زندگی خصوصی بهدخت ولیان و همسرش + عکس های جذاب و دیدنی

0 4,267

بیوگرافی و عکس های بهدخت ولیان و همسرش و زندگی شخصی بازیگری و عکس های شخصی و آدیدی اینستاگرام و سوابق فیلم و سریال بهدخت ولیان بازیگر جایگزین شاکردوست

بیوگرافی بهدخت ولیان

بهدخت ولیان بازیگر سینما تئاتر و تلویزیون متولد دهه ۶۰ و دانش آموخته رشته بازیگری می باشد.

تصویر

همسر بهدخت ولیان

وی مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است.

شروع بازیگری

این هنرمند جوان اولین تجربه بازیگری خود را در تئاتر شروع کرده و در نمایش هایی همچون اسم و سالگشتگی ایفای نقش کرده است. اولین تجربه سینمایی خود را در فیلمی با نام تو لک به کارگردانی مهران ملکوتی بازی کرد ولیان در این فیلم به جای سحر دولتشاهی جایگزین شده و برای ایفای نقش انتخاب شد و در این اثر سینمایی در نقش یک زن جنوبی مقابل دوربین رفته است.

تصویر

بازی مادرانه در فیلم امیر

وی درباره بازی در مادر در فیلم امیر گفته: من تجربه مادر بودن ندارم و اصلاً ازدواج نکرده ام که ببینم می توانم مادر خوبی باشم یا خیر!؛ ایشان در سال ۱۳۹۳ در فیلم آسمان آفتابی نیست به کارگردانی مهران ملکوتی بازی کرده است. از دیگر تجربه بازیگری در سینما می توان به فیلم دوران سرطانی اشاره کرد. وی با اینکه تجارب کمی در عرصه بازیگری دارد اما توانسته با بازی در فیلم های مهم و شاخص در جشنواره فیلم فجر حضور پیدا کند.

بازیگر فیلم امیر

ولیان در سال ۱۳۹۶ در فیلم امیر در کنار میلاد کی مرام که به کارگردانی نیما اقلیما ایفای نقش کرده است . موضوع فیلم مربوط به فردی به نام علی است که در جست و جوی همسر سابق و پسرش به تهران می آید. امیر علیرغم مشکلات خانوادگی در تلاش است تا به روش خود گرفتاری آدم های دور و برش را حل کند.

از دیگر آثار برجسته او فیلم ویدئویی سورنجان به کارگردانی محمدرضا رسولی باز هم در کنار میلاد کی مرام به ایفای نقش پرداخته است . فیلم سورنجان روایت گر داستان چند هم دانشگاهی است که بعد از ازدواج در خانه ای مرموز با همدیگر دیدار می کنند.

تصویر

بازیگر دو طبقه روی پیلوت

او در فیلم سینمایی دو طبقه روی پیلوت به جای الناز شاکردوست به عنوان بازیگر حضور پیدا کرد یکی از بازیگران این فیلم می باشد. فیلم سینمایی دو طبقه روی پیلوت ساخته ابراهیم ابراهیمیان با بازی بهدخت ولیان ، سعید آقاخانی و جواد عزتی است که در مهر ماه ۹۸ به مرحله اجرا درآمد . بهدخت ولیان بازیگری که بعد از حادثه ای که برای الناز شاکردوست رخ داد به جمع بازیگران این فیلم پیوست.

تئاتر یا سینما

من عاشقانه هر دوی آن ها را دوست دارم اما نمی توانم این حقیقت را عنوان نکنم که حضور در تئاتر برای یک بازیگر بزرگترین کلاس درس است و به همین دلیل بسیار خرسندم که سال ها با بزرگان تئاتر کشور همکاری داشته ام و در تئاترهای مختلفی به ایفای نقش پرداخته ام. اصولاً اگر تئاتر نبود امروزه من در این جایگاه نبودم.

تصویر

کارنامه بهدخت ولیان

  • دو طبقه روی پیلوت ۱۳۹۶
  • امیر ۱۳۹۶
  • سورنجان ۱۳۹۶
  • بی صدا ۱۳۹۵
  • فیلم سینمایی «آسمان آفتابی نیست
  • فیلم کوتاه طاغی

 

منبع:ساعدنیوز

نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود