تنها ۵ روز به رونمایی از اولین گوشی ۵G هواوی مانده است

0 8

تنها ۵ روز به رونمایی از اولین گوشی ۵G هواوی مانده است

اولین گوشی هوشمند ۵G کمپانی هواوی در ۲۶ اردیبهشت در شهر لندن رونمایی خواهد شد. کمپانی هواوی در طراحی و ساخت گوشی‌های هوشمند ۵G نسبت به کمپانی‌های تولیدکننده بزرگ گوشی‌های هوشمند یعنی اپل و سامسونگ پیشتاز بوده، چراکه این کمپانی در ۲۶ اردیبهشت ماه از اولین گوشی هوشمند خود که به تراشه ۵G مجهز است رونمایی خواهد کرد.

بر اساس گفته‌های مدیرعامل کمپانی هواوی، این احتمال وجود دارد که فناوری ۵G برای اولین بار بر روی گوشی‌ هوشمند سری میت و یا بر روی نسخه بروزرسانی شده P30 Pro قرار بگیرد چراکه این کمپانی معمولا گوشی‌های هوشمند سری میت خود را در سپتامبر و یا اکتبر عرضه می‌کند. البته دور از انتظار نیست که کمپانی هواوی بر روی هیچ از این دو گوشی از فناوری ۵G استفاده نکند به‌گونه‌ای که در ۲۶ اردیبهشت ماه از یک گوشی کاملا جدید که از این فناوری برخوردار است رونمایی کند.

همانطور که می‌دانید در حال حاضر فناوری ۵G به یک مسئله بزرگ برای کمپانی‌های تولیدکننده گوشی‌های هوشمند مبدل شده است چراکه تمام کمپانی‌های تولیدکننده گوشی‌های هوشمند در حال طراحی و ساخت گوشی‌هایی هستند که از فناوری ۵G در آن‌ها استفاده کنند مانند کمپانی اپل که در سال جاری آیفون‌ها و آیپدهایی را عرضه خواهد کرد که به تراشه ۵G مجهز هستند.

درواقع فناوری ۵G می‌توانند دنیای اینترنت را دگرگون سازد و انقلابی را در آن شکل دهد چراکه این فناوری موجب دسترسی سریع‌تر و با ثبات‌تر به اینترنت می‌شود. باوجود اینکه شبکه ۵G و گوشی‌هایی که از آن پشتیبانی می‌کنند الان نیز وجود دارند اما می‌توان گفت این فناوری در حال پشت سر گذاشتن روزهای ابتدایی خود است.

منبع

منبع:دیجی دو

-
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود