دکوراسیون خانه هنرمندان

0 3,812

همه ما بازیگر، خوانند و یا فوتبالیست محبوبی در زندگی شخصی‌مان داریم. از یک سو به زندگی حرفه ای او علاقه مند هستیم و همیشه در مورد کارهای ارائه شده از سمت و سوی او کنجکاوی می کنیم و به سلیقه او آفرین می گویم. از سوی دیگر همیشه علاقه مند هستیم از زندگی شخصی هنرمند محبوب خود بیشتر اطلاعات داشته باشیم.

 

به عنوان مثال چه لباسی و چه مارکی را دوست دارد یا اینکه در چه منزلی و در کجا سکونت دارد. بدون تردید هر کسی در زندگی شخصی خود علاقه مندی های دارد حتی هنرمند محبوب شما از این قاعده مستثنی نیست. برای رسیدن به آرزوهایش همیشه افراد خاصی را در رؤیاهای خود ستایش کرده است. شکی در این نیست که منزل هنرمندان در زمینه طراحی دکوراسیون منحصر به فرد است. بهره گیری از نوستالژی های خاطر انگیز او در طی گذر زمان در دکوراسیون داخلی منزل او بسیار اثر گذار است. ما سعی داریم قدری پیرامون دکوراسیون خانه هنرمندان در این مقاله بگویم امید است شما هم بتوانید با یک طراحی بسیار خاص و متفاوت پس از مطالعه این مقاله به ایده پردازی های دلخواه خود دست پیدا کنید.

دکوراسیون داخلی خانه جانی دپ

هنرمندان همیشه سعی بر آن دارند تا متفاوت ترین خانه ها را برای خود داشته باشند و مساحت زمین های که عموماً هنرمندان برای خانه های خود در نظر می گیرند فضای داخلی منزل آن ها را در حد و اندازه یک قصر تداعی می کند. به شکلی که خانه بسیار زیبا و بدون نقص جانی دپ از یک طراحی بی نظیر با اتاق های بسیار بزرگ ایده پردازی گرفته است. لوازم بسیار لوکس و منحصر به فردی که در چیدمان خانه این هنرمند محبوب مورد استفاده قرار گرفته به نوعی در رده وسایل آنتیک و لوکس رده بندی می شود. خانه با یک پنت هاوس بسیار مجلل دیزاین شده است. رنگا رنگ بودن طراحی فضای داخلی جانی دپ سبب خاص شدن دیزاین داخلی منزل او شده است. به شکلی که شما در هر واحد شاهد دو اتاق خواب با طرح ها و رنگ های متنوع هستید. این خانه رؤیایی از یک استخر مجزا، ۱۴ حمام و ۹ اتاق خواب طراحی و ساخته شده است. شکی در این نیست که طراحی دکوراسیون داخلی این سبک از خانه ها نیاز به یک طراح و متخصص در این حوزه دارد. جانی دپ برای خرید و دکوراسیون کردن خانه جدید خود منزل قدیمی خود در لس آنجلس فروخت تا بتواند به بهترین دکور در فضای داخلی منزل جدیدش دست پیدا کند.

دکوراسیون داخلی خانه جانی دپ دکوراسیون داخلی خانه جانی دپ دکوراسیون داخلی خانه جانی دپ دکوراسیون داخلی خانه جانی دپ

دکوراسیون داخلی منزل شکیرا

خواننده مشهور اهل کلمبیا منزلی بسیار زیبا در میامی امریکا برای خود و خانواده اش اختصاص داده است. در دکوراسیون داخلی منزل او از رنگ های روشن مثل رنگ کرمی و سفید بسیار استفاده شده است. مدرن بودن دکوراسیون منزل شکیرا به دلیل سادگی و طراحی منحصر به فرد آن است. به شکلی که این تم رنگی در اتاق ورزشی این خانه بزرگ به خوبی مشاهده می شود. آشپزخانه این منزل با یک رنگ سفید براق طراحی شده است. رنگ سفید سبب انعکاس بهتر نور در چیدمان داخلی منزل این هنرمند مشهور شده است و موجی از آرامش و سرزندگی در این دکور به خوبی مشهود است. اتاق نشیمن خانه شکیرا بسیار دوستانه و سنتی دکور شده به شکلی که از تم سنتی و حتی قلیان در این دکوراسیون استفاده شده است. در فضای بیرونی یک میز نهار خوری درست در روبروی یک استخر رو باز چیدمان شده. سرویس های بهداشتی که در این منزل طراحی شده به شکلی است که نور گیرهای که در مجاورت آن قرار دارد فضای این بخش را بسیار خاص جلوه داده است گویی در زیر نور خورشید به استحمام می پردازند. در آخر این منزل به شکل بسیار هنرمندانه ای با ایده پردازی ساده و روشن طراحی شده است.

خانه شکیرا

دکوراسیون داخلی منزل آنجلینا جولی

 آنجلینا پس از جدایی از همسرش بردپیت در خانه ۲۵ میلیون دلاری خود ساکن شد. این خانه به صورت بسیار چشم گیری دکوراسیون شده است. فضای باز و رؤیایی حیاط این قصر باشکوه به بهترین مکان برای بازی و سرگرمی شش فرزند این هنرمند معروف تبدیل شده است. اتاق خواب ها، آشپزخانه و سایر قسمت های دیگر این منزل بسیار خاص به شکل کلاسیک طراحی شده است. کابینت های آشپزخانه با سبکی تلفیقی از هنر کلاسیک و مدرن دیزاین شده است. به شکلی که شما این دو سبک را به راحتی در تمام فضای منزل این هنرمند مشهور مشاهده می کنید. بدون شک فضاهای که با طراحی دکوراسیون بسیار خاص و زیبا دیزاین می شود با استفاده از یک فکر هنرمند و خلاق ایده پردازی شده است. متخصصان صنعت دیزاین و دکوراسیون منزل به راحتی شما را به ایده ال ترین چیدمان ها نزدیک می کنند. شش اتاق خواب، ۸ سرویس بهداشتی و دو استخر خانوادگی از جمله مواردی است که در منزل آنجلینا جولی مشاهده می شود.

دکوراسیون خانه آنجلینا دکوراسیون خانه آنجلینا دکوراسیون خانه آنجلینا دکوراسیون خانه آنجلینا

 دکوراسیون داخلی خانه جنیفر لوپز

خانه جنیفر لوپز به سبک فرانسوی دکور شده است زمانی که صحبت از سبک فرانسوی به میان می آید یعنی سبکی که از یک فضای سبز بسیار زیاد بهره گرفته است. ورودی منزل جنیفر لوپز چیزی شبیه به قصر است زیرا طراحی دکوراسیون داخلی این منزل بسیار هنرمندانه سبب جلوه دادن به آن شده است. نمای ورودی حیاط تا منزل از گیاهان رونده بسیار خاص استفاده شده که سرتاسر دیوار را پوشانده است. یک تاپ فانتزی بسیار زیبا چیزی است که در بدو ورود شاهد آن هستید. سپس یک راهرو پر از گلدان های گل طبیعی که چیزی شبیه به یک جنگل را تداعی کرده است ایده گرفته شده. دکوراسیون منزل و اتاق نشیمن او به صورتی مبلمان شده که یک ویو بسیار اثر گذار در برابر دیدگان شما به نمایش گذاشته می شود. به شکلی که در این نوع چیدمان از دکوراتیو با چوب بسیار ایده گرفته شده است. دکور کردن سقف، دیوار و کف پوش عموماً به شکل چوبی است. سادگی در چیدمان منزل این هنرمند محبوب به دلیل طراحی با المان های جنگلی است، زیرا از گل و گیاه و دکور چوبی بسیار ایده گرفته شده. از سوی دیگر سقف شیشه ای آشپزخانه سبب می شود آسمان به خوبی در این دکوراسیون مشهود باشد.

جنیفر لوپز

 دکوراسیون داخلی خانه انریکه

خانه انریکه در نوع خود در مقایسه با سایر خواننده های هالیوودی بسیار خاص و متفاوت دکور شده است. به شکلی در کنار دریا یک زمین تنیس بسیار بزرگ طراحی شده است. فضای سبز بسیار زیادی در منزل این خواننده مشهور مشاهده می شود این امر در حالی است که شما شاهد یک فضای سبز جدا از زمین بازی نیز هستید. دلیل تفاوت این طراحی دکوراسیون نخل های سر به فلک کشیده ای است که دور تا دور این منزل زیبا استفاده شده است. به شکلی که این ساختمان از فاصله بسیار دور شبیه به یک جزیره سفید دیده می شود. خانه پدر انریکه در مجاورت این قصر باشکوه واقع شده که به سادگی تنها با یک قایق با یک دیگر در ارتباط هستند. خوش آب و هوا بودن منطقه ای که انریکه در آن ساکن است سبب بارز شدن این منزل نیز شده است.

انریکه

دکوراسیون منزل کیم کار داشیان

طراحی دکوراسیون منزل کیم کار داشیان در ایالت کالیفرنیا صورت گرفته است. این امارت به جواهر هیدن هیلز نام شهرت دارد. هشت اتاق خواب، استخر خانوادگی، جکوزی، دو اتاق رخت کن مجزا، دفتر کار، اتاق نمایش، اتاق بازی، هشت شومینه خاص و آنتیک، کتابخانه بسیار بزرگ، باشگاه ورزشی، سونا و سرویس های بهداشتی مجزا تنها بخشی از این منزل باشکوه است. این منزل در گذشته متعلق به همسر مایکل جکسون بوده است. رنگ آمیزی بسیار روشن و مجلل این منزل زیبا یکی از دلایل عمده متفاوت بودن آن با سایر منزل ها شناخته شده است. به شکلی که از یک دکوراسیون کلاسیک در این فضا بهره گرفته شده است. اتاق خواب ها به سبک مدرن با تم رنگ ملایم ایده پردازی شده اند. دکوراسیون داخلی منزل به شکلی است که در اتاق خواب اصلی یک حمام، یک جکوزی و یک وان مخصوص ماساژ وجود دارد. همچنین فضای آشپزخانه بسیار مدرن و ساده دکور شده است. دکوراسیون منزل کیم کار داشیان توجه همگان را به خود جذب کرده است زیرا در فضای نشیمن بدون بهره گیری از رنگ ها از یک ایده پردازی سیاه و سفید استفاده شده است. دکوری های نقره ای طلایی که در تمام فضا مشاهده می شود به لوکس بودن و منحصر به فرد بودن این طراحی دکوراسیون بسیار کمک شایان به ذکری کرده است. در نهایت فضای بیرونی منزل بسیار هوشمندانه طراحی شده است به شکلی که دو استخر و دو چشمه آب معدنی در آن استفاده شده است. آلاچیق بسیار بزرگی که در وسط این دو استخر تعبیه شده است بسیار تماشایی و زیبا این قصر رؤیایی را جلوه داده است.

خانه کیم کارداشیان

گرداوری توسط سایت : https://moblomiz.com/decoration

منبع:زیبایی خانه

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود