زندگی خصوصی حدیث فولادوند و همسرش رامبد + عکس های جالب و دیدنی

0 55

حدیث فولادوند (متولد ۲۰ دی ۱۳۵۶ در تهران) هنرپیشه سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است.

بیوگرافی حدیث فولادوند

حدیث فولادوند متولد ۲۰ دی ۱۳۵۶ در تهران، بازیگر است. فارغ التحصیل فوق دیپلم رشته معماری است و اصالتا از ایل بزرگ بختیاری بنام باب ممیوند چهارلنگ و از طایقه شناخته شده فولادوند می باشد.

تصویر

ازدواج

حدیثه فولادوند در سال ۱۳۸۹ وقتی ۳۳ ساله بود با رامبد شکرابی ۳۸ ساله ازدواج کرد، این زوج چندین سال در شمال و شهر ساری زندگی می کردند و حالا در تهران هستند.

تصویر

بیوگرافی رامبد شکرآبی

رامبد شکرآبی متولد ۱۷ فروردین ۱۳۵۱ در تهران، بازیگر است. دیپلمه ریاضی فیزیک دارد و برادرش مهراد شکرابی هم از گریمور های شناخته شده است این هنرمند علاوه بر بازیگری سینما و تلویزیون در تئاتر نیز فعالیت دارد.

شغل دوم

آقای شکرابی و خانوم فولادوند چند سالی است بعنوان شغل دوم یک بوتیک لباس های مجلسی زنانه دارند.

زندگی این زوج

شکرآبی : من مجموعه ای از صفات خوب را در حدیث دیدم صفاتی که مکمل شخصیت من خواهد بود، من و حدیث کامل کننده یگدیگر هستم اما بیشتر از این ها صبر و صداقت همسرم دوست داشتنی است.

تصویر

ارتباط با زوج های دیگر بازیگر

با امین حیایی و همسرش نیلوفر خوش خلق ارتباط خانوادگی داریم. البته چون در شمال کشور زندگی می کردیم این ارتباطات بسیار کمرنگ شده است.

شروع فعالیت شکرآبی

فعالیت حرفه ای خود را از سال ۱۳۷۳ وقتی ۲۲ ساله بود با فیلم ترانزیت آغاز کرد، او مدتی در سینما بود سپس در سال ۷۵ با سریال تنگنا وارد قاب تلویزیون شد.

از کلاس تا شروع

فعالیت هنری اش را از کودکی شروع کرد، ۱۲ ساله بود که زیر نظر گلاب آدینه (بازیگر) دوره های بازی را گذراند و اولین بار با نمایش گل های دوستی روی صحنه رفت و تا مدت ها تئاتر بازی می کرد.

تصویر

ورود به سینما + شهرت

در سال ۱۳۷۸ وقتی ۲۲ ساله بود با نقش کوتاهی در فیلم دست های آلوده به کارگردانی سیروس الوند کار در سینما را نیز تجربه کرد. اما شهرت اش با سریال گمگشته در سال ۱۳۸۰ شروع شد.

علت کم کاری

این زوج در مورد علت کم کاری خود می گویند : بعضی ها شاید دوست دارند که ما نباشیم، البته دلیل اصلی کم بودن پیشنهادات به علت ارتباطات است که ما اهل ارتباط نزدیک به خاطر کار نیستیم.

منبع:

-
-
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود