وام فوری 200 میلیونی بانک شهر با شرایط استثنایی | وام فوری بدون ضامن با بهره 4 درصد برای این افراد+سایت ثبت نام

0 3,706

شرایط پرداخت 2 وام آسان به یارانه بگیران منتشر شد.

وام فوری گرفتن یکی از راه هایی است که از قدیم الایام برای کمک به هزینه های زندگی در هر زمینه ای گرفته می شده.امروزه شرایط گرفتن وام فوری در هر بخشی متفاوت است.از این وام ها می توان به وام فوری مسکن ،ازدواج ،درمان و غیره اشاره کرد.متقاضیان هر کدام از این وام ها با ارائه مدارک خاص میتوانند به بانک و مراکز معرفی شده بروند و وام فوری خود را دریافت کنند. مجلس طرح وام فوری ازدواج را تصویب کرد.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت از تصویب حذف کارمزد وام قرض‌الحسنه بانک رسالت در شورای فقهی بانک مرکزی خبر داد.

به گزارش ایبِنا؛ محمدحسین حسین‌زاده گفت: ۱۵ سال است که بر مدل اجرایی حذف کارمزد وام قرض‌الحسنه کار کردیم که این موضوع به تازگی در شورای فقهی بانک مرکزی به تصویب رسید و به زودی ابلاغ خواهد شد.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت ادامه داد: از سال آینده وام‌های قرض الحسنه بانک قرض الحسنه رسالت بدون‌کارمزد خواهد بود. در این مدل، هزینه خدمات اعم از دریافت کارت و پیامک و … را خود مشتریان پرداخت خواهند کرد‌چرا که بانک رسالت نیز بدون شعبه است و طبیعتا بانک هزینه‌ای برای خدمات نمی‌پردازد بنابراین وام‌ها‌ هم کارمزدی نباید داشته باشند. این مدل در جامعه اسلامی و نظام بین‌المللی قابل اجراست که از لحاظ شرعی نیز بدون هیچ مشکل و ابهامی است.

سعید شمسی نژاد مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران نیز در این نشست با بیان اینکه به‌زودی برای برخی وام‌های بانک  ما نیز کارمزد‌ خذف خواهد شد؛ اظهار کرد: این حرکت‌ خوب آغاز شده و هدف این است که به مرور پرداخت تمام وام های بانک قرض الحسنه مهر ایران نیز با کارمزد صفر باشد.

شرایط وام ۳۰۰ میلیون تومان با بازپرداخت ۱۵ ساله

 «محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان غربی» عصر امروز با حضور در خبرگزاری فارس به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

وی در بخشی از این گفت‌وگو جزئیاتی جدید از تسهیلات ویژه‌ای که برای زلزله زدگان خوی در هیئت دولت به تصویب رسیده است را تشریح کرد.

محمدصادق معتمدیان اظهار کرد: حدود ۲۱۲۰ واحد مسکونی در زلزله اخیر آسیب جدی دیدند و باید تخریب و به طور کامل بازسازی و نوسازی شوند. به تمامی این واحدها ۶۰ میلیون تومان تسهیلات بلاعوض تعلق می‌گیرد، همچنین به واحدهای روستایی ۲۵۰ میلیون تومان و واحدهای شهری ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات با بازپرداخت ۱۵ ساله و سود ۴ درصد پیش بینی شده است که به سرعت توسط تمامی بانک‌های شهرستان خوی پرداخت شود.

استاندار آذربایجان غربی ادامه داد: ۱۱ هزارو ۱۰۰ واحد مسکونی که آسیب جزئی دیده بودند نیز شناسایی شده که به این واحدها ۳۰ میلیون تومان تسهیلات بلاعوض و ۴۰ میلیون تومان تسهیلات ۶۰ ماهه با سود ۴ درصد پرداخت می‌شود.

معتمدیان در خصوص پرداخت تسهیلات به واحدهای دامی آسیب دیده نیز گفت: ۵۵۰۰ واحد دامی شناسایی شده که در زلزله آسیب دیدند، به هر کدام از این واحدها ۲۰ میلیون وام بلاعوض و ۳۰ میلیون تومان تسهیلات ۶۰ ماهه با سود ۴ درصد پرداخت می‌شود.

وی تاکید کرد: همچنین با توافقاتی که با بنیاد مستضعفان انجام شده، مقرر شده تمامی میلگرد و سیمان موردنیاز جهت بازسازی و نوسازی واحدهای آسیب دیده توسط این نهاد به مردم اهدا شود.

استاندار آذربایجان غربی تصریح کرد: آواربرداری واحدهای تخریب شده به طور رایگان انجام خواهد شد همچنین تمهیداتی پیش بینی شده که مجوزهای ساخت و ساز نیز به طور رایگان صادر شود.

معتمدیان تصریح کرد: یکی از تاکیداتی که آیت الله رئیسی در سفر سرزده به استان داشتند، این بود که باید توجه ویژه‌ای به مستاجران شود، چرا که این تسهیلاتی که پیش بینی شده صرفاً برای رفع مشکلات صاحب خانه هاست و مستاجران که اسباب زندگی شان آسیب شده نیز باید دغدغه هایشان برطرف شود، بدین سبب ۳۳۵۰ فقره آسیب به لوازم خانگی شناسایی شد که به هر کدام از این خانوارها ۲۰ میلیون تومان وام بلاعوض و ۳۰ میلیون تومان تسهیلات ۶۰ ماهه با سود ۴ درصد پرداخت خواهد شد.

استاندار آذربایجان غربی این خبر خوب را به زلزله زدگان خوی داد که تمامی وام‌هایی اعطایی با مهلت تنفس ۶ ماه پرداخت خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به ۲۱۲۰ واحدی که به طور کامل آسیب دیده‌اند که ۵۰ میلیون تومان تسهیلات ودیعه مسکن پرداخت خواهد شد تا بتواند کمک حالی برای اجاره مسکن باشد./فارس

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد
نظر بدهید

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل نمایش داده نمی شود.

توجه داشته باشید پس از تایید نمایش داده می شود