تست شخصیت شناسی تصویری؛ بگو انتخابت کدوم یکی از این آقا هاست تا چیز میز جذاااب ازت بگم!

خودت رو بشناس!

0 3,764

اگه دوست داری که به درک بهتری از خودت و احساساتت برسی به این تصویر نگاه کن و مرد مورد نظرت رو انتخاب کن.

این روز ها در فضای مجازی تعداد بیشماری از تست ها هوش تصویری و یا تست های شخصیت شناسی تصویری وجود داره که احتمالا بار ها هم موفق شدند تا توجه شما رو به خودشون جلب کنند. شاید در نگاه اول این تست های تصویری به نظر شما جالب و سرگرم کننده باشند و شاید هم با خودتون فکر کنید که وقت گذاشتن برای این تست ها بی فایده است و صرفا وقت شما رو هدر میدند، اما باید این رو بدونید که تست های شخصیت شناسی و روانشناسی تصویری ای که طراحی میشند اگر چه که بیشتر جنبه سرگرمی و تفریح دارند اما با این حال توانایی اون رو دارند که کمی تا قسمتی شما رو با ویژگی های شخصیتی و عواطف درونی خودتون و یا دوستانتون آشنا کنند. رفتار ما، انتخاب های ما و حتا زبان بدن ما همگی نمودی بیرونی از آن چیزی هستند که در ذهنمون اتفاق می افتند و برای همین هم این قبیل از تست ها می تونند تا حدودی کمک کننده باشند.

سوال:

به تصویر زیر نگاه کنید، به نظر شما کدام یک از شخصیت های موجود در این تصویر از بقیه احمق تر است؟

تست روانشناسی تصویری

پاسخ:

مرد شماره یک

اگر انتخاب شما مرد شماره یک است پس احتمالا از آن دست افرادی هستید که به سرنوشت اعتقاد راسخی دارند. گاهی پیش می آید که احساس می کنید شرایط را به هیچ عنوان نمی توان تغییر داد پس در نتیجه تصمیم میگیرید که تسلیم شوید. شما رویداد ها و اتفاقات را همان گونه که هستند می پذیرید. به طور معمول بحثی را شروع نمی کنید و یا حتا سعی می کنید تا از هرگونه بحث دور باشید و با رفتاری مسالمت آمیز مسئله پیش آمده را حل و فصل کنید چرا که از دعوا و مجادله بیزارید و باعث ناراحتی شما می شود. شما قلب بزرگ و مهربانی دارید که برای صداقت بسیار ارزش قائل است. با همه این اوصاف باید در نظر داشته باشید که این شما هستید که سرنوشت خودتان را میسازید.

مرد شماره دو

اگر فرد شماره دو را به عنوان جاهل ترین فرد موجود در تصویر انتخاب کردید پس احتمالا شما از جمله افرادی هستید که به دفعات در زندگیش تصمیم های عجولانه میگیرد اما با این حال هرگز پشیمان نمی شوید و همیشه مسئولیت تصمیم هایتان را برعهده خواهید گرفت. در هر حال خوب است که دفعه بعدی برای تصمیم گیری هایتان کمی خویشتن داری نشان دهید و سعی کنید که ابتدا وضعیت را به طور کلی تجزیه و تحلیل کنید.

مرد شماره سه

به گزارش شایانیوز، انتخاب مرد شماره سه نشان دهنده آن است که شما یک مبارز واقعی هستید و هرگز تسلیم نمی شوید و برای آن چه که اعتقاد دارید با نهایت تواناییتان تا انتها مبارزه می کنید. شما روحیه ای رهبر گونه دارید و در کارهای تجاری نیز بسیار موفق خواهید بود چرا که می توانید با رویکرد های تازه و استراتژی های تازه به مسائل رسیدگی کنید.

مرد شماره چهار

انتخاب فرد شماره 4 نشان دهنده آن است که شما روحی سرکش و کمی تا قسمتی ناسازگار دارید تا حدی که حاضرید حتا منافع خود را به خطر بیاندازید اما آنچه را که فکر می کنید صحیح است به دیگران ثابت کنید. در واقع شما زا آن دست افرادی هستید که به اصول خود بسیار باور دارید و فکر می کنید که دیدگاه شما همیشه صحیح و بهترین است. بد نیست که در نظر داشته باشید نقطه نظر افراد با هم متفاوت می باشد به علاوه این که در نظر گرفتن جنبه های مختلف یک مسئله درک بهتری را به شما ارائه می دهد.

منبع:شایانیوز

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود