تست روانشناسی تصویری؛ بگو تو تصویری چی چیه تا ویژگیاتو بریزم رو داریه که کَف کنی!

خودت رو بشناس!

0 3,765

با یکی دو تا تست روانشناسی تصویری می تونی دید دیگران نسبت به خودت رو تو ایکی ثانسه کشف کنی پس جنگی این تست رو جواب بده.

این روز ها تست های تصویری در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی از محبوبیت بالایی پیدا کرده اند به ویژه اون هایی که جنبه شخصیت شناسی دارند، چرا که بسیاری از افراد دوست دارند تو خودشون رو از دید دیگر افراد بشناسند و برای بسیاری از آدم ها این سوال مطرح میشه که آیا دیگران هم او رو همون طور که هست می شناسند یا خیر به همین خاطر هم محبوبیت تست های روانشناسی و شخصیت شناسی تصویری سر به فلک کشیده و حسابی در بین مردم به ارج و قرب رسیده اند. واقعیت ماجرا این جاست که اگرچه این تست ها ارزش و پشتوانه علمی چندانی ندارند اما با انی حال از آن جایی که تک تک انتخاب ها و رفتار های ما تحت تاثیر تفکرات و شخصیتمان است این تست های ساده و کوچک هم می تونند اطلاعات جالبی رو در رابطه با ویژگی های فردی ما فاش کنند.

اگر به انجام دادن یکی از این دست تست های تصویری علاقه دارید به شما پیشنهاد می کنیم که در ادامه با ما همراه باشید که ما یکی از جالب ترین هاش رو براتون آماده کردیم.

سوال:

به تصویر زیر نگاه کنید و بگویید در اولین نگاه چه چیزی را مشاهده کردید؟

تست روانشناسی تصویری

تصویر سر یک سگ یا دو گربه ای که دم هایشان را به هم نزدیک کرده اند؟ در نگاه اول کدام یک را مشاهده کردید؟

پاسخ:

در نگاه اول تصویر سر یک سگ را دیدم

اگر در نگاه اول موفق شدید که تصویر سر یک سگ را ببینید به معنای آن است که شما فردی برونگرا، سرزنده و با ارتباطات زیاد هستید. از دیگر ویژگی های شما می توان به تواناییتان در کنترل خشم اشاره کرد، شما به راحتی توسط دیگران عصبانی نمی شوید از طرفی بسیار دلسوز و مهربان نیز هستید.

در نگاه اول تصویر دو گربه را دیدم

اگر آنچه در نگاه اول مشاهده کردید تصویر دو گربه است که دم هایشان را به هم نزدیک کرده اند به معنای آن است که شما فرد درونگرایی هستید که احساسات حساس و شکننده ای دارید، در عین حال ذهنتان باز است و به شرایط و اطراف خود آگاه تر هستید.

شما در تصویر بالا چه چیزی دیدید و پاسخ را تا چه اندازه نزدیک به خودتان احساس کردید؟ نظرات و تجربیات خودتون رو با ما به اشتراک بگذارید.

منبع:شایانیوز

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود