آشنایی با مزایای قرص لاغری ادیوس و عوارض آن

0 4,016

ادیوس از جمله داروهای گیاهی برای کاهش وزن می باشد، که امروزه افراد زیادی به منظور کاهش وزن از آن ها در کنار یک ژیم غذایی درست استفاده می کنند، تا به وزن ایده آل خود برسند.

امروزه اغلب کسانی که دچار اضافه وزن می باشند، به دنبال روش های مختلفی برای کاهش وزن می باشند، یکی از این روش ها استفاده از داروهای گیاهی همچون ادیوس می باشد، که ایجاد اشتهای کاذب می کند. به همین منظور در این بخش می توانید، با اطلاعات دارویی قرص لاغری ادیوس آشنا شوید.

موارد مصرف قرص ادیوس

قرص لاغری ادیوس

این دارو با افزایش سوخت و ساز بدن موجب چربی سوزی می شود و به دلیل خاصیت ملین بودن این دارو برای درمان یبوست، کاهش التهابات بدن و افزایش ادرار، همچنین کاهش اختلالات تیروئیدی مورد استفاده قرار می گیرد. البته مصرف قرص لاغری ادیوس به تنهایی نمی تواند، در کاهش میزان وزن موثر باشد. بلکه برای رسیدن به وزن ایده آل باید در کنار مصرف این دارو، از یک رژیم غذایی مطمئن نیز استفاده کنید.

عوارض جانبی مصرف ادیوس:

به دلیل ملین بودن این دارو، مصرف آن می تواند سبب بروز عوارض همچون سوزش معده، اسهال، افت قند خون، اختلالات کبدی، خشکی دهان، مسمومیت، آلرژی، درد پشت، بی خوابی، سرگیجه و  رقیق شدن خون گردد. بنابراین بهتر است، تحت نظر پزشک و یا متخصصان تغذیه از این دارو مصرف نمایید.

تداخل دارویی قرص ادیوس

تداخل دارویی:

برای پیشگیری از تداخل دارویی قرص لاغری ادیوس باید، از مصرف همزمان این دارو با مکمل ها و داروهای نظیر روغن کرچک، آسپرین، کلوپیدوگرل، کاسکارا و بیزاکودیل پرهیز نمایید.

توصیه ها و موارد منع مصرف این قرص لاغری:

  • در بازار دارویی، شرکت های داروسازی زیادی این قرص را تولید می کنند، اما شاید کیفیت لازم را نداشته باشند، بنابراین به هنگام خرید این محصول از اصل بودن داروی لاغری ادیوس اطمنیان حاصل کنید.
  • این قرص و تمامی داروهای که برای کاهش وزن عرضه می گردند، به تنهایی قادر به کاهش وزن نمی باشد.

قرص لاغری ادیوس

  • مصرف ادیوس برای زنان در طول بارداری و شیردهی ممنوع می باشد.
  • افراد دارای بیماری های قلبی-عروقی باید از مصرف این قرص پرهیز نمایید.
  • تجویز این دارو برای افراد کمتر ۱۶ سال و همچنین افراد بالاتر از ۵۰ سال ممنوع می باشد.
  • افراد دارای فشار خون بالا و فشار خون پایین باید از مصرف این دارو اجتناب کنند.
  • مصرف قرص ادیوس به بیماران کلیوی و کبدی توصیه نمی گردد.

منبع: آرگــامــگ

*** قبل از مصرف هر دارویی با پزشک خود مشورت کنید.

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود