متولدین هر ماه چگونه عصبانی می‌شوند؟

0 3,834

یکی از واکنش‌های همه انسان‌ها در شرایط مختلف عصبانیت است. متولدین هر ماه نحوه عصبی شدن خاص خود را دارند که در مطلب زیر به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

 

یکی از واکنش‌های همه انسان‌ها در شرایط مختلف عصبانیت است. متولدین هر ماه نحوه عصبی شدن خاص خود را دارند که در مطلب زیر به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

یکی از جالب‌ترین متد‌های شخصیت شناسی در واقع شخصیت شناسی از طریق ماه تولد است و باید گفت که متولدین هر ماه نحوه عصبی شدن خاص خود را دارند که در اینجا به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

متولدین هر ماه چگونه عصبانی می‌شوند؟

فروردین

مانند باروتی تصورشان کنید که به سادگی مشتعل می‌شوند. این افراد سریعا آرام می‌شوند و به روال زندگی عادی برمی‌گردند. این افراد در دعوا ممکن است بخاطر عصبانیت از حرف‌ها و گفته‌های تاحدودی طعنه دار استفاده کنند.

اردیبهشت

بطور اصولی آدم‌های خونسردی هستند و آرام. به این صورت که اگر زیاد حرف بزنید و یا آن‌ها را به هم بریزید ممکن است با نگاهی سنگین شما را سر جای خود بنشانند. در هر صورت سر به سر این آدم‌ها نگذارید، چون ممکن است تا حدی عصبی شوند که نتوانید جلوی آن‌ها را بگیرید، پس مراقب باشید نسبت به امتحان کردن آن‌ها کاری انجام ندهید.

خرداد

سعی کنید اصلا به این افراد پیله نکنید، چون زود عصبی می‌شوند، دلیل آن هم داشتن درگیری‌های فکری زیاد است. اگر عصبی شوند به راحتی شما را با خاک یکسان می‌کنند پس مراقب باشید که در حرف‌های خود از چه کلماتی استفاده می‌کنید. این افراد به دلیل هوش و زکاوت بالایی که دارند به راحتی نقاط ضعف و قوت شما ار می‌شناسند.

تیر

افراد این ماه تولد خیلی زودتر از افراد سایر ماه‌ها عصبی می‌شوند. این افراد در مواقع عصبانی شدن اهمیت نمی‌دهند که با چه کسی رو به رو هستند برای همین ممکن است هرچیزی را که سر راه دارند از بین ببرند. سعی کنید که هیچوقت با عواطف این افراد شوخی نکنید مگر اینکه قبل آن برای خود آرزوی مرگ کرده باشید.

مرداد

این افراد اصولا کسی را تحویل نمی‌گیرند تا کسی بخواهد با آن‌ها شوخی کند یا آن‌ها را عصبانی کند. اما اگر به شعور آن‌ها توهین کنید و یا دست کم گرفته شوند ممکن است خیلی انفجاری عمل کنند و به خاطر جذابیتی که از نظر ظاهری دارند در مواقع عصبانیت نیز جذاب هستند.

شهریور

باید گفت افراد متولد این ماه خیلی کم عصبانی می‌شوند. دلیل این امر این است که عصبانیت خود را برای مدت زیادی در خود نگه می‌دارند و حفظ می‌کنند و سعی می‌کنند در ظاهر فرد خونسردی به شمار بیایند، اما روزی که عصبانی شوند سخت بتوان آن‌ها را کنترل کرد پس لازم است که همیشه مراقب باشید.

مهر

متولدین این ماه سعی می‌کنند که هر طور شده عصبانیت‌های خود را بروز ندهند و سعی در ایجاد تعادل در احساسات مثبت و منفی خود دارند.

آبان

به زبان ساده باید گفت هیچوقت نباید دست به عصبی کردن آن‌ها بزنید. چون غیر قابل کنترل هستند و به راحتی می‌توانند شما را از کره زمین حذف کنند.

آذر

شاید وقتی عصبی شوند در نگاه اول اصلا کاری با شما نداشته باشند و سعی کنند آن را با شوخ طبعی بیخیال شوند، اما اگر بیشتر از حد ممکن عصبی شوند ممکن است صحنه را با چند طعنه سنگین ترک کنند.

دی

اگر متولدین دی ماه را عصبی کنید دو اتفاق می‌افتد یا تا جایی که می‌توانند از شما فاصله میگیرند یا اینکه به کلی با شما وارد دعوا می‌شوند، پس در هر صورت مراقب باشید.

بهمن

این افراد عصبانیت خود را نوعی توهین به خود تلقی می‌کنند پس سعی کنید هیچ وقت وارد این ماجرا نشوید.

اسفند

متولدین اسفند به نوعی در حالات عاطفی و احساسی ممکن است با مسائلی درگیر باشند پس سعی کنید به راحتی تصمیم به عصبانی کردن آن‌ها نگیرید، یا اینکه قبل از عصبی کردنشان از اطرافیان آن‌ها در مورد اخلاقشان بپرسید.

منبع: همشهری آنلاین

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود