تست روانشناسی تصویری؛ بگو تو تصویری چی دیدی تا همچین برگ ریزون ویژگی هات رو فاااش کنم!

خودت رو بشناس!

0 3,708

تست های روانشناسی تصویری باعث میشند که درک بهتری نسبت به خودت پیدا کنی و ارزش خودت رو بیشتر بدونی پس وقت رو تلف نکن و انجامش بده.

 تست های روانشناسی و شخصیت شناسی زیادی وجود دارند که به شما کمک می کنند تا بتونید به درک بهتری از احساسات و عواطفتون برسید، از طرف دیگه این قبیل از تست ها به شما کمک می کنند تا شناخت بهتری از اطرافیانتون هم پیدا کنید. اساسا این گونه از تست های تصویری بیشتر جنبه تفریح و سرگرمی دارند اما با این همه آنچنان هم بی پایه و اساس نیستند که احساس کنید وقتتان را با صرف کردن سر این تست ها هدر داده اید.

به شما پیشنهاد می کنیم تا تست روانشناسی تصویری زیر را انجام دهید و پاسخ را با روحیات خودتان مقایسه کنید، سپس با توجه به نتیجه گیریتان می توانید از دوستانتان بخواهید تا این تست را انجام دهند و به این ترتیب شناخت بهتری از آن ها نیز پیدا کنید.

سوال:

به تصویر زیر نگاه کنید و بگویید که در وهله اول چه چیزی توجه شما را به خود جلب کرد، یا بهتر است بگوییم در اولین نگاه تصویر چه چیزی را دیدید؟

تست شخصیت شناسی تصویری

 دو سنجاب روی درخت یا چهره یک زن؟ کدام یک را در ابتدا مشاهده کردید؟

پاسخ:

در نگاه اول در تصویر دو سنجاب را دیدم

اگر در نگاه اول تصویر دو سنجاب را دیدید که روی شاخه درخت ایستاده اند پس احتمالا از آن دست افرادی هستید که خیلی خوب می تواند موقعیت را درک کند و مشکلات را پشت سر بگذارد. در واقع شما برای رفع کارآمد مشکل ها توانایی بسیار خوبی دارید.

در نگاه اول در تصویر چهره یک زن را دیدم

اگر در نگاه اول آنچه توجه شما را به خود جلب کرد تصویری از چهره یک زن می باشد پس شما فرد خاصی هستید که باید برای این ویژگی خود ارزش قائل شوید. شما توانایی آن را دارید که به مسائل از بیرون نگاه کنید و در نتیجه در موقعیت های مهم تصمیمی های قابلی بگیرید.

شما در تصویر بالا چه چیزی دیدید و پاسخ را تا چه اندازه نزدیک به خودتان احساس کردید؟ نظرات و تجربیات خودتون رو با ما به اشتراک بگذارید.

منبع:شایانیوز

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود