانند شرایط لازم برای ثبت‌نام (تعریف حساب وکالتی و واریز وجه) را انجام دهند تا مبلغ تعیین شده از وجه خودرو در حساب بلوکه و طی استعلام سایپا از بانک‌ها این موضوع تایید شود تا در زمان اصلی ثبت‌نام لینک ثبت‌نام برای فرد متقاضی فعال شود.

سایپا

سپس اما این گروه خودروسازی تصمیم گرفت برای طرح مذکور، از همان روز یکشنبه ۳۰ بهمن ماه تا ساعت ۱۳ امروز (سه‌شنبه) فرصت تعریف حساب وکالتی و واریز وجه تعریف کند و سپس از بانک‌ها استعلامی از وضعیت تعیین حساب وکالتی و واریز وجه متقاضیان داشته باشد و براساس آن لینک ثبت‌نام را برای افراد فعال کند؛ بدین ترتیب ثبت‌نام اصلی از ساعت ۹ صبح فردا (چهارشنبه) برای افراد فراهم خواهد بود. محصولات سایپا

طبق پیگیری ایسنا، از گروه خودروسازی سایپا، این اقدام جهت عدم هجوم افرادی که پیش ثبت‌نام را انجام نداده و حائز شرایط ثبت‌نام نیستند،   تصمیم گرفته که تا تنها در زمان ثبت‌نام اصلی افراد متقاضی به سایت برای تکمیل ثبت‌نام مراجعه کنند.  محصولات سایپا

برای شرکت در این طرح متقاضیان می‌توانند تا ساعت ۱۳ امروز (سه‌شنبه ۲ اسفند ماه) نسبت به انجام پیش ثبت‌نام تعریف حساب وکالتی و تکمیل موجودی حداقل به مبلغ ۱۱۰ میلیون تومان اقدام کنند تا لینک ثبت‌نام فردا برایشان فعال شود.

تاکید می‌شود که ضرورت تعریف حساب وکالتی و واریز بخشی از وجه خودرو، شامل متقاضیان طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نمی‌شود و ثبت‌نام در طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نیز از همان ساعت ۱۳ روز یکشنبه ۳۰ بهمن ماه به مدت ۳ روز فراهم بوده است. محصولات سایپا

فروش فوق العاده سایپا

گروه خودروسازی سایپا به مناسب مبعث رسول اکرم (ص)، از ساعت ۱۰ صبح سه‌شنبه این هفته (۲ اسفند ماه) چهار محصول خود را در قالب پیش‌فروش یکساله برای دو گروه متقاضیان عادی و مادران عرضه می کند.

تنها برای متقاضیان عادی که تا ساعت ۱۳ روز دوشنبه اول اسفند ماه اقدام به تعریف حساب وکالتی و واریز مبلغ مندرج در بخشنامه کرده‌ و این وجه مسدود شده باشد، امکان ثبت‌نام فراهم خواهد بود. طبق روال این محدودیت شامل طرح ویژه مادران نمی‎شود.

پس از اجرای طرح پیش‌فروش ساینا S و سه مدل کوییک به مناسبت چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و همچنین طرح فروش فوق‌العاده سایپا ۱۵۱، اکنون این گروه خودروسازی قصد دارد که به مناسبت مبعث حضرت رسول اکرم (ص) نیز مجدد همان طرح پیش‌فروش چهار محصول (سه مدل کوییک شامل کوییک GX، کوییک R اتوماتیک و کوییک R مدل GX) را برای دو طرح ویژه متقاضیان عادی و طرح حمایتی از خانواده و جوانی جمعیت اجرایی کند.

این طرح از صبح روز سه‌شنبه هفته جاری ( ۱۰ صبح دوم اسفند ماه) آغاز شده و برای متقاضیان عادی تا زمان تکمیل ظرفیت و برای مادران دارای دو فرزند و بیشتر به مدت سه روز ادامه خواهد داشت. متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا به نشانی اینترنتی saipa.iranecar.com در موعد مقرر نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

باتوجه به الزام تعریف حساب وکالتی و واریز بخشی از وجه خودرو و مسدود شدن آن پیش از آغاز فرآیند ثبت‌نام، متقاضیان عادی بایستی تا ساعت ۱۳ روز دوشنبه (اول اسفند ماه) کلیه فرآیندهای اعلام شده در این رابطه را (تعریف حساب وکالتی و واریز وجه تعیین شده برای خودروی مدنظر) تکمیل کرده باشند؛ در غیراین صورت لینک ثبت‌نام برای فرد متقاضی فعال نخواهد شد.

مجدد تاکید می‌شود که ضرورت تعریف حساب وکالتی و واریز بخشی از وجه خودرو، شامل متقاضیان طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نمی‌شود.

در این طرح جدید سایپا که از ساعت 9 صبح روز چهارشنبه 3 اسفندماه آغاز می‌شود، ساینا اس دوگانه سوز و سه مدل کوییک برای متقاضیان عادی و مادران ارائه خواهد شد.

مبلغ پیش‌پرداخت ساینا اس دوگانه سوز در این طرح 114 میلیون و 250 هزارتومان تعیین شده که این خودرو طی آذر تا اسفند 1402 تحویل متقاضیان خواهد شد.

کوییک جی ایکس، کوییک آر اتوماتیک و کوییک آر جی ایکس سه خودرو دیگر عرضه شده در این طرح هستند که میزان پیش‌پرداخت هر کدام به ترتیب 112 میلیون و 650 هزارتومان، 148 میلیون و 675 هزارتومان و 117 میلیون و 623 هزارتومان است. این سه مدل خودرو طی آبان تا اسفند 1402 تحویل داده می‌شود.

میزان سود مشارکت در این طرح به موعد تحویل بستگی دارد؛ اگر خودرو در آبان تا دی ماه 1402 تحویل داده شود 14 درصد و اگر در بهمن و اسفند 1402 تحویل داده شود 16 درصد خواهد بود.

گفتنی است قیمت خودرو براساس قیمت روز در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان خواهد بود.

ثبت‌نام متقاضیان عادی در این طرح نیازمند افتتاح حساب وکالتی و واریز 110 میلیون تومان وجه در آن خواهد بود.

افراد دارای شرایط ثبت‌نام در این طرح پیش فروش سایپا می‌توانند از ساعت 9 صبح روز چهارشنبه 3 اسفندماه با مراجعه به سایت فروش این خودروسازی برای پیش‌خرید خودرو موردنظر اقدام کنند./کاماپرس

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود