قابلیت جدید اینستاگرام برای لینک به واتساپ برای افزایش فروش

0 3,726

فروشندگان ،کارآفرینان و فعالین بازاریابی شبکه ای از این پس می‌توانند با انتخاب گزینه Click for WhatsApp در اینستاگرام فروش بیشتری را تجربه کنند.

اول فارس: به نقل از entrepreneur، اگر می‌خواهید از طریق اینستاگرام فروش بیشتری داشته باشید، می‌توانید دکمه WhatsApp را در نمایه خود انتخاب کنید.

D988D8A7D8AAD8B3D8A7D9BE 2 1 300x200 - قابلیت جدید اینستاگرام برای لینک به واتساپ برای افزایش فروش

شبکه اجتماعی اینستاگرام به یک ویترین مجازی عالی برای مشاغل کوچک تبدیل شده است تا محصولات خود را به مشتریان سراسر جهان نمایش داده و بفروشند. به طور کلی، این معامله از طریق پلتفرم تصویری انجام می‌شد، در حالی که کارآفرین با ارائه اطلاعات دقیق‌تر در مورد محصولات، رفع شبهات و حتی فروش از طریق واتساپ، با خریداران خود در ارتباط بود.

بررسی گزینه Click for WhatsApp

کارآفرین‌ها مجبور بودند شماره تماس خود را به صورت دستی به نمایه اینستاگرام اضافه کنند، زیرا دو سیستم عامل فیسبوک به طور جداگانه کار می‌کردند. با این حال، از این هفته WhatsApp یک دکمه روی نمایه فروشندگان اینستاگرام قرار می‌دهد تا خریداران بتوانند مستقیما با آن‌ها گفتگو کنند. این هفته فیسبوک همچنین تبلیغات Click for WhatsApp را در اینستاگرام راه اندازی کرد که به مشاغل اجازه می‌دهد پست‌هایی ایجاد کنند که مشتریان را مستقیما به مکالمه تجاری در WhatsApp سوق می‌دهد. قبلا، این تنها از طریق Ads Manager با حساب فیسبوک امکان پذیر بود.

مراحل ادغام واتساپ با Instagram

ابتدا این عملکرد فقط برای حساب‌های حرفه‌ای یعنی شرکت‌ها فعال خواهد بود. مطمئنا می‌توانید این گزینه را در iOS و Android مشاهده کنید.

اگر می‌خواهید حساب خود را به حرفه‌ای تغییر دهید، به تنظیمات بروید و روی گزینه Change to a professional account یا همان حساب کاربری حرفه‌ای کلیک کنید. مشخصات خود را وارد کرده و روی گزینه Edit Profile کلیک کنید. در آنجا اطلاعات اولیه حساب خود مانند نوع شرکتی که دارید، محتوا و گزینه‌های تماس را مشاهده خواهید کرد.

D988D8A7D8AAD8B3D8A7D9BE D8A7DB8CD986D8B3D8AAD8A7D9BED8B1D8A7D985 e1633105503983 300x235 - قابلیت جدید اینستاگرام برای لینک به واتساپ برای افزایش فروش

به همان شکلی که هست، روی گزینه‌های تماس کلیک کنید. در آنجا سه گزینه‌ای که اینستاگرام به شما ارائه می‌دهد را مشاهده می‌کنید؛ ایمیل شرکت، شماره تماس و WhatsApp. روی این گزینه کلیک کنید و شماره تلفن خود را وارد کنید تا Facebook Business یک کد ۵ رقمی برای شما ارسال کند که برای تایید در اینستاگرام باید وارد حساب خود شوید. بعد از این مراحل مشتریان شما می‌توانند با دکمه WhatsApp به شما مراجعه کنند.

-
-
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود