نگرانی از روند افزایشی آمار مبتلایان به کرونا در ایران

0 3,771

طبق آمار ارائه شده از سوی ستاد مدیریت کرونا در استان، مجموع مبتلایان به ویروس کووید۱۹ به ۵ هزار و ۷۵۲ نفر رسید که متاسفانه ۱۴۱ نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند.

فارس: رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی در خصوص آخرین آمار مبتلایان به کرونا در استان، اظهار داشت: ‌با شناسایی ۲۳۵ مورد جدید بیماران مبتلا به کرونا که ۳۰ مورد آن مربوط به بیماران بستری و ۲۰۵ مورد نیز مربوط به بیماران سرپایی است، تعداد مبتلایان به این بیماری در استان کرمانشاه به ۵۷۵۲ نفر رسید.

وی افزود: متاسفانه طی شبانه روز گذشته با ثبت ۲ مورد فوتی، جمع جانباختگان کرونا در استان از ابتدای شیوع اپیدمی تا کنون به ۱۴۱ نفر رسید.

مهدی محمدی بیان داشت: از مجموع تعداد مبتلایان استان، ۱۰۱۹ نفر جزو بیماران بستری و ۴۷۳۳ نفر نیز جزو بیماران سرپایی می باشند.

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی عنوان داشت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان تا امروز ۴۴۵۲ نفر بستری شدند که از این تعداد ۴۰۵۳ نفر ترخیص شده و ۲۵۸ نفر نیز در حال حاضر در بیمارستان های استان بستری می باشند.

وی خاطر نشان کرد: با انجام ۶۲۸ نمونه آزمایش شده در روز گذشته، تا کنون ۲۱۷۰۵ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در استان انجام شده است.

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود