مدل ریش کوتاه و ته ریش برای آقایان خوش تیپ

0 3,877

اگر نمی‌خواهید که ریش بسیار متفاوتی داشته باشید و یا نمی‌خواهید که وقت خود را برای بلند شدن موهای صورتتان تلف کنید، پس این مدل‌ها انتخاب مناسبی برای شما هستند.

در این مطلب تصاویری از انواع مدل ریش کوتاه مخصوص آقایان جذاب را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند و از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید.

ریش یکی از مهم ترین عناصر ظاهری برای آقایان است و اگر شما ریش هایتان را بدرستی اصلاح کنید و فرم دهید زیبایی و جذابیت ظاهری تان افزایش پیدا می کند. مدل ریش کوتاه و ته ریش از انواع مدل های پرطرفدار در بین آقایان در رده سنی مختلف می باشند و شما می توانید با الگوبرداری از این مدل ها ریش هایتان را اصلاح نمایید. 

مدل ریش کوتاه جدید مخصوص آقایان جذاب و به روز

ریش و سبیل آقایان تغییرات شگفت انگیزی را در ظاهر آن ها ایجاد می کند از این رو بهتر است شما در هنگام انتخاب مدل سبیل و ریش هایتان توجه و حساسیت لازم را به خرج دهید. در ادامه توجه شما را به چند مدل ریش کوتاه جلب می کنیم که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند.

مدل ریش کوتاه و جذاب

مدل های ته ریش و ریش کوتاه

ته ریش از انواع مدل های مورد علاقه برای اغلب خانم ها می باشد و اگر شما تمایل دارید ظاهر و چهره ای بی نظیر و مردانه داشته باشید بهتر است ته ریش داشته باشید و این مدل ریش برای آقایانی که ریش های پرپشتی ندارند می تواند انتخابی مناسب و ایده آل باشد و علاوه بر این ته ریش باعث می شود تا ظاهر شما مردانه تر به نظر برسد.
توجه داشته باشید که اگر شما تمایل دارید ته ریش داشته باشید باید ریش هایتان را همیشه آراسته و مرتب نگه دارید تا در همه مکان ها آراسته و تمیزتر به نظر برسید.
مدل ریش کوتاه یکی دیگر از انواع مدل ریش ها برای آقایان است که برای داشتن ریش کوتاه باید ریش هایتان پرپشت باشد و این مدل ریش برای افرادی مناسب است که ریش های آن ها به صورت یکنواخت رشد می کنند.

مدل ریش زیبا و کوتاه

مدل ریش جدید

مدل ریش کوتاه

ریش زیبا و کوتاه مردانه

ریش کوتاه و زیبا مردانه

ریش مردانه زیبا و جذاب

مدل ته ریش مردانه

مدل ته ریش مردانه

مدل ریش کوتاه و زیبا

مدل ته ریش مردانه

ریش زیبا و شیک مردانه

ریش کوتاه و زیبا مردانه

ریش کم پشت و کوتاه مردانه

ریش زیبا و جذاب مردانه

مدل ریش زیبا و کوتاه مردانه

ریش مردانه شیک و خاص

ریش مردانه

مدل ریش جدید مردانه

مدل ریش جدید

ریش جدید مردانه

مدل ریش کوتاه

ریش جدید و جذاب مردانه

ریش کوتاه را بهتر است به صورت صحیحی زوایه دهید تا عیب های موجود در صورت شما رفع شود و نقاط مثبت صورتتان بیشتر به نظر برسد. اگر شما دارای صورتی گرد هستید می توانید با کم کردن طول ریش هایتان در اطراف صورت باعث شوید که از گردی صورت شما کاسته شود و صورتتان کشیده و نرمال تر به نظر برسد.
ریش کوتاه برای آقایانی که غبغب دارند انتخابی مناسب و ایده آل محسوب نمی شود و بهتر است این دسته از آقایان از ریش بلند استفاده نمایند تا فرم صورت آن ها جذاب تر به نظر برسد.

ریش زیبا و شیک مردانه

ریش زیبا و جدید مردانه

ریش مردانه زیبا

ریش مردانه جدید

ریش مردانه

مدل ریش شیک و رسمی

ریش کم پشت مردانه

ریش صورت

ته ریش مردانه

ته ریش زیبا مردانه

مدل ته ریش شیک و جدید مردانه

مدل ریش مردانه و ساده

ریش زیبا و شیک مردانه

ریش زیبا و جذاب مردانه

ریش مردانه زیبا و کوتاه

ریش صورت شیک و زیبا

ریش زیبا و جدید مردانه

مدل سبیل و ریش

ریش مردانه زیبا و شیک

ریش کوتاه و جذاب

ریش مردانه زیبا و بی نظیر

ریش کوتاه و زیبا مردانه

مدل ریش کم پشت مردانه

تصاویری از انواع مدل ریش کوتاه را در این مطلب مشاهده کردید که شما می توانید با ایده گرفتن از این مدل ها، ریش هایتان را به زیبایی کوتاه و فرم دهید و جذاب تر از همیشه به نظر برسید.    منبع:آرگـــامـــگ

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد

نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود