موبیلایز لیمو؛ پیشنهاد جدید رنو برای شرکت های خدمات حمل و نقل (+عکس)

0 3,708

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید؛ از زبان طراحی آشنای رنو استفاده شده اما لوگوی فرانسوی جای خود را به یک نشان جدید داده است که مربوط به موبیلایز لیمو می شود.

عصر ایران: در نیمه دوم سال 2022 خودروی جدیدی در خیابان های برخی کشورها(بازارهای هدف) دیده خواهد شد که “موبیلایز لیمو” نام دارد. یک سدان تمام الکریکی از رنو که به عنوان محصولی برای ارائه خدمات حمل و نقل مانند تاکسی های آنلاین و یا سرویس های کرایه خودرو طراحی شده و به عنوان یک خودروی شخصی قابل معامله نخواهد بود.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید؛ از زبان طراحی آشنای رنو استفاده شده اما لوگوی فرانسوی جای خود را به یک نشان جدید داده است که مربوط به موبیلایز لیمو  می شود.

خودرو برابر با 4670 میلیمتر در طول توسعه یافته و فضای جلوی پای سرنشین عقب برابر با 288 میلیمتر است که این نسبت اعداد به فضای راحت صندلی عقب برای سرنشین قابل تعبیر است.

برای ردیف عقب 2 پورت یو اس بی، دسترسی تنظیمی به سیستم صوتی، سیستم تهویه قابل تنظیم و نور ویژه مطالعه کتاب در نظر گرفته شده است. به عبارت دیگر باید بگوئیم، در طراحی فضای داخل کابین تمرکز اصلی بر ردیف عقب بوده است.

دو نمایشگر بزرگ روی کنسول جلو نصب شده که یکی 10.25 اینچی برای نمایش اطلاعات کیلومتر و دیگر 12.3 اینچی ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی است. همچنین یک یخچال نیز در فضای بین صندلی های ردیف جلو جانمایی شده است. گرم کن صندلی ها و فرمان به همراه نورپردازی داخلی از دیگر ویژگی های کابین محسوب می شود.

در رابطه با پیشرانه الکتریکی نیز باید به یک موتور 150 اسب بخاری با گشتاور 220 نیوتن متر اشاره کنیم که بیشینه سرعت 140 کیلومتر برساعت را برای موبیلایز لیمو فراهم می کند.

خودرو طی 9.6 ثانیه از حالت توقف به سرعت 100 کیلومتر برساعت می رسد.

انرژی مورد نیاز پیشرانه از یک باتری 60 کیلووات ساعت با برد حرکتی 450 کیلومتر تامین می شود. سیستم شارژ سریع طی 40 دقیقه انرژی مورد نیاز برای پیمایش 250 کیلومتر را در باتری ذخیره می کند.

رینگ ها در حالت استاندارد 17  اینچی آلومینیومی هستند.

در رابطه با ویژگی های ایمنی نیز باید به 8 کیسه هوا، کروز کنترل تطبیقی، نمایش نقاط کور دید راننده، هشدار خروج از خط و دستیار حفظ خودرو بین خطوط، شناسایی هوشمند علائم ترافیکی مسیر و … اشاره کنیم.

-
-
شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود