زندگی خصوصی حدیث فولادوند و همسرش رامبد + عکس های جالب و دیدنی

0 4,231

حدیث فولادوند (متولد ۲۰ دی ۱۳۵۶ در تهران) هنرپیشه سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است.

بیوگرافی حدیث فولادوند

حدیث فولادوند متولد 20 دی 1356 در تهران، بازیگر است. فارغ التحصیل فوق دیپلم رشته معماری است و اصالتا از ایل بزرگ بختیاری بنام باب ممیوند چهارلنگ و از طایقه شناخته شده فولادوند می باشد.

تصویر

ازدواج

حدیث فولادوند در سال 1389 وقتی 33 ساله بود با رامبد شکرابی 38 ساله ازدواج کرد، این زوج چندین سال در شمال و شهر ساری زندگی می کردند و حالا در تهران هستند.

تصویر

بیوگرافی رامبد شکرآبی

رامبد شکرآبی متولد 17 فروردین 1351 در تهران، بازیگر است. دیپلم ریاضی فیزیک دارد و برادرش مهراد شکرابی هم از گریمور های شناخته شده است این هنرمند علاوه بر بازیگری سینما و تلویزیون در تئاتر نیز فعالیت دارد.

شغل دوم

آقای شکرابی و خانوم فولادوند چند سالی است بعنوان شغل دوم یک بوتیک لباس های مجلسی زنانه دارند.

زندگی این زوج

شکرآبی : من مجموعه ای از صفات خوب را در حدیث دیدم صفاتی که مکمل شخصیت من خواهد بود، من و حدیث کامل کننده یگدیگر هستم اما بیشتر از این ها صبر و صداقت همسرم دوست داشتنی است.

تصویر

ارتباط با زوج های دیگر بازیگر

با امین حیایی و همسرش نیلوفر خوش خلق ارتباط خانوادگی داریم. البته چون در شمال کشور زندگی می کردیم این ارتباطات بسیار کمرنگ شده است.

شروع فعالیت شکرآبی

فعالیت حرفه ای خود را از سال 1373 وقتی 22 ساله بود با فیلم ترانزیت آغاز کرد، او مدتی در سینما بود سپس در سال 75 با سریال تنگنا وارد قاب تلویزیون شد.

از کلاس تا شروع

فعالیت هنری اش را از کودکی شروع کرد، 12 ساله بود که زیر نظر گلاب آدینه (بازیگر) دوره های بازی را گذراند و اولین بار با نمایش گل های دوستی روی صحنه رفت و تا مدت ها تئاتر بازی می کرد.

تصویر

ورود به سینما + شهرت

در سال 1378 وقتی 22 ساله بود با نقش کوتاهی در فیلم دست های آلوده به کارگردانی سیروس الوند کار در سینما را نیز تجربه کرد. اما شهرت اش با سریال گمگشته در سال 1380 شروع شد.

علت کم کاری

این زوج در مورد علت کم کاری خود می گویند : بعضی ها شاید دوست دارند که ما نباشیم، البته دلیل اصلی کم بودن پیشنهادات به علت ارتباطات است که ما اهل ارتباط نزدیک به خاطر کار نیستیم.

منبع:پارسی دی

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود