تصویر انتشاریافته از طراحی دوربین گلکسی نوت ۱۰

0 5

به تازگی تصویری از گوشی هوشمند پرچمدار آینده سامسونگ منتشر شده که باید آن را اسمارتفونی متفاوت از نسل قبلی دانست. دیوایسی که دوربین عمودی شامل حال آن شده و یک مدل برجسته با طراحی دوربین افقی نیست.

دوربین چهارگانه مشخصه اصلی این دوربین است و باعث شاخص شدن گوشی خواهد شد. رندری از پنل این گوشی در اینترنت منتشر شده که دوربین ۴ گانه این گوشی را نشان می دهد، دوربین ۴ گانه جلوه خاصی به گوشی داده و موجب شده که خاص تر به نظر برسد و کاربران بیشتری را به سوی خود جلب کند.

تصویر انتشاریافته از طراحی دوربین گلکسی نوت ۱۰

یک حفره در داخل صفحه نمایش وجود دارد و همانند گوشی های سری S10 است. گوشی استاندارد این نوع فبلت یک دوربین سلفی تکی داشته و یک دوربین دوگانه سلفی در نسخه پرو آن تعبیه شده و به حرفه ای بودن گوشی کمک کرده است. البته براساس اطلاعاتی که در گذشته منتشر شده بود انتظار داشتیم که شرکت سامسونگ این چنین محصولی را طراحی و تولید کند. دوربین گلکسی نوت ۱۰ به صورت عمودی در پنل پشتی قرار گرفته است.

دوربین اصلی این گوشی به نسخه پروگوشی هواوی P30 شبیه است، براساس رندرهای منتشره مشخص شده که به طرح های نوت ۱۰ شبیه است. دوربین اصلی این گوشی به صوت عمودی جای گرفته اند و سنسور چهارم در کنار فلش LED قرار گرفته است.

سنور اصلی نسبت به سنسورهای فرعی بالاتر قرار گرفته و در پایین آن سنسور اولترا واید و بعد از تله فوتو قرار گرفته است. سنسور Tof به صورت تکی و در پایین LED قرار گرفته و موجب شده که گوشی خاص تر به نظر برسد. شرکت سامسونگ همه گونه تلاش کرده تا گوشی منحصر به فردی را طراحی و تولید کند.

منبع

منبع:دیجی دو

-
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود