طرح های زیبا و شیک برای مدل مانتو دو تیکه

0 9,953

تصاویری از انواع مدل مانتو دو تیکه با طرح های زیبا و شیک مخصوص خانم ها و دختران جوان خوش سلیقه را در این مطلب مشاهده خواهید کرد.

در این بخش از دنیای مد مجله نصرینو با انواع مدل مانتو دو تیکه مخصوص خانم ها و دختران جوان آشنا خواهید شد که امیدواریم این طرح ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند.

مانتوهای دو تیکه دارای طرحی جذاب و خاص می باشند و در دوخت آن ها از الگوهای تخصصی و طرح بندی متفاوت استفاده می شود همچنین برای دوخت این مانتوها از دو مدل پارچه با طرح و رنگ متفاوت استفاده می شود و شما می توانید از این مانتوهای خاص برای شرکت در مهمانی ها و مجالس استفاده نمایید همچنین اگر طرح مانتو ساده و مناسب باشید می توانید آن را در مکان های عمومی نیز بپوشید.

مدل مانتو دو تیکه زنانه و دخترانه

مانتوی چند تکه و مانتوی دو تیکه از انواع مانتوهای مناسب برای خانم هایی هستند که تمایل دارند در مکان های مختلف استایلی منحصر به فرد داشته باشند. در ادامه تصاویری از انواع طرح مانتو دو تیکه را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم مورد توجه تان قرار بگیرند.

مدل مانتو دو تیکه

طرح مانتوی دو تکه مخصوص خانم های شیک پوش

مانتو یکی از ضروری ترین لباس ها برای خانم ها به شمار می رود که در انواع طرح های متنوع مجلسی و اسپرت و رسمی و ساده و … موجود می باشد و اگر شما تمایل دارید استایلی جذاب و متناسب داشته باشید بهتر است در هنگام انتخاب طرح و رنگی مانتوی خود حساسیت لازم را به خرج دهید.

مانتوهای دو تکه از انواع مدل های خاص می باشند و اگر شما از آن دسته از خانم هایی هستید که تمایل دارید استایلی به روز داشته باشید بهتر است این مانتوها را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

مانتوی زنانه دو تیکه

مانتوی سفید و مشکی

مدل مانتو دو تیکه و طرح دار

مانتوی طرح دار دو تکه

مانتوی دو رنگ و شیک

طرح مانتوی زنانه

مانتوی بلند زنانه

مانتوی بلند زنانه

مدل مانتوی شیک زنانه

مانتوی مجلسی زنانه

مدل مانتو زیبا زنانه

مدل مانتوی دخترانه دو تیکه

مانتو دو تیکه و خاص

مانتوی زیبا دو تکه

مانتوی مجلسی زنانه

مانتوی حریر زنانه

مانتوهای دو تکه برای پوشیدن در فصول مختلف سال انتخابی مناسب و ایده آل به شمار می روند و در دوخت مانتوهای دو تکه بهاره و پاییزه اغلب از پارچه های حریر و نخی استفاده می شود همچنین برای دوخت مانتوهای پاییزه و زمستانه دو تکه نیز از پارچه های ضخیم استفاده می شود.

انتخاب رنگی مناسب برای مانتوی دو تیکه از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و رنگ پارچه های به کار برده شده در طرح این مانتوها اغلب به صورت مکمل یا متضاد با یکدیگر انتخاب می شود و شما می توانید با توجه به رنگ سایر لباس ها و اکسسوری هایتان مانتو با رنگی مناسب را از بین این طرح های متنوع برای پوشیدن انتخاب نمایید.

طرح مانتوی دو تیکه

مانتوی اسپرت دو تکه

مانتوی دو رنگ

مانتوی دو رنگ

مدل مانتوی شیک دو تیکه

مانتوی زنانه دو تکه

مدل مانتوی مجلسی دو تیکه

مانتوی مجلسی دو تکه

مانتوی بلند مجلسی دو تیکه

مانتوی بهاره دو تکه

مدل مانتو مجلسی دو تیکه

مدل مانتوی دخترانه مجلسی

مانتوی دو تکه

مانتوی شیک دو تکه

مدل مانتو دو تیکه زنانه

مدل مانتوی بلند

مانتوی مجلسی دو تکه

مانتوی طرح دار

مانتوی دخترانه دو تیکه

مدل مانتوی زیبا دخترانه

طرح مانتوی دو تیکه

مانتوی کوتاه دو تکه

مدل مانتوی بلند دو تیکه

مانتوی دخترانه زیبا و شیک

در این مطلب تصاویری انواع مدل های مانتو دو تکه را پیش رو داشتید که امیدواریم این طرح ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها مانتویی مناسب را برای خود انتخاب نمایید.

منبع:آرگـــامـــگ

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود