آپدیت جدید برای وان پلاس ۳ و ۳ تی منتشر شد

0 3,703

شرکت چینی وان پلاس که این روزها به شدت مشغول معرفی جدیدترین پرچمدار خود با نام وان پلاس ۷ و وان پلاس ۷ پرو بوده، برنامه های تعیین شده خود را برای پشتیبانی کردن از گوشی های هوشمند دیگر خود را متوقف نکرده و در همین راستا ساعاتی پیش، اندروید پای ۹.۰ را برای گوشی های وان پلاس ۳ و وان پلاس ۳T منتشر کرد که شامل پچ امنیتی ماه آوریل گوگل نیز می شود. این اتفاق درحالی رخ می دهد که در ماه آوریل ۲۰۱۹ این برند چینی یک نسخه بتا از جدیدترین نسخه اندروید برای این گوشی ها عرضه کرده بود.

این بسته ارائه شده برای این گوشی های هوشمند تنها شامل پچ امنیتی و نسخه پای از اندروید نبوده و کاربران استفاده کننده از محصولت نام برده شده می توانند با دانلود و نصب این بسته از رابط کاربری مخصوص وان پلاس OxygenOS 9.0.2 نیز بهره مند شوند. این رابط کاربری جدید به شما امکان شخصی سازی حالت Do Not Disturb، پشتیبانی از Google Duo در بخش تماس ها و پشتیبانی از گوگل لنز در اپلیکیشن دوربین را خواهد داد.

برخی از کاربران وان پلاس ۳ و وان پلاس ۳T تعدادی از باگ های موجود در این گوشی ها را به وان پلاس گزارش داده بودند که با استفاده کردن از این بسته بروزرسانی می توانند تمامی باگ های موجود را رفع کرده و از بهبود عملکرد پیش آمده لذت ببرند. همچنین خبر خوب برای افراد علاقه مند به بازی کردن نیز، اضافه شدن حالت Gaming Mode 3.0 به منظور تجربه گیمینگ است.

لحظات پیش تعدادی از کاربران استفاده کننده از این گوشی های هوشمند توانستند که به صورت OTA، این بسته بروزرسانی را دریافت کنند. گفتنی است که در طی روزهای آینده تعداد بیشتری از افراد شاهد ارائه پیغام آپدیت بر روی گوشی ها خواهند بود. البته که طبق تجربیات گذشته می توان انتظار داشت که درصورت وجود باگ های زیاد در این نسخه از سیستم عامل، وان پلاس پروسه بروزرسانی از تلفن های همراه را متوقف سازد.

منبع:دیجی دو

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد

نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود