پریناز ایزدیار برای حفظ تناسب اندام از چه رژیم غذایی استفاده می کند؟

0 3,833

 رژیم غذایی پریناز ایزدیار را در ادامه ببینید.

پریناز ایزدیار در سال ۱۳۸۵ برای بازی در فیلم سینمایی یک شهر یک مرد تست بازیگری داد و قبول شد. ایزدیار در تله فیلمهای زیادی بازی کرد و با کارگردان هایی همچون فرزاد موتمن، مسعود آب پرور، فریدون فرهودی و شاهد احمدلو کار کرد و در یک فیلم سینمایی به نام داشتن یا نداشتن بازی کرد. پنج کیلومتر تا بهشت، اولین سریال او بود که در ماه رمضان پخش شد. وی در این سریال موفقیت زیادی کسب کرد.

 رژیم لاغری پریناز ایزدیار

برنج را حذف کرده ام
به شدت فرد بد غذایی هستم، اصولا هر غذایی را دوست ندارم، متاسفانه به همین دلیل هیچ نوع غذای دریایی را نمی خورم و این اخلاق خیلی بدی است که برای رفع آن خیلی تلاش می کنم و برای جبران این کمبودها قرص های مکمل مصرف می کنم تا زمانی که بر این ذائقه غلط بتوانم غلبه کنم. یکی از کارهایی که در این اواخر برای سلامتی ام انجام داده ام این است که مدتی است دیگر برای وعده شام برنج نمی خورم و برنج را از برنامه شام به کلی حذف کرده ام، شام را خیلی زود و خیلی سبک می خورم، سحرخیزتر از قبل شده ام و صبح زود صبحانه می خورم. اینها باعث شده تا بیشتر از قبل احساس شادمانی و سبکی کنم. اینها باعث می شود تا زمان بندی دقیق تری برای وعده های غذایی داشته باشم.

عکس پریناز ایزدیار

راه های سلامت روح پریناز ایزد یار

دغدغه من سلامت روح است
شاید خیلی زمان برای این نداشته باشم که همیشه در حال رسیدگی به سلامت خودم و چک کردن آن باشم اما تا آنجایی که بتوانم به آن اهمیت می دهم. در واقع آنچه دغدغه من است، سلامت روح اسـت و با پرداختن به ورزش می توان یک تیر و دو نشان زد به این دلیل که ورزش هم برای سلامت جسم و هم سلامت روح موثر است. من هم به خصوص زمانی که حال روحی مناسبی نداشته باشم برای ورزش وقت بیشتری می گذارم، به صورت تخصصـی ورزش خاصی نمی کنم اما در زمان بیکاری باشگاه بدنسازی می روم و شنا انجام می دهم.

عاشق خوابیدن هستم
عاشق خوابیدن هستم و فکر می کنم خوابیدن یکی از بزرگ ترین نعمت های خداست اما وقتی شب ها به تختخواب می روم زمان زیادی طول می کشد تا خوابم ببرد این از همان معضلات و مشغله های فکری است که لازم است انسان به سلامت روح خود اهمیت بدهد. وقتی در روز فعالیت داشته باشیم شب ها بهتر می خوابیم.

خواب دختر کوچولو

وقتی پرخورها از من ناراحت می شوند
اصلا پرخور نیستم و نظرم در مورد افراد پرخور این است که آنها خیلی کار اشتباهی می کنند و به شدت در حال صدمه زدن به خودشان هستند. بعضی ها وقتی ناراحت و عصبی هستند غذا می خورند و برعکس بعضی ها هم وقتی ناراحت هستند چیزی نمی خورند که هر دوی این عادت ها بد و نادرست است که هر دوی این حالت باید کنترل شود. افراد پرخور باید به آینده که سن آنها بالا می رود بیشتر فکر کنند تا در آینده به بیماری هایی مثل مرض قند و چربی خون مبتلا نشوند، وقتی شخصی را می بینم که در حال پرخوری است حتما به او تذکر می دهم و معمولا بابت گفتن این جمله از من ناراحت می شود اما سعی می کنم بیشتر در مورد مضرات پرخوری و چاقی بگویم تا شاید کمی موثر باشم.

پریناز ایزدیار

همه بازیگران هم نباید خوش هیکل باشند
نمی توان به قطع گفت که همه بازیگران باید اندامی مناسب داشته باشند، بعضی از بازیگران چاقی نمک شان است و همان چاقی باعث جذابیت شان شده است و همه دوست دارند آن شخص را همیشه همان شکلی ببینند شاید برای سلامتی شان مضر باشد اما اینکه حتما باید همه بازیگران خوش اندام باشند را قبول ندارم. ما در کل دنیا بازیگرانی داریم که از نظر بدنی شاید روی فرم نباشند یعنی یا خیلی چاق هستند یا خیلی لاغر اما بازیگران توانایی بوده و خیلی هم در میان مردم محبوب هستند.

فست فود

عاشق فست فود هستم
عاشق فست فود هستم ولی خیلی سعی می کنم کمتر بخورم چون می دانم چیز خوبی نیست و در بیشتر مواقع خودم را برای نخوردن کنترل می کنم اما گاهی مجبور می شوم وقتی غذای خانگی ندارم و عجله دارم فست فود می خورم اما باز هم سعی می کنم وقتی از بیرون غذا می گیرم گاهی غذاهای خانگی بگیرم تا همیشه هم فست فود نخورم.

منبع: نـمـنــاک

نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود