انتشار مشخصات فنی گوشی Samsung Galaxy S21

0 3,805

سامسونگ به صورت سالانه یک گوشی پرچمدار جدید خود را وارد بازار می‌کند و گوشی بعدی این شرکت که قرار است در سال ۲۰۲۱ وارد بازار شود، Samsung Galaxy S21 نام دارد. به تازگی نیز نتایج بنچ مارک این گوشی در فضای مجازی منتشر شده است که بخش عمده‌ای از مشخصات سخت افزاری این گوشی را منتشر می‌‎کند.

باشگاه خرنگاران جوان: بر اساس اطلاعات منتشر شده از مشخصات سخت افزاری گوشی S21 از پردازنده بالا رده شرکت کوالکام یعنی Snapdragon 888 استفاده خواهد کرد. این پردازنده آخرین پردازنده ساخته شده توسط شرکت کوالکام است که قدرت پردازش بسیار بالایی داشته و از پس تمامی کار‌ها به راحتی بر خواهد آمد. در این گوشی از حافظه رام ۸ گیگابایتی در کنار اندروید نسخه ۱۱ استفاده شده است.

اما موضوع بسیار مهمی که در نتایج منتشر شده از وب سایت گیگابنچ مشاهده می‌شود، به موضوع امتیازات غیر قابل قبول و نسبتا پایین این گوشی مربوط می‌شود. این گوشی در حالت تک هسته توانسته است امتیاز ۱۰۷۵ و در حالت چند هسته امتیاز ۲۹۱۶ را بدست آورد که نتایج ضعیفی برای یک گوشی پرچمدار هستند. به احتمال بسیار زیاد علت وجود این موضوع به بهینه نبودن سخت نرم افزار استفاده شده در این گوشی مربوط می‌شود و یقینا شرکت سامسونگ در آینده با عرضه بروزرسانی این شکل را برطرف خواهد کرد.

انتشار مشخصات فنی گوشی Samsung Galaxy S21

از دیگر موارد منتشر شده درباره گوشی S21 باید به رندر‌های فاش شده از این گوشی در هفته گذشته اشاره کرد که یک آشنایی بسیار کلی از این گوشی در اختیار کاربران قرار می‎ داد. تصاویر منتشر شده از این گوشی نشان می‌داد که سامسونگ در این گوشی از یک دوربین سه گانه استفاده کرده است که به وسیله یک مستطیل لبه گرد از بدنه گوشی جدا شده است و فلش این گوشی در خارج از محفظه دوربین است. در این حال هنوز شرکت سامسونگ به طور رسمی اطلاعات مربوط به این گوشی را منتشر نکرده است و باید منتظر اعلام رسمی سامسونگ بود.

-
- -
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود