حراجی کم نظیر بهمن موتور از امروز آغاز شد | با پرداخت 50 میلیون پیش پرداخت و مابقی به صورت اقساط 48 ماهه صاحب لاماری ایما، دیگنیتی و فیدیلیتی شوید+تحویل یک ماه

0 3,732

فروش فوق العاده بهمن موتور از امروز شروع می‌شود. لیست خودروها و شرایط خرید آن را در ادامه بخوانید.

شرایط و تاریخ قرعه کشی فروش فوق العاده بهمن موتور را در ادامه بخوانید.

گروه بهمن یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های فروش خودرو است که در کنار خودروسازان بزرگ داخلی، گروه خودروسازی ایران خودرو و گروه خودروسازی سایپا محصولاتش را پیش فروش می‌کند.

درخواست کارشناسی و فروش خودرو

چندسالی می‌شود که پیش فروش خودروها با هدف ایجاد تعادل در بازار خودرو و همچنین عرضه به موقع محصولات شرکت‌ها، اجرایی می‌شود. گفته می‌شود با استفاده از روش پیش فروش خودروهای داخلی، هم سرمایه لازم برای تولید خودرو تامین می‌شود و هم خودروساز می‌تواند ظرفیت تولید خود را با تعداد خودروهای درخواستی هماهنگ کند.

تاریخ قرعه کشی بهمن موتور

شرکت بهمن موتور، قرعه‌کشی محصولات خود را برای طرح‌های جوانی جمعیت و جایگزینی خودروهای فرسوده، روز دوشنبه، ۲۶ دی‌ماه ۱۴۰۱ برگزار کرد.

در سومین دوره قرعه کشی محصولات بهمن، فیدلیتی پرایم تیپ ۵ نفره و ۷ نفره، دیگنیتی پرستیژ و وانت کارا دو کابین تیپ ۴ در طرح جوانی جمعیت عرضه شدند.

خودروهای فیدلیتی تیپ ۱ و دیگنیتی پرستیژ و وانت کارا دو کابین تیپ ۴ و در دسته خودروهای تجاری کشنده امپاور BD500، مینی بوس پگاسوس و فورس ۶ تن کابین خوابدار در طرح جایگزینی خودروهای فرسوده به فروش رسیدند.

قیمت دیگنیتی پرستیژ و پرایم

در دی ماه ۱۴۰۱ قیمت پایه دیگنیتی پرستیژ در بورس کالا یک میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان و قیمت دیگنیتی پرایم در بازار یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان است.

شرایط پیش فروش نقدی

خریدار حق واگذاری قرارداد به افراد دیگر را ندارد.
آدرس پستی خریدار باید با استان نمایندگی گروه بهمن یکسان باشد.
پس از ثبت نام نمی‌توان خودرو، رنگ، شرایط و نمایندگی را تغییر داد.
در روش نقدی و تحویل فوری، در صورتی که خریدار قصد دارد انصراف دهد باید مطمئن شود که خودرویی به او تخصیص نخواهد گرفت.
ثبت نام اولیه برای پیش فروش از طریق سایت انجام می‌شود و مراحل بعدی ثبت نام، شامل احراز هویت و تحویل خودرو و… در نمایندگی انجام خواهد شد.
در صورتی که شرکت نتواند در تاریخ اعلام‌ شده خودرو را تحویل دهد، ۲.۵ درصد از مبلغ نقدی پرداختی به عنوان سود دیرکرد به خریدار پرداخت خواهد شد.

درخواست فروش

خریدار ۳ روز فرصت دارد تا بعد از اعلام شرکت و نمایندگی، خودرو را تحویل بگیرد. در غیر این صورت خودرو به پارکینگ منتقل شده و هزینه‌های نگهداری و حمل بر عهده خریدار خواهد بود.
بعضی از کارت‌های بانکی دارای سقف پرداخت هستند و به دلیل اینکه واریز وجه خودرو فقط در یک تراکنش امکان‌پذیر است، خریداران باید از میزان سقف پرداخت کارت بانکی خود اطلاع داشته باشند.
هزینه‌های مالیات، عوارض، شماره‌گذاری، بیمه شخص ثالث و… به قیمت خودرو اضافه می‌شود و در صورتی که این هزینه‌ها در زمان صدور حواله افزایش پیدا کند، خریدار ملزم به پرداخت مابه‌التفاوت است.

شرایط پیش فروش اقساطی

گواهی امضا محضری از خریدار (صادرکننده چک) گرفته می‌شود.
خریدار باید دارای چک طرح سامانه صیاد باشد و همین طور چک برگشتی نداشته باشد.
بیمه بدنه خودرو‌ها در این طرح یک یا دو ساله است که مبلغ آن در به اقساط اضافه می‌شود.
خریدار نباید هیچ گونه چک معوق یا سررسید نشده‌ای در سیستم مالی بهمن موتور داشته باشد.
خریدار خودرو باید یک فقره چک ضمانت به مجموع مبلغ اقساط در وجه شرکت گروه بهمن ارائه کند.
در روش فروش قسطی، هر کد ملی یا شناسه اقتصادی مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو از کل بخشنامه است.
صادر کننده چک بایستی پرینت سه ماه آخر حساب جاری خود را که ممهور به مهر بانک است هنگام ثبت نام به نمایندگی تحویل دهد.
اسناد و شناسنامه خودرو به نام خریدار و در رهن گروه بهمن خواهد بود و بعد از پایان پرداخت اقساط، هزینه فک رهن خودرو بر عهده شرکت است.
خریدار باید گواهی ثبت نام الکترونیک قضائی (ثناء) را (با مراجعه به یکی از دادگستری‌ها و یا دفاتر خدمات قضائی) در زمان تشکیل پرونده ارائه دهد.

مدارک لازم پیش فروش گروه بهمن

حساب بانکی معتبر
مدارک شناسایی خریدار
هماهنگی آدرس و کد پستی متقاضی

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود