زندگی خصوصی تبسم هاشمی و همسرش + عکس های جذاب و دیدنی

0 4,435

بیوگرافی و زندگینامه تبسم هاشمی بازیگر زن سینما و تلویزیون متولد سال 1349 در تهران می باشد و 46 سال سن دارد. تحصیلات : وی دانش‌آموخته رشته نمایش با گرایش.

بیوگرافی تبسم هاشمی

تبسم هاشمی متولد 13349 در تهران، بازیگر و مجری است فارغ التحصیل لیسانس رشته مرمت آثار باستانی از دانشگاده میراث فرهنگی ایرانی و سپس لیسانس رشته نمایش با گرایش بازیگری و کارگردانی از جهاد دانشگاهی تهران است.

تصویر

ازدواج

از ازدواج تبسم هاشمی تا بحال خبری منتشر نشده و احتمال می رود وی مجرد است.

شروع فعالیت

علاقه اش به هنر و بازیگری باعث شد در دوره های کامل کلاس بازیگری زیر نظر هما روستا شرکت کند و از این طریق از سال 1373 فعالیت حرفه ای خود را شروع کرد.

اولین سریال و فیلم

سریال دبیرستان خضراء در سال 74 اولین کار وی در تلویزیون در سن 25 سالگی بود سپس در سال 1374 اولین تجربه بازیگری خود در سینما با فیلم غزال رو نیز تجربه کرد.

شغل دوم در کنار بازیگری

من سوای کار بازیگری صبح ها در یک شرکت مهندسی مشاور بعنوان نقشه کش همکاری دارم. رشته تحصیلیم نیز مرمت آثار باستانی است و در ادامه کارگردانی و بازیگری تئاتر خواندم.

آرامش با یوگا

من علاوه بر بازیگری یوگا هم می کنم اصولاً در زندگی تایم کمی برای استراحت دارم و با یوگا به آرامش و ثبات می رسم، یوگا به من کمک می کند که خشمم را سرکوب کنم و با حوصله و دقت کارهایم را انجام بدهم و یا با آدم ها چگونه برخورد داشته باشم علاوه بر این یوگا تمرکز را تقویت می کند و باعث می شود شما روی نفستان مسلط بشوید.

تصویر

راز سلامتی

آدمی هستم که کمتر بیمار می شوم مهم ترین عاملش همین یوگا است البته مواقعی هم پیش آمده که درگیر چند پروژه بازیگری بوده ام و بدنم خسته شده و این خستگی بدنم را ضعیف و منجر به سرماخوردگی ام شده است. در این مورد سریع و در شروع بیماری به دکتر مراجعه می کنم.

افتخارات

  • جایزه بازیگری سوم (بخش تئاتر خیابانی) در دهمین جشنواره تئاتر دفاع مقدس سال ۱۳۸۲
  • جایزه بازیگری دوم در جشنواره بانو (تئاتر بانوان) سال ۱۳۸۸

 

منبع:ساعدنیوز

نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود