بهترین وی پی ان رایگان برای استفاده در کامپیوتر و موبایل

0 23,433

سریع ترین vpn ای که میشناسی چیه؟ رایگان هم هست؟ این مطلب رو بخون تا با سریع ترین وی پی ان برای کامپیوتر، اندروید و ios که رایگان هم هست آشنا بشی.

تخفیف باران تولد یکسالگی نصرینو

سرویس ها و سایت های زیادی به دلیل تحریم ها در ایران قابل استفاده نیستند و شما می توانید با استفاده از بهترین وی پی ان رایگان به این سرویس ها دسترسی پیدا کنید و از مقالات مختلف علمی بهره مند شوید.

شما می دانید که باید ارتباطات آنلاین خود را تا حد ممکن خصوصی نگه دارید ، اما پرداخت هزینه برای استفاده از VPN برای رمزنگاریتمام ترافیک اینترنت به کامپیوتر و موبایل از شما چیزی نیست که شما دلتان بخواهد. خوب خبر خوب این است که تعداد زیادی گزینه VPN رایگان در دسترس شما وجود دارد.

برنامه های VPN رایگان

در حقیقت، راه های بسیار زیادی  وجود دارد که بتوان بهترین گزینه را انتخاب کرد – به همین دلیل است که ما در حال حاضر بهترین خدمات و برنامه های VPN رایگان را در اینجا گرد هم آورده ایم. در بررسی های انجام شده ، متوجه شدیم که Hotspot Shield Free VPN بهترین گزینه است. با استفاده رایگان ۵۰۰ مکابایت در روز و تقریبا ۱۵ GB در هر ماه. با استفاده از این سرویس وی پی ان اتصال ما بدون کندی نیز بود.

البته توجه داشته باشید که سرویس های VPN کاملاً رایگان هزینه های پنهان خود را دارد. اگر از شما پول نمی گیرد ، از طریقشخص دیگری سرمایه گذاری می شود – بعضی اوقات با نمایش تبلیغات ، در اختیار دادنپهنای باند خود به سایت ها و … هزینه های خود را جبران می کند.

به همین دلیل ما به طور کلی توصیه میکنیم مبلغی را برای دریافت نسخه کامل برنامه پرداخت کنید و بدون هیچ گونه هزینهپنهان و مهمتر از آن هرگونه محدودیتی در استفاده از آن بپردازید – خصوصاً وقتی میتوانید ماهانه ۳ دلار ( این مبلغ در ایران کمتر است ۱۰ هزار تومان در ماه می باشد)  بپردازید و به یک سرویس بسیار بهتر دست یابید.
دریافت بهترین خدمات برای شما نیز بسیار ارزشمند است:بهترین VPNدر جهان در حال حاضر ExpressVPNاست ، به لطف اتصال سریع و امن آن ، تعداد سرورهای قابل اتصال و قابلیت استفاده درکلیه دستگاهها. حتی تا ۳۰ روز ضمانت برگشت پول شما را دارد ، با پرداخت هزینه برای۱۲ ماه می توانید ۳ ماه دیگر را به صورت رایگان دریافت کنید.

۵ انتخاب برتر در بین سرویس های رایگان VPN

۱٫بهترین وی پی ان رایگان Hotspot Shield Free VPN

zGTeabbJUpDbHtMiTRkXxE 650 80 - بهترین وی پی ان رایگان برای استفاده در کامپیوتر و موبایل

+ بهترین VPN رایگان که هم اکنون می توانید دریافت کنید

+ استفاده روزانه به اندازه ۵۰۰ مگابایت

+ استفاده آسان

+ تامین امنیت بالا برای ترافیک ارسالی و دریافتی

به اعتقاد ما Hotspot Shield Free VPN بهدلایل مختلف از جمله امکان استفاده حداکثر تا پنج دستگاه در سرویس به صورت همزمانبا داده های روزانه ۵۰۰MB، ۱۵ گیگابایت در هر ماه بهترین VPN رایگاناست. مهمتر از همه ، شما از رمزگذاری درجه یک محافظت می شوید ، بنابراین می توانیددر خرید های اینترنتی نیز از حفظ اطلاعات خود مطمئن باشید.

نصبHotspot ShieldFree VPN واقعاً ساده است و برای هر دو سیستم هایدسکتاپ و موبایل کاربرد دارد. بعد از اتصال نیز سرعت شما کند نمی شود و در گشت وگذار اینترنتی می توانید به آن اعتماد کنید.

تنها نکته منفی این است که شما در اینبرنامه شاهد تبلیغات خواهید بود و همچنین امکان انتخاب سرور را به صورت دستیندارید و فقط از گزینه خودکار می توانید استفاده کنید.

۲٫ بهترین وی پی ان رایگان TunnelBear

HAfr4nJD2aWGfZd3avtV7d 650 80 - بهترین وی پی ان رایگان برای استفاده در کامپیوتر و موبایل

+ حفاظت از هویت شما به صورت رایگان و عالی

+کاملاً کاربر پسند

+تضمین های امنیتی عالی

+موجود در دسک تاپ و موبایل

-محدودیت در ترافیک استفاده شده

شرکت پشتیبان TunnelBear کسینیست جز غول نرم افزاری امنیتی McAfee ، به این معنی که شما بدون پرداخت پولی یک ارتباط
امن و سریع را پشت این سرویس کسب می کنید. همچنین ابن یک برنامه تمیز و آسان برایاستفاده در تلفن همراه یا دسک تاپ است و حداکثر ۱٫۵ گیگابایت در هر ماه داده رایگانبه شما می دهد.

برای استفاده از این سرویس نیاز به ثبتنام است و اطلاعات شخصی بسیاری را طلب می کند . این VPN رایگانبرای استفاده عالی است و برای کارهای شما به اندازه کافی سریع می باشد.

گزینه های تنظیمات بیشتری می توانست دراختیار داشت به عنوان مثال استفاده از امکان انتخاب مکان سرور ، حد مجاز استفاده
از ترافیک و تعداد دستگاه های متصل همه محدود است مگر اینکه هزینه نسخه کامل سرویسرا بپردازید.

۳٫ بهترین وی پی ان رایگان Windscribe

MLux3aE7dKkmfaVgatNzPK 650 80 - بهترین وی پی ان رایگان برای استفاده در کامپیوتر و موبایل

+سخاوتمند در مورد داده ها و امنیت بیش از حد

+حفظ حریم خصوصی عالی

+ ترافیک ماهیانه تا ۱۰ گیگابایت

-سرورهای محدود

یکی از بهترین انتخاب های ما برایخدمات VPNبا پرداخت هزینه این برنامه است . در هنگام ثبت نام ، آدرس ایمیل خود را ارائه دهیدتا ۱۰ گیگابایت در ماه از استفاده رایگان VPN استفاده کنید. خدمات رایگانهمچنین شامل دسترسی به انتخاب هشت مکان سرور ، یک مسدود کننده تبلیغات داخلی و فایروال، فضای ذخیره بدون گزارش برای امنیت و گزینه استفاده از فقط یک نام کاربری و رمزعبور برای ثبت نام است.

حتی می توانید یک دوست را برای پیوستنو دریافت ۱ گیگابایت رایگان دیگر به استفاده از این برنامه دعوت کنید.

۴٫Speedify

tsdh9xMSWKESquZMFSwvQW 650 80 - بهترین وی پی ان رایگان برای استفاده در کامپیوتر و موبایل

+سرعت فوق العاده بالا با چاشنی امنیت

+تقویت کننده های عملکرد

+حفظ حریم خصوصی عالی

-برای استفاده به اتصالات متعدد احتیاج دارد

همانطور که از اسم Speedify گرفته شده است ، یک VPNاست که عملکرد اتصال بسیار خوبی را در بیش از ۱۰۰۰ سرور در بیش از ۵۰ کشور جهانارائه می دهد ، بدون آنکه از امنیت استفاده کند. شما می توانید از یک سیستم امنیتیرمزگذاری کامل استفاده کنید در حالی که فناوری تقویت کننده توربو نرم افزار قادراست اطمینان دهد که سرعت ها در حداکثر عملکرد ممکن در طول زمان اتصال شما باقی میمانند.

این نرم افزار هوشمند به شما امکان میدهد از چندین اتصال برای افزایش سرعت استفاده کنید ، به عنوان مثال اتصال Wi-Fi و داده ۴G در یک تلفن همراه.هر ماه ، Speedify به شما امکان می دهد ۵ گیگابایت داده رایگان ، که هر ۳۰ روز یک بار تجدید می شود استفاده کنید. این یک شرکت مستقر در ایالات متحده است ، به این معنی که در معرض حکم های جستجوی فدرال است ، بنابراین ممکن است توسط FBI شنود شوید.

تجربه استفاده خودم از این سرویس وی پی ان بسیار عالی بوده و به همه شما عزیزان پیشنهاد می کنم از این سرویس رایگان وی پی ان با کیفیت و سرعت عالی حتما استفاده کنید.

۵٫ProtonVPN Free

tn62GvoxMXRxHkuupnxa73 650 80 - بهترین وی پی ان رایگان برای استفاده در کامپیوتر و موبایل

+ استفاده از داده های نامحدود

+حریم خصوصی عالی

+کاملاً سازگار با دستگاه های دسکتاپ و موبایل

– استفاده همزمان ندارد

-حداقل مکان های سرور

اگر VPNرایگان می خواهید و نمی خواهید روی داده محدود شوید ، VPNرایگان ProtonVPN برای شما مناسب است. ازاین برنامه می توانید در طیف گسترده ای از سیستم عامل ها از جمله Android ، iOS ، Windows ، Mac و Linux استفدهکنید. همچنین در این برنامه از آگهی های تبلیغاتی آزاردهنده وجود ندارد.

بهترین وی پی ان های رایگان برای چه افرادی مناسب است؟

حتی بهترین خدمات این سرویس ها فقط برایاستفاده های گاه به گاه مناسب است. آنها به سادگی استفاده از داده یا سرعت کافی
برای اتصالات VPN خانگی ۲۴/۷ را ارائه نمیدهند. اگر می خواهید تمام مدت ترافیک اینترنت خانگی خود را رمزگذاری کنید ، بایدهمیشه یکی از بهترین خدمات VPN راخریداری کنید. اگر یک سرویس VPN در ایالات متحده مستقر باشد ، مشمول ضمانتهای جستجوی ارائه شده توسط سازمان های اجرای قانون ایالات متحده می شود. تمامخدمات رایگان VPN، بدون توجه به آنچه ادعا می شود ، اتصالات کاربر را شنود می کند. بسیاری از سرویس هایی که اینجا مرور کردیم در کانادا ، سوئیس یاآلمان مستقر هستند که قوانین حریم خصوصی محکم تری دارند. اما یکی از خدمات کانادایی، TunnelBear ، اخیراً توسط یک شرکتآمریکایی خریداری شده است و طبق قانون جدید ایالات متحده باید به ضمانت نامه ها وحق الزحمه های ایالات متحده احترام بگذارد.

چگونه بهترین VPN های رایگان کار می کنند

خدمات VPNرایگان داده های شما را هنگام گذر رمزگذاری می کند ، ایجاد یک تونل مجازی از طریقاینترنت که بسته های شما را از ان عبور داده و تا مقصد می رساند و همچنین بلعکس. نهتنها داده ها رمزگذاری می شوند بلکه اطلاعات مسیریابی درباره فرستنده و گیرندهمورد نظر نیز پنهان است.

امروزه مشهورترین پروتکل های VPN عبارتند از OpenVPN و پیاده سازی های مختلف امنیت پروتکل اینترنت (IPsec) که شامل IPsec به صورت خود یا در ترکیب با پروتکل تونلینگ Layer 2 (L2TP) یا Internet Key Exchange نسخه های ۱ و ۲ (IKEv1 و IKEv2) می باشد. برخی از پروتکل های VPN ، از جمله OpenVPN ، از پروتکل های Secure Sockets Layer / Transport Layer Security (SSL / TLS) استفاده می کنند ، همچنین استاندارد هایی برای رمزگذاری اتصالات غیر VPN بین مرورگر وب شما و وب سایت های ایمن است (مواردی که با HTTPS شروع می شوند).

چگونه می توانم وی پی ان را دانلود کنم؟

شما برای دانلود وی پی ان هایی که در بالا معرفی کردم کافی هست اسم وی پی ان مورد نظر را در گوگل سرچ کنید و به سایت رسمی وی پی ان برید و به راحتی و بدون پرداخت هزینه دانلود و استفاده کنید.

آیا VPN رایگان ایمن است؟

VPN های رایگان وجود دارد که در واقع استفاده آنها بی خطر است. استفاده از خدمات رایگان از طرف ارائه دهندگان VPN که خدمات پس از مدت زمان محدودی ارائه می دهند، بطور کلی ایمن است.

خرید بهترین وی پی ان

شرکت های خارجی بسیاری هستند که وی پی ان با کیفیت عالی و تعداد سرور های مختلف از سراسر جهان ارائه می کنند. علاوه بر این شما می توانید از این وی پی ان ها در تمامی دیوایس ها مثل ویندوز و موبایل های مختلف و مک و لینوکس و … استفاده کنید.

لیست بهترین وی پی ان ها برای خرید

 1. ExpressVPN
 2. IPVanish VPN
 3. Norton Secure VPN
 4. NordVPN
 5. Surfshark
 6. PureVPN
 7. StrongVPN
 8. CyberGhost VPN
 9. Private Internet Access

بهترین VPN برای ویندوز ۱۰ بهترین VPN برای ویندوز ۱۰ بهترین VPN برای ویندوز ۱۰

معرفی و دانلود بهترین وی پی ان ها برای ویندوز ۱۰ است

۱٫ ExpressVPN
بهترین وی پی ان از همه نظر برای کامپیوتر
تعداد سرورها: ۳،۰۰۰+ | مکان های سرور: ۱۶۰ | آدرس های IP: 30،۰۰۰ | حداکثر دستگاه های پشتیبانی شده: ۵

مزایا و معایب بهترین وی پی ان برای ویندوز

1 3 - بهترین وی پی ان رایگان برای استفاده در کامپیوتر و موبایل
 • + برنامه عالی Windows
 • + بیش از ۱۶۰ کشور حمایت کردند
 • + سرویس پشتیبانی ۲۴/۷
 • + پنج اتصال همزمان
 • – ارزان ترین ارائه دهنده نیست

۲٫ NordVPN برای ویندوز
امنیت فوق العاده برای ویندوز
تعداد سرورها: ۵،۶۰۰+ | مکان های سرور: ۶۰+ | آدرس های IP: N / A | حداکثر دستگاه های پشتیبانی شده: ۶

2 1 - بهترین وی پی ان رایگان برای استفاده در کامپیوتر و موبایل

مزایا و معایب بهترین وی پی ان برای ویندوز

 • + رمزگذاری دوگانه امن
 • + حداکثر شش دستگاه به طور همزمان
 • + تعداد زیادی پسوند
 • – رابط کاربری عجیب و غریب

۳٫ IPVanish
مخصوص علاوه مندان به تورنت
تعداد سرورها: ۱۳۰۰ | مکان های سرور: ۷۵ | آدرس های IP: 40،۰۰۰+ | حداکثر دستگاه های پشتیبانی شده: ۱۰

مزایا و معایب بهترین VPN برای ویندوز

 • + اتصالات سریع
 • + بسیاری از ویژگی های دوستانه ویندوز
 • + مشتری مداری عالی
 • – رایگان نیست

ترجمه متن: کاوه کاویانی   منبع: عص.ر آی.تی

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد

نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود