مدل بلوز بچه گانه دخترانه و پسرانه زیبا و فانتزی

0 4,461

در این مطلب تصاویری از انواع مدل بلوز و دامن بچه گانه با جدیدترین طرح های مدل سال را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

انتخاب کردن  لباس برای کودکان بسیار شیرین و دلچسب است، مدل بلوز بچگانه انواع و مدل های فانتزی و زیبایی دارد، برای خوشتیپ و جذاب کردن دلبندتان ادامه مطلب را دنبال کنید.

تصاویر انواع مدل بلوز بچه گانه پسرانه و دخترانه

بلوزهای بچگانه در طرح ها و رنگ های فانتزی و جذابی تولید می شوند. در تهیه بلوز برای کودکان، والدین پارامترهای متفاوتی در نظر می گیرند که جنس لباس، مدل، طرح و رنگ بلوز بچگانه از مهمترین معیارها محسوب می شود.

انواع مدل بلوز بچه گانه

بلوزهای بچه گانه دخترانه

مدل بلوز دخترانه

بلوز دخترانه برای کودکان

بلوز پسرانه

بسیار افرادی که کودکشان دختر است برای راحتی خود شلوار پای او می کنند موهایش را کوتاه می کنند و کفش اسپرت برای او انتخاب می کنند و این کار اصلا درست نیست، زیرا آن کودک با همان تیپ بزرگ شده و نوجوانی و جوانی اش با آن همان تیپ می گذراند و ممکن است کم کم در او رفتار های پسرانه شکل بگیرد و دنیای زنانه اش را از دست بدهد، پس از همان کودکی بلوز های دخترانه، موهای بلند، جوراب شلواری و دامن های رنگارنگ را از آن ها نگیرید.

بلوز زیبای دخترانه

مدل بلوز بافت دخترانه بچگانه

بهترین تیپ برای یک دختر بلوز به همراه دامن چین چینی است، یک بلوز زیبا و رنگ روشن به همراه یک دامن چین چینی تا روی زانو به دخترنازنینتان اجازه میدهد تا هرچه خواست فعالیت داشته باشد و بازی کند و به او خوش بگذرد البته از الان پوشیدن جوراب شلواری را فراموش نکنید تا ملکه ذهن او شود.

مدل بلوز دخترانه

مدل مو هم یکی دیگر از موارد خوشتیپ و جذاب بودن به شمار می رود برای پسرهایتان از مدل موهای عجیب و غریبی که نیازمند ژل هستند جدا خودداری کنید کودک شما به قدری زیبا هست که نیازی به این مدل مو نداشته باشد، برای دخترهایتان هم موهای به اندازه بلند که نه جلوی رشد او را بگیرد نه از دنیای  دختر بودنش دور کند زیباست موهای مرتب که به صورت باز یا بافته شده روی شانه های او قرار بگیرد.

مدل بلوز بچه گانه

مدل بلوز بچه گانه

امروزه مدل بلوز بچگانه های بسیار زیبای پیدا می شود شما می توانید با در نظر گرفتن سلیقه خود و کودک تان و اینکه چه رنگ های کودک شما را زیباتر می کند برای او لباس انتخاب کنید، برای کودکان از رنگ های روشن و شاد  لباس انتخاب کنید.

انواع مدل بلوز پسرانه بچه گانه دارای طراحی و رنگ آمیزی مناسبی هستند.

مدل بلوز بچه گانه

تیپ پسرانه زیبا

مدل ژاکت بافتنی بچه گانه جدید و زیبا برای پسر بچه ها

مدل بلوز بچه گانه

تی شرت بچه گانه پسرانه

مدل لباس اسپرت دخترانه

مدل بلوز بچگانه پسرانه

مدل بلوز بچه گانه

مدل بلوز بچگانه دخترانه شیک و فانتزی

تیپ اسپرت برای نوزاد

بلوز زیبا پسرانه

مدل بلوز بچه گانه

نکته: اگر فرزند شما به سنی رسیده است که بتواند تصمیم بگیرد و نظر خود را اعلام کند حتما در خریداری لباس با او مشورت کنید تا در آن لباس احساس راحتی بیشتر داشته باشد این کار و اهمیت دادن به نظر کودک تان به او اعتماد به نفس میدهد.

مدل بلوز بچه گانه

مدل بلوز دخترانه زیبا

در این مطلب شما را با انواع مدل بلوز بچه گانه شیک و جدید برای دختربچه ها و پسربچه های دوست داشتنی قرار دادیم. امیدواریم مشاهده این مدل های متنوع راهنمای مناسبی برای شما باشد.   منبع: آرگــامــگ

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود