تست روانشناسی تصویری؛ تو تصویر چی میبینی؟ بگو تا رمز و راز شخصیتیت رو فاااش کنم

خودت رو بشناس!

0 3,806

اگه میخوای خودت کلاهت و قاضی کنی و ویژگی های شخصیتی خودت رو بهتر بشناسی با این تست روانشناسی رسما زدی وسط خال.

تا حالا شده دلتون بخواد که خودتون رو از بیرون ببینید؟ یعنی این که تا حالا شده دلتون بخواد بدونید آیا بقیه هم شما و ویژگی های شخصیتی شما رو همون جوری میبینند و شما رو با همون ویژگی هایی میشناسند که شما خودتون رو میشناسید؟ یا مثلا شده تا حالا که دلتون بخواد ببینید آیا اونچه که در مورد خودتون فکر می کردید صحیحه یا نه؟ خب یه راه کار ساده و بی دردسر برای رسیدن به چنین جواب هایی اینه که از انواع مختلف تست های روانشناسی و شخصیت شناسی تصویری استفاده کنید.

اگرچه که این تست ها بیشتر جنبه سرگرمی و تفریح دارند اما اونقدر ها هم پرت و پلا نیستند که نشه ازشون کمک گرفت. حالا اگر می خواید برای کی بار هم که شده چنین تست هایی رو امتحان کنید با ما همراه باشید که ما یکی از جالب ترین هاش رو برای شما آماده کردیم. تست روانشناسی

سوال:

به تصویر زیر نگاه کنید و بگویید اولین تصویری که مشاهده کردید چیست؟ نیازی نیست وقت زیادی را صرف پیدا کردن اشکال مختلف در تصویر کنید فقط اولین برداشت خودتون رو مد نظر قرار بدید.

تست روانشناسی تصویری

 تصویر یک موش یا تصویر یک فیل/ کدام یک از این حیوان ها رو اول مشاهده کردید؟

پاسخ:

در نگاه اول تصویر یک موش را دیدم

اگر در اولین نگاه این تصویر یک موش بود که توجه شما را به خود جلب کرد به معنای آن است که شما فرد جزئی نگری هستید و به جزئیات توجه ویژه ای نشان میدهید و از کوچک ترین مسئله ای غافل نمی شوید برای همین هم در فهم افراد و شناخت آن ها مهارت بالایی دارید.

در نگاه اول تصویر یک فیل را دیدم

اگر در اولین نگاه تصویر یک فیل را دیدید به معنای آن است که شما بسیار اهل برنامه ریزی هستید و جالب این جاست که غالبا تمامی آن چه رو که برایش برنامه ریزی می کنید به دست خواهید آورد. در واقع شما انسان آینده نگری هستید که سعی می کنید تا با برنامه ریزی به تمام خواسته های خود برسید.

منبع:شایانیوز

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود