طرح های زیبا و شاد مدل لباس بندری بچه گانه

0 12,151

تصاویری از انواع مدل لباس بندری بچه گانه با طرح و رنگ های متنوع مخصوص کودکان دختر با تن پوش و رنگ شیک و متفاوت را در این مطلب مشاهده خواهید کرد.

مدل لباس بندری کودکانه در انواع طرح و رنگ های متنوع موجود است و این طرح لباس متعلق به جنوب کشور می باشد. در دوخت لباس های بندری از طرح های خاص و در عین حال شیک استفاده می شود و این طرح لباس ها اغلب به صورت پیراهن و شلوار و روسری دوخته می شوند.

مدل لباس بندری بچه گانه با طرح و رنگ های متنوع

لباسهای جنوبی دارای تزیینات متفاوت و زیبایی هستند و همین تزیینات باعث خاص تر به نظر رسیدن طرح این لباس های محلی شده اند. در مطالب قبلی مدلهای لباس کردی بچه گانه و  لباس سنتی بچه گانه را مشاهده کردید در ادامه تصاویری از انواع مدلهای پیراهن محلی کودکانه با طرح های شیک و جدید را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم مورد توجه تان قرار بگیرند.

لباس بندری بچه گانه زیبا و شیک

طرح های لباس بندری برای کودکان دختر

در طراحی اغلب لباس های بندری برای کودکان از تزیینات طلایی رنگ استفاده می شود که این تزیینات اغلب در قسمت یقه و بالاتنه لباس ها به کار برده می شوند.
لباس های بندری در انواع رنگ های روشن و تیره دوخته می شوند که رنگ پارچه اصلی لباس باید به گونه ای انتخاب شود که با رنگ تزیینات به کار برده شده در لباس مطابقت و همخوانی داشته باشد. تزییناتی که در لباس های بندری دخترانه به کار برده می شوند با طرح تزیینات سایر اکسسوری ها نظیر کفش و کیف و … ست می شوند تا ظاهر و تیپ متفاوت و جذاب تر به نظر برسد.
لباس های بندری در انواع طرح های شلوار بندری و پیراهن بندری و روسری بندری و کیف و کفش و … موجود هستند که هر یک از این لباس ها دارای تزیینات و برشی جالب و خاص می باشند.
توجه داشته باشید که بهتر است طرح و رنگ لباس های بندری برای کودکان را با توجه به رنگ پوست و سایر ویژگی های ظاهری فرزند خود انتخاب نمایید تا شیک پوش و جذاب تر به نظر برسد.

لباس بندری طرح دار

طرح لباس بندری

لباس بندری زیبا و شیک

مدل شلوار و لباس بندری

لباس بندری زیبا و شیک

پیراهن بندری بچه گانه

مدل لباس بندری زیبا و جدید

لباس بندری زیبا و شیک

لباس سبز بندری

مدل لباس بچه گانه

پیراهن و شلوار بندری

پیراهن بندری بچه گانه

لباس بندری بچه گانه زیبا و شیک

پیراهن و شلوار زیبا و شیک بندری بچه گانه

پیراهن و شلوار بندری

مدل پیراهن و شلوار بندری بچه گانه

مدل لباس بندری زیبا و جدید

پیراهن بندری کار شده

پیراهن بندری بچه گانه

لباس بچه گانه محلی

طرح لباس بندری بچه گانه

طرح لباس بندری

مدل لباس بچه گانه قرمز

لباس بندری زیبا و شیک

لباس بندری بچه گانه شیک و زیبا

طرح لباس بندری آبی

لباس بندری

مدل پیراهن بندری

لباس بندری طرح دار بچه گانه

پیراهن بندری مشکی و طلایی

مدل لباس بندری زرشک

پیراهن بندری زیبا و جذاب

مدل لباس بندری بچه گانه

مدل پیراهن بندری کار شده

در این مطلب تصاویری از انواع مدل لباس بندری بچه گانه را پیش رو داشتید که امیدواریم از مشاهده این طرح ها نهایت لذت را ببرید و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها لباس زیبا و شیکی را برای فرزند خود انتخاب نمایید.

 منبع: آرگــامــگ

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود