زندگی خصوصی کامران و هومن و همسرانشون + عکس های جذاب و دیدنی

0 8,137

کامران و هومن، با نام خانوادگی جعفری، خوانندگان دوئت برادر و بنیان‌گذاران گروه کامران و هومن هستند که در سال ۲۰۰۵ (۱۳۸۴) اولین آلبوم مستقل خود را با نام بیست عرضه کردند. کامران و هومن متولد تهران در محلهٔ گیشا هستند؛ که در کودکی به استان کبک کانادا مهاجرت کردند.

بیوگرافی کامران و هومن

کامران جعفری متولد ۴ آذر ۱۳۵۷ و هومن جعفری متولد ۲ آذر ۱۳۵۹ هستند. انها هم چنین یک خواهر کوچک تر بنام کتایون که کتی صدایش میزنند دارند، کامران فارغ التحصیل تکنسین خلبانی و هومن در رشته تجربی درس خوانده است.

تصویر

بیوگرافی کامران جعفری

کامران جعفری، متولد ۴ آذر ۱۳۵۷، برادر بزرگ ترِ هومن و فرزند بزرگتر خانوادهٔ جعفری، در محله گیشا در تهران متولد شد و در حال حاضر در شهر لس آنجلس در ایالات متحده آمریکا زندگی می کند.

بیوگرافی هومن جعفری

هومن جعفری، برادر کوچک ترِ کامران، در ۲ آذر ۱۳۵۹ در محلهٔ گیشای تهران متولد شد و در حال حاضر در شهر لس آنجلس در ایالات متحده آمریکا زندگی می کند. و فعالیت خود را در عرصه هنری از نواختن پیانو در مونترال کانادا شروع کرد.

تصویر

خواهر

کتی خواهرشان از هر 2شون کوچیکتره و در اهنگ اون با من هم میتونید ببینیتش کتی خواهرشون به عنوان بازیگر در برخی آهنگ ویدیو ها ایفای نقش کرده و همچنین طراح آهنگ ویدیو فرشته نجات نیز بوده است، شغل اصلی وی سونوگرافی بانوان می باشد.

تصویر

ازدواج

کامران ۳۹ ساله و هومن ۳۷ ساله هنوز ازدواج نکردند و مجرد می باشد. کامران از دختری خوشش میاد که اولا ایرانی باشه چون به گفته خودش من عاشق دخترای ایرانی هستم و دختری باشه که توی اجتماع رفت و آمد کنه یه ذره شیطون باشه قیافه و پول هم اصلا مهم نیست. هومن هم از دختری خوشش میاد که از عشق نترسه بدونه هنرمند بودن کار سختیه کامران با خنده میگه :”یعنی درکش کنه” هومن هم میخنده و میگه آره یعنی درکم کنه.

تصویر

فعالیت ها در بلک کتس

از سال ۱۹۹۹، این دو به طور رسمی از اعضای بلک کتس محسوب شدند و از همان زمان فعالیت های خود را شروع کردند. آلبوم سیندرلا، به عنوان اولین آلبوم آنها، با استقبال خوبی از طرف نسل جوان ایرانی مواجه شد. بعد از آلبوم سیندرلا، آلبوم پاپ فادر در سال ۲۰۰۳ به بازار عرضه شد. در این زمان، کامران و هومن به عنوان دو جوان موفق و بااستعداد که آیندهٔ خوبی در انتظارشان بود، در بین مردم فارسی زبان شناخته شدند و مورد توجه عموم قرار گرفتند. بعد از مدتی، آن ها تصمیم گرفتند که به صورت مستقل روی ایده ها و موسیقیشان که متفاوت با بلک کتس بود کار کنند و به این ترتیب از گروه بلک کتس جدا شدند.

جدایی از بلک کتس

بعد از جدایی از گروه بلک کتس، آنها به طور رسمی فعالیت خود را شروع کردند. کامران، در مصاحبه با کانال تلویزیونی تپش، علت اصلی جدایی او و برادرش از گروه بلک کتس را اختلاف سلیقه دانست. رامین زمانی و سعید سیام از همان ابتدا آن ها را حمایت کردند.

تصویر

مریم حیدرزاده

به واسطهٔ رامین زمانی بود که کامران و هومن با مریم حیدرزاده، شاعر و ترانه سرای ترانه های دو آلبوم اولِ این گروه آشنا شدندو نخستین آلبوم کامران و هومن با نام بیست درسال ۱۳۸۴ عرضه شد. تمام اشعار این آلبوم توسط مریم حیدرزاده سروده شده بود.

رنگ های مورد علاقه

کامران : آبی را خیلی دوست دارم و رنگ سفید به من آرامش میده، گل رز هم چون سمبل عشق هست رو دوست دارم، هومن نیز به رنگ قرمز و آبی آسمانی و گل آفتاب گردان و رز علاقه دارد.

تصویر

منبع:ساعدنیوز

-
-
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود