تغییر جدید و شگفت انگیز واتس‌اپ

0 3,706

توسعه‌دهندگان واتساپ به تازگی قابلیت Communities را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا محتوای گروه‌های خود را همچون کانال‌ها چیدمان کنند.

خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان: به نقل از ورج؛  براساس گزارش‌ها، به تازگی توسعه دهندگان پیام رسان واتس‌اپ در حال آزمایش قابلیت Communities هستند. گفته شده قابلیت جدید واتساپ به کاربران اجازه می‌دهد تا محتوای گروه‌های خود را همچون کانال‌ها در یک Discord چیدمان کنند.

انتظار می‌رود مدیران بتوانند از طریق پیوند انجمن، کاربران جدیدی را به گروهای خود دعوت کرده و سپس شروع به ارسال پیام کنند. WABetaInfo درباره امنیت‌ چت‌ خاطرنشان کرد که پیام‌های ارسال شده به گروه رمزگذاری می‌شوند. همچنین به نظر می‌رسد که این قابلیت جدید  باعث تغییر چیدمان داخلی گروه‌های واتساپی شود.

2725614 817 - تغییر جدید و شگفت انگیز واتس‌اپ

همانطور که WABetaInfo اشاره می‌کند، آیکون‌های انجمن مربع‌هایی با گوشه‌های گرد خواهند بود، قالبی که واتساپ به اشتباه آن را در ماه اکتبر فعال و سپس به سرعت غیرفعال کرد.  هنوز هیچ صحبتی درباره زمان عرضه رسمی قابلیت جدید این شبکه اجتماعی منتشر نشده است.

براساس گزارش‌ها توسعه دهندگان واتساپ با افزودن قابلیت Communities، در تلاش هستند تا شکاف بین پیام‌ رسان‌های دیگر مانند Telegram و Signal را کاهش دهند. در اوایل سال جاری، سیاست حفظ حریم خصوصی جدید واتساپ باعث سردرگمی کاربران در مورد آنچه که با شرکت مادر فیسبوک به اشتراک می‌گذارد، ایجاد کرد و باعث مهاجرت گسترده کاربران به سایر برنامه‌ها شد. گفتنی است که ماه گذشته واتس‌اپ به همراه کل شبکه برنامه‌های فیسبوک از کار افتاد و تلگرام ۷۰ میلیون کاربر به دست آورد.

واتساپ – Whatsapp از جمله محبوب ترین مسنجرهای حال حاضر دنیا با بیش از چندصد میلیون کاربر می باشد که دارای قابلیت های فوق العاده ای می باشد. whatsapp هم همانند تلگرام طرفداران زیادی در ایران داشته و دارد. امکان ارسال انواع پیام ها در واتس اپ امکان پذیر است و همچنین پیام ها در این پیام رسان در کانال های امن و رمزگذاری شده منتقل می شوند و امنیت و حریم شخصی شما حفظ می باشد. رابط کاربری ساده و زیبایی دارد که به سادگی حتی در تجربه ی اول استفاده از واتساپ کاملا با آن احساس راحتی خواهید داشت.

-
-
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود