زندگی خصوصی محمد دلاوری و همسرش + عکس های جالب و دیدنی

0 5,078

محمد دلاوری در سال 1352 در تهران متولد شد. محمد دلاوری فارغ التحصیل لیسانس رشته شیمی و فوق لیسانس علوم سیاسی می باشد.

بیوگرافی محمد دلاوری

محمد دلاوری متولد 1352 در تهران، خبرنگار است. فارغ التحصیل لیسانس رشته شیمی و فوق لیسانس علوم سیاسی می باشد، او خبرنگار خجالتی بود که با ویراستاری روزنامه شروع و به تلویزیون ملی رسید.

تصویر

ازدواج

محمد دلاوری چند سالیه ازدواج کرده و صاحب یک دختر و یک پسر بنام صدرا می باشد.

تصویر

شروع فعالیت

در یک خانواده بازاری بدنیا آمد و پدرش حجره دار بود. میخواست در رشته سینما درس بخواند اما مخالفت خانواده باعث شد دانشجوی رشته شیمی شود، آن زمان کم کم دست به قلم می شد و برای خودش می نوشت.

ورود به خبرنگاری

در همان دوران دانشجویی در نمایشگاه کتاب مرتضی سرهنگی سردبیر روزنامه و فعال تلویزیونی را دید و از علاقه خود برای نوشتن در مورد دفاع مقدس گفت با معرفی وی به روزنامه کیهان رفت و بعنوان ویراستار کارش را شروع کرد.

تصویر

ورود به تلویزیون بدون آزمون !

بعد از 4 سال خبرنگاری در کیهان که چندان موفق نبود یک دفعه سر از صدا و سیما در آورد ! و بعنوان خبرنگار فرهنگی و اجتماعی شروع به فعالیت می کند.

شهرت با صرفا جهات اطلاع

بعد از سالهای خبرنگاری نه چندان جالب با بخش صرفا جهت اطلاع در خبر 20:30 با موضوع شوخی با اخبار کم کم سر زبانها افتاد و گل کرد بعد از پخش اولین بخش صرفا جهت اطلاع روز بعد پدرم زنگ زد و پرسید چرا با نظام در افتادی، همه تو مسجد به من می گویند پسرت با نظام در افتاده ! یا اینکه مردم در خیابان می دیدنم و می گفتند هنوز زنده ای ؟!

شهادت آوینی ابر مرد زندگی من

دوران جوانی دلاوری با شهادت «سیدمرتضی آوینی» هم زمان می شود تا این حادثه، نقطه عطفی در زندگی او شود. «مرتضی آوینی که شهید شد زندگی من پر شد از کتاب ها ، عکس ها و خاطرات این مرد ،​او بعد از شریعتی دومین ابرمرد زندگی من بود.

خبر جنجالی و افشاگری از معدلش

با یک آیتم خبری از خوابیدن افراد حاضر در یک سمینار با آهنگ لالایی به شدت دیده شد تا جایی که همه افراد خوابیده در سمینار که همگی متعلق به یک نهاد نظامی بودند برخورد و توبیخ شدند این خبر جنجالی او را سر زبان ها انداخت، تا جایی که عده ای کارنامه تحصیلی مقطع کارشناسی اش با معدل 12.5 را رسانه ای کردند. او هم در جواب عکس نمرات و معدل 19.27 کارشناسی ارشد خود را منتشر کرد.

تصویر

وقتی خودش تحریم می کند

2.5 ساله در کشور بلژیک خبرنگار تلویزیون ایران بود، بیکاری اش در حدی بود که توانست در این کشور یک کتاب بنویسید و حالا در تلاش چاپ آن می باشد.

از استعفا تا اجرا

در مهر ماه 96 بصورت اتفاقی با از خبرنگاری تلویزیون استعفا داد و حالا بعنوان مجری برنامه توقف ممنوع در شبکه پنج فعالیت می کند.

اخبار سیما را دنبال نمی کنم

این خبرنگار حالا می گوید، اخبار در رسانه های ایرانی غیرحرفه ی تولید می شود به همین دلیل بخش های خبری سیما را دنبال نمی کند !

تصویر

هلاک دیده شدن نیستم

من جاه طلب نیستم و اتفاقاً به سرعت حاضرم صندلی ام را به دیگران بدهم. خیلی هلاک دیده شدن نیستم و ممکن است مدتی به لاک خودم بروم و حتی فراموش شوم. مساله من نوزایی است.

برنامه های مورد علاقه

از بین برنامه های غیرخبری هم فقط برنامه زاویه و خندوانه را دنبال می کرده و از سال ها نیز سریال پایتخت را از اول تا آخر تماشا کرده و خیلی هم کیف کرده است.

منبع:ساعدنیوز

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود