جایزه بزرگ خرید پنیر پستو کالین بشتابید!

0 3,763

پنیر یکی از آن مواد غذایی خوشمزه و پرطرفدار است که به دلیل تنوع زیاد، هم به عنوان یک غذای کامل استفاده می‌شود و هم در کنار غذاها به عنوان یک همراه لذیذ به کار می‌رود.

 از آنجایی که پنیرها کاربرد زیادی دارند، انواع بسیار زیادی در دنیا وجود دارد که طعم و عطر و رنگ هر یک با هم متفاوت است. یکی از انواع پنیرهای لذیذ و پرطرفدار در دنیا، پنیر پستو است. لبنیات کالین اخیراً این محصول جدید را به سبد محصولات خود اضافه کرده است. شما می‌توانید خرید پنیر پستو کالین را با سه مدل مختلف پنیر طبیعی پستو، پنیر دیپ پستو و پنیر ورقه ای پستو تجربه کنید. به مناسبت معرفی این پنیر جدید، لبنیات کالین مسابقه ای جذاب و آسان برگزار کرده و جایزه جذاب سفر به ایتالیا را برای آن در نظر گرفته است. در ادامه در مورد این مسابقه و محصول جدید شرکت کالین پنیر پستو، بیشتر توضیح خواهیم داد.

مسابقه بزرگ پنیر پستوی کالین و نحوه شرکت در آن

شرکت لبنیات کالین به مناسبت معرفی محصول جدید خود یعنی پنیر پستو مسابقه‌ای برگزار کرده است که همه افراد با همه سنین می‌توانند به راحتی در آن شرکت کنند و به قید قرعه برنده جایزه سفر به ایتالیا، سرزمین پستو، شوند. شرایط شرکت در این مسابقه بسیار راحت است. فقط کافی است مراحل زیر را انجام دهید:

  • یکی از انواع پنیرهای پستو کالین (پنیر طبیعی، پنیر دیپ یا پنیر ورقه ای پستو) را تهیه کنید.
  • با آن‌ها غذای خوشمزه‌ای درست کنید.
  • به پیج اینستاگرام کالین بروید و افکت‌های طراحی شده کالین را دانلود و ذخیره کنید.
  • با استفاده از این افکت‌ها از غذا عکس یا فیلم بگیرید.
  • عکس و فیلم غذایتان را در پیچ اینستاگرام خودتان قرار دهید و و پیج اینستاگرام کالین را تگ کنید.
  • اگر پیجتان به صورت پابلیک است، تنها منشن کردن کالین کافی است. اما اگر پیجتان خصوصی است، بعد از منشن کالین، حتماً اسکرین شات از عکس/فیلم منشن شده تهیه کنید و برای کالین در دایرکت ارسال کنید.

طی کردن همین مراحل کافی است تا در مسابقه بزرگ کالین شرکت کنید و به قید قرعه برنده سفر به سرزمین هیجان انگیز پنیرها، ایتالیا، شوید.

اگر دقیقاً نمی‌دانید که برای شرکت در مسابقه چه غذایی درست کنید، نگران نباشید! کالین برای کمک به شما برای شرکت در مسابقه، چند دستور طبخ غذا با انواع پنیرهای پستو تهیه کرده و در وبسایت کالین، در قسمت بلاگ/رسپی قرار داده است. شما می‌توانید با کمک گرفتن از این رسپی‌ها، غذا درست کنید و در مسابقه بزرگ کالین شرکت کنید.

مختصری درباره پنیرهای پستوی کالین

پنیرهای پستوی کالین شامل پنیر طبیعی پستو، پنیر دیپ پستو و پنیر ورقه ای پستو است. در ادامه با کاربرد و جزئیات هر کدام از این پنیرها بیشتر آشنا خواهیم شد.

پنیر طبیعی پستو

پنیر پستوی طبیعی، پنیر خوش عطر و رنگی است که وقتی برای اولین بار آن را در دهان می‌گذارید، طعم پنیر لذیذ پارمسان، ریحان تازه و کمی سیر را احساس می‌کنید. این پنیر ایتالیایی رنگ سبز دارد و طعم آن، یادآور طعم لذیذ سس پستو است. پنیر طبیعی پستوی کالین در وزن 200 گرم به بازار عرضه شده است. اگر بخواهیم در مورد کاربرد پنیر طبیعی پستو صحبت کنیم، باید بگوییم که این پنیر هم در غذاها و سالادها قابل استفاده است و هم روی میز مزه کاربرد دارد. رنگ این پنیر به غذاها و دیزاین آن‌ها رنگ زیبایی می‌دهد.

پنیر ورقه ای پستو

پنیر ورقه ای پستو همان طور که از نام آن مشخص است، پنیر فرآوری شده‌ای است که به صورت ورقه‌های مجزا در داخل بسته‌بندی قرار گرفته است. این پنیر خوش طعم بهترین انتخاب برای استفاده داخل برگرها، ساندویچ‌ها، فینگرفودها و حتی روی پیتزا است. پنیر ورقه ای پستوی کالین در وزن 180 گرم به بازار عرضه شده است و رنگ سبز زیبایی دارد. استفاده از این پنیر در ساندویچ‌ها و غذاها، دیزاین آن‌ها را زیبا می‌کند.

پنیر دیپ پستو

پنیرهای دیپ پنیرهای نیمه مایعی هستند که نیاز است برای استفاده، آن‌ها را روی حرارت به صورت مایع درآورد و سپس انواع مواد غذایی مثل کراکر، چوب شور، سیب زمینی، سوسیس و انواع دیگر غذاها را در آن فرو برد. دیپ پنیر پستو از پنیر طبیعی پستوی کالین تهیه شده است. دیپ پستو رنگ سبز دارد و طعم پنیر پارمسان، ریحان تازه و سیر در آن احساس می‌شود. دیپ پستوی کالین در دو وزن 100 گرم و 800 گرم به بازار عرضه شده است که بر حسب نیاز مصرف‌کننده طراحی شده‌اند. دیپ پستو هم در انواع غذاها مثل لازانیا، پاستا، پیتزا، سیب زمینی، برگرها و ساندویچ‌ها استفاده می‌شود و هم برای میز مزه انتخابی عالی است.

اگر شما هم دوست دارید که در مسابقه بزرگ کالین شرکت کنید و برنده جایزه سفر به ایتالیا شوید، حتماً به پیج اینستاگرام کالین به آدرس https://www.instagram.com/calindairy/ سر بزنید. با خرید انواع پنیر پستوی سبز کالین و درست کردن یک غذای خوشمزه، با استفاده از افکت‌های کالین عکس و فیلم بگیرید و برنده جایزه ایتالیا شوید.

نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود