جزایر فرناندو د نورونها

0 166
در فاصله 350 کیلیو متری سواحل برزیل جزایر فرناندو د نورونها را مشاهده خواهید کرد که از 21 جزیره تشکیل شده که به دلیل اهمیت تاریخی و وجود آثار تاریخی معماری به عنوان میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است.گردشگرانی که قصد سفر به جزایر فرناندو د نورونها را دارند می توانند با کشتی و یا هواپیما خود را به این منطقه زیبا برسانند که البته پیشنهاد ما سفر با کشتی هست به دلیل این که سفرتان را متفاوت تر جذاب تر خواهد کرد.

با ورد به این جزیره با صخره ها و جزایر کوچک و مختلفی را مشاهده خواهید کرد ، همچنین قابل توجه گردشگران تور برزیل جزیره نورونها یکی از بزرگ ترین و در عین حال اصلی ترین جزیره میان 21 جزیره دیگر می باشد.
یکی از فعالیت های اصلی در این جزیره غواصی می باشد پس اگر اندکی هم به غواصی علاقه مند هستید به هیچ عنوان تجربه غواصی در نورنها را از دست ندهید.
آب و هوای جزایر فرناندو د نورونها مانند دیگر مناطق برزیل دارای دو فصل آب و هوایی می باشد که به یک فصل با باران شدید و فصل دیگر با باران اندک می باشد.به طور کلی آب و هوای این منطقه گرمسیری بوده و از ماه های دسامبر تا مارج فصل بارندگی شدید بوده پس بهتر است در این جهار ماه از سفر خود خوداری نمایید.
گردشگران تور برزیل بدانند که برای ورود به این منطقه باید مبلغ معینی به عنوان مالیات زیست محیطی بپردازند شاید به همین دلیل بسیاری از گردشگران از سفر به این جزیره صرف نظر کنند اما به طور کلی روزانه حدود 500 نفر به این منطقه آمده و می توان به جرات گفت سالانه میلیون ها گردشگر برای بازدید از جزیره فرناندو د نورونها به این منطقه سفر می کنند.
جمعیت زیادی در این جزیره زندگی نمی کنند و به طور کل مردم برزیل برای سفر این منطقه را انتخاب می کنند ، همچنین در آب های این جزیره زیبا تعداد زیادی دلفین های بازیگوش و سایر حیوانات منحصر به فرد را خواهید دید.

منبع:لحظه آخر

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود