مجموعه جملات تاکیدی برای ازدواج موفق

0 4,330

ازدواج موفق نیازمند یک سری پیش زمینه ها مثل شناخت کافی و تفاهمات سر مسائل مهم مثل بارداری و سن مناسب و اعتقادات مشترک است.

ازدواج از انتخاب های مهم و سرنوشت ساز در زندگی هر فرد است که بیشتر جوان ها خوشبختی و آرامش را در آن پیدا خواهند کرد بیشتر ما دوست داریم تا با فردی ازدواج کنیم که مورد دلخواه ما و ازدواج موفق باشد و همین موضوع باعث روی کار آمدن قانون جذب و به کار بردن جملات تاکیدی برای ازدواج در این قانون است.

جملات تاکیدی برای ازدواج از نوع جملات مثبتی هستند که برای جذب عشق به کار می روند و بیشتر افردی که دوست دارند در زندگی آینده خود با فردی ازدواج کنند که دلخواه آنان باشد از این نوع جملات استفاده می کنند و در قانون جذب عشق نیز بسیار به این جملات تاکید شده است که استفاده از آن می تواند شما رات به آن فردی که دوست دارید برساند. این نوع جملات به روش های مختلف کتبی یا با بیان کردن در ذهن به کار برده می شود.

جذب عشق و ازدواج با جملات مثبت

جملات تاکیدی برای ازدواج موفق:

استفاده از جملات مثبت و تاکیدی در ازدواج می تواند موجب داشتن ازدواجی موفق باشد و رابطه شما را محکم تر کند و این به این دلیل است که این جملات نوعی انرژی و فکر مثبت را به شما و کائنات بازتاب می کند که در حقیقت با مسائل اعتقادی شما گره می خورد و افرادی که اعتقاد بیشتری به این جملات دارند بیشتر در ازدواج خود موفق هستند و با دید مثبت تری به آن نگاه می کنند.

این اعتقادات و جملات مثبت با دور کردن افکار منفی احساسات مثبتی را در شما ایجاد می کنند و موجب جذب تمرکز شما بر روی فرد مورد نظر و دلخواه خواهد شد با توجه به اینکه تمرکز داشتن در قانون جذب بسیار مهم و تاکید شده است موجب می شود تا با داشتن تمرکز به آنچه که دوست دارید برسید. رهایی از افکار منفی در صورتی امکان پذیر است. که فرد بخواهد این افکار را از خود دور کند و برای رسیدن به هدفش مثبت فکر کند.

“هدف من ازدواج است و من برای آن آماده هستم” این جمله یکی از جملات تاکیدی برای ازدواج است. و نشان دهنده آمادگی فرد و ایمان او در انتخاب درست برای ازدواج است.

جملات تاکیدی در ازدواج کادم اند

افرادی که مدام با خود این تصور را دارند. که “من برای ازدواج آماده ام و در حال جذب همسر دلخواهم هستم”. نیز از نوعی عبارت تاکیدی برای جذب عشق و داشتن ازدواج موفق استفاده کرده اند.

برخی از افراد درباره عشق یک طرفه می پرسند که به آنها توصیه می شود تا از قانون جذب عشق استفاده کنند این دسته از افرادی  که از قانون های جذب عشق استفاده می کنند سعی دارند تا با نوشتن اینگونه عبارات مثبت انرژی مثبتی از کائنات دریافت کنند و این نوشته ها را همیشه همراه خود دارند یا در محلی از اتاق خود نصب می کنند که در زیر به برخیاز این جملات تاکیدی برای ازدواج اشاره می شود:

 • “همیشه همه چیز در زندگی به عالی ترین و راحت ترین شکل،به نفع من جریان دارد.
 • من همیشه شاد،موفق و سربلندم.
 • من به طور الهی، در مسیر یافتن همسر درستم هستم.
 • جایی کسی منتظر من است و من هم برای او آماده هستم.
 • نیمه گمشده من پیدا شده است و همین الان دارد به سوی من می آید.”

استفاده از جملات مثبت در تمام مسائل زندگی می تواند تاثیرات مثبت در جهت رسیدن به اهداف داشته باشند باور پذیری فرد نسبت به اینگونه از جملات و تاثیراتی که در زندگی او خواهند داشت به مرور زمان  و با تحقق اهداف ایجاد می شود به طوری که بعد از گذشت مدتی فرد نسبت به این دسته از جملات تاکیدی برای ازدواج یا هر مسئله ای دیگر ایمان و اعتقادی قوی پیدا می کند.

جملات مثبت در ازدواج موفق

این نوع جملات نه تنها در زمان قبل از ازدواج موثر هستند بلکه بعد از ازدواج نیز می توانند مورد استفاده قرا بگیرند و فرد را در نگهداری عشق خود و بهبود رابطه و شرایط موجود در زندگی زناشویی کمک خواهد کرد. این نوع جملات جملاتی از این قبیل هستند:

 • “من و همسرم بسیار خوشحال هستیم و تا ابد در کنار هم خواهیم ماند.
 • من عاشق همسرم هستم و همسرم عاشق من است و در پناه نور الهی تا ابد با هم خواهیم بود.
 • من و همسرم از طریق عشق درونی به هم گره خورده ایم و ازدواجمان نشانه این عشق است.
 • نور الهی از من و همسرم حمایت می کند. ما عاشق هم و در امنیت کامل هستیم.
 • ازدواج بالاترین تعهد برای من است. من به همسرم متعهد هستم و او هم به من.”

همچنین یکی از نکاتی که در کنار به کا بردن جملات تاکیدی برای ازدواج مورد توجه است تصور و افکار مثبت است افرادی که ویژگی های همسر آینده خود را می دانند و می دانند با چه فردی می خواهند ازدواج کنند و چه ویژگی هایی باید داشته باشد باید چند قدم از افراد دیگر جلوتر هستند و بیشتر امکان رسیدن به خواسته ها برای آنها میسر می شود.

نمونه ای از جملات تاکیدی برای ازدواج

جملات تاکیدی برای ازدواج سرشار از انرژی مثبت برای فرد است و بیان آنها موجب ایجاد شادی روح در فرد می شود. با استفاده از این جملات فرد می تواند تمام نگرانی و پریشانی خاطر را از خود دور کند و با سپردن آن به کائنات نتایج مثبیت از آن دریافت کند.

پر انرژی ترین جملات زیبا در مورد زندگی جملاتی هستند که به شما معنای درست زندگی کردن را نشان می دهند و کمک می کنند تا از زندگی خود لذت بیشتری ببرید. برخی دیگر از جملات تاکیدی برای ازدواج که از جملات پر انرژی در زندگی هستند عبارتند از:

 • “من با خود و جهان اطرافم یکسره در صلح و آرامشم…
 • ازدواج و خانواده ام مهمترین چیزها در زندگی من هستد و همیشه آن ها را حفظ خواهم کرد.
 • ما تا همیشه با هم شاد،خوشبخت،موفق و راضی هستیم….
 • ازدواج من ممکن و آسان است.
 • و…”

منبع:آرگـــامـــگ

-
-
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود